MOC

3 750,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Externí disk Solid-State Drive 
Snímky modelu Externí disk Solid-State Drive 
Snímky modelu Externí disk Solid-State Drive 

Funkce

Dostatečně malý, aby se vešel do kapsy

Stylový externí disk Solid-State Drive je menší než kreditní karta. Je velmi kompaktní a snadno přenosný – váží pouhých 35 g a je jen 9,4 mm tlustý – a snadno se tak vejde téměř do každé tašky či kapsy. Odolný disk s povrchovou úpravou z leštěného hliníku je dostupný v černém nebo stříbrném provedení, takže s ním své přátele či kolegy určitě zaujmete. 

Kapacita úložiště 256 GB 

Uchovávejte své cenné soubory v bezpečí pomocí úložiště s kapacitou 256 GB – to je dostatečná kapacita k uložení a organizaci fotografií, videí, hudby a dalších souborů. A díky dodatečné vestavěné bezpečnostní ochraně je to skutečně bezpečnější a snazší způsob správy dat.

Spolehlivé provedení pro bezpečné ukládání souborů

Díky využití paměti Flash – stejně jako paměťové zařízení USB – která generuje méně tepla, nabízí disk Solid-State Drive rychlejší a spolehlivější výkon než klasické externí pevné disky. Design neobsahuje žádné pohyblivé části, takže pravděpodobnost mechanické poruchy je podstatně nižší. Můžete se tak spolehnout, že vaše soubory budou vždy v bezpečí. 

Rozhraní USB 3.0 pro rychlý přenos

Už nebudete muset čekat, než se soubory přenesou. Tento externí disk SSD je kompatibilní s rozhraním USB 3.0, které v režimu čtení umožňuje dosáhnout mimořádně vysoké rychlosti přenosu dat až 450 MB/s.

Aplikace Password Protection Manager pro maximální zabezpečení 

S aplikací Password Protection Manager se o svá data už nemusíte bát. Po aktivaci je třeba zadat heslo při každém připojení k počítači PC. Chránit heslem můžete jen některé oddíly, zatímco jiné můžete nechat volně přístupné. Pro ještě lepší zabezpečení je tu i 256bitové šifrování dat AES.

Stáhnout aplikaci Password Protection Manager

Aplikace Backup Manager pro inteligentní správu souborů

Se softwarem Backup Manager můžete snadno zálohovat data z počítače PC či notebooku. Software dokáže rozpoznat soubory, které byly nedávno změněny nebo přidány, a přenese pouze je, čímž vám ušetří drahocenný čas.

Stáhnout aplikaci Backup Manager

Specifikace
Tento stylový externí disk Solid-State je menší než kreditní karta. Snadno se tak vejde do tašky či kapsy a můžete si jej vzít kamkoli. A díky kapacitě úložiště 256 GB a mimořádně rychlému přenosu dat můžete své soubory uchovávat snadno v bezpečí, i když jste na cestách.
  • Kapacita úložiště 256 GB

  • Velmi kompaktní provedení menší než kreditní karta

  • USB 3.0 pro mimořádně rychlý přenos dat (čtení až 450 MB/s) 

  • Stylové, odolné kovové tělo s broušeným povrchem

  • Zabezpečte své soubory se softwary Backup Manager a Password Protection

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí