EXTERNÍ PEVNÝ DISK KAPESNÍ VELIKOSTI

Kompletní specifikace a funkce

HD-SG5

MOC

2 272,30 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

Velikost a hmotnost

Rozměry (Š x V x H)
79 x 8,7 x 117 mm
Hmotnost
130 g

Obecné funkce

Velikost disku
2,5 palce
Kapacita
500 GB
Port USB
Konektor USB 3.0 Micro-B
Přenosová rychlost
Max. 5 GB/s (USB 3.0), Max. 480 MB/s (USB 2.0)
Kompatibilní zařízení
Macintosh®, Počítač se systémem Windows
Podporovaný operační systém
Windows 10 (32bitový/64bitový), Windows 8.1 (32bitový/64bitový), Windows 8 (32bitový/64bitový), Windows 7 (32bitový/64bitový), Windows Vista® (32bitový/64bitový), Windows XP (32bitový), Mac OS® X 10.4 nebo novější (*Mac OS® podporuje pouze USB 2.0)
Systém souborů
NTFS
Provozní teplota
+5 ~ +40 °C (nekondenzující)
Skladovací teplota
-20 °C ~ +60 °C (nekondenzující)

Barevná provedení

silverblack

Funkce

Obrázek modelu Externí pevný disk kapesní velikosti

Supertenké úložiště 500 GB 

Uložte si veškeré digitální soubory a vezměte si je s sebou kamkoli. Tento tenký, přenosný externí pevný disk má na šířku jen 8,7 mm a váží 130 g. S úložným prostorem 500 GB budou v bezpečí všechny vaše soubory. 

Obrázek modelu Externí pevný disk kapesní velikosti

Zvyšte rychlosti přenosů s aplikací Data Transfer Accelerator 

Zrychlete přenosy instalací softwaru Data Transfer Accelerator* do svého počítače. Přenosové rychlosti se s použitím rozhraní USB 2.0 zdvojnásobují a při použití rozhraní USB 3.0 dokonce ztrojnásobují. S využitím rozhraní USB 3.0 můžete ukládat data do počítače rychlostí až 5 GB za sekundu – více než desetkrát rychleji než při použití rozhraní USB 2.0. *Aplikace Data Transfer Accelerator nepodporuje Windows 10.

Obrázek modelu Externí pevný disk kapesní velikosti

Snadná kompatibilita s aplikací FAT32 Formatter

Rozšiřte úložiště* svého systému PlayStation®, videokamery Handycam® nebo starších televizorů BRAVIA®. Aplikace FAT32 Formatter pevného disku rozšiřuje možnosti úložiště pro produkty nepodporující systém souborů NTFS. Navíc tento chytrý software nevyžaduje složité nastavování: stačí připojit a hned můžete disk začít používat. *Upozorňujeme, že tento proces odstraní veškeré stávající data na pevném disku – včetně softwaru – a proto doporučujeme zálohování.

Obrázek modelu Externí pevný disk kapesní velikosti

Inteligentní správa souborů s aplikací Backup Manager

Software Backup Manager, který je předinstalován na pevném disku HD-SG5, v pravidelných intervalech automaticky zálohuje data z vašeho počítače na pevný disk. Využívá systém průběžného zálohování, takže se zálohují jen soubory, které se změnily, a to ve složkách, u kterých uživatel nastaví sledování.*Upozorňujeme, že tento software je kompatibilní pouze s operačními systémy Windows.