Snímky modelu Externí pevný disk kapesní velikosti
Snímky modelu Externí pevný disk kapesní velikosti
Snímky modelu Externí pevný disk kapesní velikosti
Snímky modelu Externí pevný disk kapesní velikosti

Funkce

Zvyšte rychlosti přenosů s aplikací Data Transfer Accelerator

Zrychlete přenosy dat instalací bezplatného softwaru Data Transfer Accelerator* do svého počítače. Přenosové rychlosti se s použitím rozhraní USB 2.0 zdvojnásobují a při použití rozhraní USB 3.0 dokonce ztrojnásobují. S využitím rozhraní USB 3.0 můžete ukládat data do počítače rychlostí až 5 GB za sekundu – více než desetkrát rychleji než při použití rozhraní USB 2.0. * Aplikace Data Transfer Accelerator nepodporuje systém Windows 10.

Stáhnout aplikaci Data Transfer Accelerator

Inteligentní správa souborů se softwarem Backup Manager 2

Software Backup Manager 2 v pravidelných intervalech automaticky zálohuje data z vašeho počítače na pevný disk. Využívá systém průběžného zálohování, takže se zálohují jen soubory, které se změnily, a to ve složkách, u kterých uživatel nastaví sledování. I když nepřipojíte externí pevný disk, software Backup Manager 2 bude data z vašeho počítače dočasně zálohovat na cloudové úložné služby, jako je například Dropbox. *Upozorňujeme, že tento software je kompatibilní pouze s operačními systémy Windows.

Stáhnout software Backup Manager 2

Snadná kompatibilita s aplikací FAT32 Formatter

Připojit ke starším počítačům, systému PlayStaion®3 a modelům Handycam®. Aplikace pevného disku FAT32 Formatter rozšiřuje možnosti úložiště pro produkty, které nepodporují systém souborů NTFS. Navíc tento chytrý software nevyžaduje složité nastavování: stačí připojit a hned můžete disk začít používat. *Upozorňujeme, že tento proces odstraní veškeré stávající data na pevném disku – včetně softwaru – a proto doporučujeme zálohování.

Stáhnout aplikaci FAT32 Formatter

Aplikace Password Protection Manager pro maximální zabezpečení

S bezplatnou aplikací Password Protection Manager se o svá data již nemusíte bát. Jakmile dojde k aktivaci, musíte při každém připojení disku k počítači zadat heslo. Heslem můžete chránit jen některé oddíly, zatímco jiné lze nechat snadno přístupné. Pro ještě lepší zabezpečení je tu i 256bitové šifrování dat AES.

Stáhnout aplikaci Password Protection Manager

Specifikace
  • Lehké a mimořádně tenké 12mm provedení

  • Rozhraní USB 3.0 s vysokou přenosovou rychlostí až 5 GB/s

  • Kapacita úložiště krásný 1 TB

  • Software Backup Manager 2 a další softwary ke stažení

  • Kompatibilní se systémem Windows a počítači Mac®

Kapacita
1 TB
Velikost disku
2,5 palce
Přenosová rychlost
Max. 5 Gb/s (USB 3.0), Max. 480 Mb/s (USB 2.0),
Kompatibilní zařízení
Počítač se systémem Windows Macintosh®
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí