Projektory nové generace

Brilantní projektory, které oslní publikum a šetří životní prostředí. Laserové projektory společnosti Sony vyžadují minimální údržbu a nabízejí nejlepší efektivitu, odezvu a nejvyšší míru pohodlí.

Projekt pro budoucnost

Přístup společnosti Sony k efektivnímu výkonu vyžaduje pečlivý vývoj produktů. Téměř bezúdržbový laserový zdroj světla umožňuje minimalizovat spotřebu a okamžité spuštění systému 3LCD šetří čas a energii.

[1] Model s konvenční žárovkou [2] Laserové modely společnosti Sony [3] Čas

Eliminace nutné výměny žárovek
Eliminace nutné výměny žárovek 

Projektory obsahují laserové zdroje světla s výdrží až 20 000 hodin a nevyžadují výměnu žárovek – jsou proto praktické a hospodárné. Účinnost laserových zdrojů světla přináší snížení využití zdroje a díky eliminaci údržby žárovek jsou projektory vhodnější pro nástropní instalace a podobně.

Rychlé spuštění pro úsporu času a energie

Díky laserovému zdroji světla Z-Phosphor™ společnosti Sony se projektor spouští během několika vteřin a vypíná se v okamžiku; šetří tak čas i energii. Další energii (až 95 % oproti plnému výkonu) šetří režim automatického stmívání světla, který omezuje výkon, když je projektor zapnutý, ale nepoužívá se; režim automatického obrazu upravuje úroveň světla při projekci.

Rychlé spuštění pro úsporu času a energie

[1] Jas [2] Uplynulý čas
[3] Laserové modely společnosti Sony [4] Model s konvenční žárovkou

Laserový zdroj světla bez rtuti

Zatímco jiné výkonné projektory využívají konvenční žárovky, které je třeba vyměňovat a likvidovat, laserový zdroj světla Z-Phosphor™ společnosti Sony neobsahuje žádnou. Zachovává přitom výjimečnou kvalitu obrazu, snadno se ovládá a má menší dopad na životní prostředí.

Nejnovější generace laserové projekce

Nejnovější laserové projektory 3LCD společnosti Sony nabízejí jas a kvalitu obrazu srovnatelné s projektory s konvenčními žárovkami UHP, mají však výhodu delší životnosti žárovek, snadnější údržby a rychlejšího spuštění i vypínání.

Technologie laserové projekce
Technologie laserové projekce

Laserový zdroj světla zjednodušeně řečeno využívá jasné modré laserové světlo, jež vyvolá reakci fosforového materiálu. Ten pak vytvoří celé spektrum světla. Výsledek: konzistentní, jasná barva RGB.

Jasná nová éra v laserové projekci
Jasná nová éra v laserové projekci

LCD panel BrightEra™ nové generace, vyvinutý společností Sony, vydrží až 20 000 hodin provozu.

Tsuneharu Nomura
Projektování pro budoucnost

Tsuneharu Nomura

Hlavní inženýr zdrojů světla, design projektoru

Běžné vysoce výkonné projektory pro podnikání se celé roky spoléhaly na žárovky obsahující rtuť. Polovodičové laserové zdroje světla se oproti nim ihned spustí a nevyžadují výměnu ani po mnohaletém používání.
Vždy se řídím naší zásadou pro rozvoj: „Co chtějí zákazníci?“ Musíme si uvědomovat přání zákazníků, například „žádné výměny žárovek“ a „okamžité spuštění“, a brát přitom v úvahu i ohledy na životní prostředí, jež se mohou stát nevyjádřeným očekáváním zákazníků.
V oblasti nových technologií a vývoje produktů vždy překonáváme nějaké překážky, ovšem vzhledem k tomu, že laserové projektory čím dál více reagují na očekávání zákazníků, chci při vytváření budoucích produktů myslet i na životní prostředí.

Projektory 3LCD s laserovým zdrojem světla
Projektory 3LCD s laserovým zdrojem světla

Zjistěte více o technologiích společnosti Sony