Ceny od:

MOC

3 052,20 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

Zobrazit 3 modely a ceny

Skrýt 3 modely a ceny

240GB

SL-EG2

MOC

3 052,20 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

480GB

SL-EG5

MOC

4 847,10 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

960GB

SL-E1

MOC

9 564,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Externí disk SSD s portem USB typu C™
Snímky modelu Externí disk SSD s portem USB typu C™

Funkce

Tak malý, že bez něj neodejdete z domu

Tento stylový, vysokokapacitní externí disk SSD (Solid State Drive) je menší než platební karta (A) a váží pouhých 50 g. Stačí si ho vložit do kapsy nebo do batohu a úložiště s kapacitou 960 GB budete mít neustále po ruce.

Vlnitý povrch pro lepší vzhled a lepší pocit na dotek

Na odolné povrchové úpravě z broušeného hliníku neulpívají otisky prstů, zatímco vlnitý povrch dodá produktu jedinečný design. Vlnitý vzor zajišťuje pevný úchop při přenášení. Disk tak díky němu snadno najdete i v tašce pouze po hmatu. Díky kombinaci designových prvků, jako je dobře viditelná kontrolka LED, tento disk nejen dobře funguje, ale i skvěle vypadá. 

Rozhraní USB 3.1 druhé generace pro rychlý přenos

Již nemusíte čekat, než se soubory přenesou. Tento externí disk SSD je kompatibilní s rozhraním USB 3.1 druhé generace (SuperSpeed USB 10 Gb/s) a zajišťuje mimořádně rychlý přenos dat o rychlosti až 540 MB/s (čtení) a 520 MB/s (zápis). Přeneste soubory a můžete vyrazit.

Úložiště s kapacitou 960 GB v kapesním zařízení

Uchovávejte všechny cenné soubory v bezpečí pomocí úložiště s kapacitou až 960 GB – to je dostatečná kapacita k uložení a organizaci fotografií, videí, hudby a dalších souborů.

Odolný a spolehlivý pro bezpečné ukládání souborů

Disky Solid State využívají paměť Flash bez jakýchkoli pohyblivých součástí. Tím se u jednotky zvyšuje odolnost proti nárazům a snižuje se šance mechanické poruchy a ztráty důležitých dat. Můžete ji používat a převážet bez obav a s vědomím, že jsou vaše data v bezpečí.

Ideální nástroj pro profesionální fotografování

Disk SL-E nabízí skvělé řešení pro profesionální fotografy. Díky vysoké kapacitě a mimořádně rychlému připojení k počítači prostřednictvím rozhraní USB 3.1 druhé generace je ideálním partnerem pro vysoce výkonné propojené fotografování s modely, jako je například nový model Sony A7RIII. Rychlosti přenosu dat až 540 MB/s (čtení) a 520 MB/s (zápis) zajišťují rychlé zálohování, rychlou kontrolu a finální úpravu snímků, jako byste používali lokální disk, zatímco odolné a kompaktní tělo nabízí nepřekonatelné možnosti přenosnosti.

Připojení k široké řadě zařízení

Řada SL-E je vybavena kompaktními a oboustrannými porty USB typu C™, které zajišťují propojení s nejnovějšími zařízeními. Součástí dodávky jsou kabely USB typu C na C a USB typu C na Standard-A, které zajišťují použitelnost s širokou řadou zařízení včetně nejnovějších počítačů s operačním systémem Mac a Windows, smartphonů a tabletů Android (USB typu C) a běžných počítačů s operačním systémem Mac a Windows (USB Standard-A).

Zobrazit tabulku kompatibility

Služba ENC DataVault lite pro kompletní zabezpečení

Díky bezplatnému přístupu ke službě ENC DataVault lite, která je dodávána spolu s diskem, můžete být bez starostí. Vybrané oddíly můžete opatřit heslem pomocí 256 bitového šifrování AES, zatímco ostatní budou „otevřené“ pro flexibilní použití. Jakmile dojde k aktivaci, při každém přístupu k zašifrovaným souborům bude vyžadováno heslo. Kompatibilita s různými platformami zajišťuje, že můžete nastavit heslo pro uzamčení z operačního systému Mac a poté soubory odemknout ze systému Windows nebo naopak.

Stáhnout službu ENC DataVault lite

Specifikace
Tento vysokokapacitní, stylový a kompaktní externí disk SSD je nepřekonatelným nástrojem pro plynulé fotografování a kreativní práci. Rozhraní USB typu C / USB 3.1 druhé generace poskytuje rychlý přístup a zálohování o rychlosti až 540 MB/s (čtení) pro širokou řadu počítačů a smartphonů. „Vlnitý povrch“ je spolehlivý a odolný. Zajišťuje pevný úchop a odolnost proti otiskům.
  • Úložná kapacita až 960 GB

  • Mimořádně kompaktní design; je menší než kreditní karta a váží pouhých 50 g.

  • Rozhraní USB 3.1 druhé generace s portem USB typu C pro mimořádně rychlý přenos dat o rychlosti až 540 MB/s (čtení) a 520 MB/s (zápis).

  • Stylové, odolné kovové tělo s vlnitým povrchem

  • Dodáván s kabely USB typu C na C a USB typu C na Standard-A

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí