Malá velikost, mohutný zvuk

Model HT-SF200 je soundbar typu vše v jednom se zabudovaným subwooferem. Společnost Sony se překonala, aby dosáhla plného zvuku a malých rozměrů. Jelikož je menší než běžné soundbary, jeho přeprava je také mnohem efektivnější.

Stylové tělo s bohatým zvukem v menším provedení

Společnost Sony se stará o uživatelskou zkušenost i životní prostředí. Geniální design zajistí skvělý zvuk a je o více než polovinu menší – jak jednotka, tak i balení. Tím se spotřeba zdrojů omezuje na minimum a blíží se tak cíli nulového nepříznivého dopadu na životní prostředí. 

Malé rozměry modelu HT-SF200 mají velký význam pro udržitelnost

Skvělý design bere ohled na lidi i životní prostředí

Ekologické efektivita byla při navrhování modelu HT-SF200 klíčovým cílem. Účelem bylo vytvořit soundbar typu vše v jednom se zvukem v plném rozsahu a sníženým objemem produktu, abychom výrazně zlepšili efektivitu logistiky a dopravy.

Malý model s atraktivními rozměry
Malý model s atraktivními rozměry

Jednoduchý kompaktní design má jednodušší nastavení a, v porovnání se soundbary se samostatnými subwoofery, je objem produktu menší téměř o 80 %.

Odstranili jsme vše, co není nezbytné
Odstranili jsme vše, co není nezbytné

Model HT-SF200 váží pouze 2,3 kg – o celých 65 % méně než běžná sestava samostatného subwooferu a soundbaru. Díky malým rozměrům jej snadno začleníte mezi doplňky ve své domácnosti.

Zmenšování rozměrů provází efektivnější doprava
Zmenšování rozměrů provází efektivnější doprava

Objem připadající na zabalený produkt (v zabaleném stavu) je snížen zhruba o 59 %, takže se zvyšuje množství produktů, které se vejde na paletu. To přispívá k asi 63% snížení CO2 na produkt a k efektivnější manipulaci během přepravy.

Inovativní akustický design pro výkonné basy

Společnost Sony navrhla nová řešení pro bohaté a výkonné basy v jednom kompaktním soundbaru. Speciální zvukové kanály, od integrovaného basového reproduktoru po basové porty na obou koncích diskrétního a stylového soundbaru, zajišťují vysoce kvalitní zvuk.

Nejdůležitější bylo integrovat subwoofer

Teppei Itagaki

Sony Home Entertainment & Sound Products Inc.

Teppei Itagaki

V reakci na požadavky stále rostoucího trhu se soundbary, které zahrnují snadnou integraci do interiéru, prostorovou nenáročnost a libovolné umístění, jsme si kladli za cíl subwoofer nejen internalizovat, ale i zvládnout to s polovinou stávajícího prostoru. Internalizaci subwooferu provází několik problémů, včetně potřeby potlačit velké mechanické vibrace, aby výsledné basy byly plynulé a nedocházelo k ovlivnění ostatních reproduktorů. Pro velký výstup zesilovače, který subwoofer vyžaduje, jsme také museli zajistit napájení ze zdroje s malou kapacitou. Tyto problémy jsme řešili a jeden po druhém i vyřešili.

Miniaturní provedení a internalizace subwooferu nám rovněž umožnily dosáhnout ekologických cílů, jako je úspora v použití materiálů a efektivnější přeprava. Tento způsob designu s přihlédnutím k životnímu prostředí máme v úmyslu uplatňovat i nadále.

Podívejte se na další produkty Sony, které jsou ohleduplné k životnímu prostředí

Nový, recyklovaný obal pro Aibo
Nový, recyklovaný obal pro Aibo

Na svět přišel nový revoluční obal. Robot Aibo je dodáván měkce zachumlaný a chráněný před poškozením v plstěném obalu, který je z 50 % tvořen recyklovanými plastovými lahvemi PET (polyethylentereftalát).

PlayStation
PlayStation®

Díky výkonu systému PlayStation® můžete vstoupit do úžasných virtuálních světů. Zjistěte, jak v reálném světě společnost Sony snižuje dopad na životní prostředí a šetří energii.

Sluchátka
Sluchátka

V rámci úsilí o ochranu přírodních zdrojů společnost Sony pracuje na výrazném snížení množství plastů použitých v obalech pro sluchátka.