MOC

6 999,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Lineární rekordér PCM A10 řady A
Snímky modelu Lineární rekordér PCM A10 řady A
Snímky modelu Lineární rekordér PCM A10 řady A
Snímky modelu Lineární rekordér PCM A10 řady A
Snímky modelu Lineární rekordér PCM A10 řady A
Snímky modelu Lineární rekordér PCM A10 řady A
Snímky modelu Lineární rekordér PCM A10 řady A
Snímky modelu Lineární rekordér PCM A10 řady A
Zachyťte svůj hvězdný výkon

Vysoce kvalitní záznam s nastavitelnými mikrofony

Ať už zkoušíte či vystupujete, zařízení PCM-A10 vám umožní pořídit vysoce kvalitní nahrávky a bezdrátově je přehrávat s naprostou přesností. Ideální volba pro nadějné muzikanty.

Všude při ruce
Vezměte si jej kamkoli. Nahrávejte i na cestách.

Díky kompaktnímu provedení můžete kdekoli vytvářet velmi kvalitní záznamy. Zaznamenejte zkoušky kapely, živé události i inspirující momenty. Díky 15hodinové výdrži baterie (ve vysoce kvalitním režimu záznamu LPCM 96kHz/24 bitů) vám neunikne ani tón.

Ovládejte nahrávání bezdrátově 

Snadné ovládání pomocí smartphonu s aplikací REC Remote

Nahrávání je možné zapnout a vypnout, nastavit úroveň či další vlastnosti, nebo dokonce přidat označení stopy – stačí použít smartphone. Aplikace pro dálkové nahrávání REC Remote (k dispozici v obchodě Google Play™ pro Android nebo v obchodě App Store pro iOS) vám umožní ovládat rekordér bezdrátově pomocí technologie BLUETOOTH®.

Bezdrátové přehrávání 

Poslouchejte ze sluchátek nebo reproduktoru pomocí připojení BLUETOOTH®

Znovu prožijte své záznamy ve vysoké kvalitě na zařízeních s podporou připojení BLUETOOTH®. Díky technologii NFC s jednoduchým připojením jedním dotykem je můžete připojit pouhým klepnutím.

Bluetooth®
NFC
Úžasný zvuk, špičkový záznam

Nahrávejte a přehrávejte naprosto přesný zvuk. Písničky a zkoušky můžete nahrávat v kvalitě překračující disk CD a přehrávat ve skvělém zvuku s vysokým rozlišením. 

PCM-A10
Zoom pro obchodní schůzky

V případě nahrávání malých skupin lidí, tedy například obchodních schůzek nebo školení, je možné využít nastavení zoomu pro zřetelnější záznam konverzací, takže vám nic neunikne. 

PCM-A10
Nastavení XY pro hudbu

Je-li možné zajistit, aby byli vystupující blízko k mikrofonu, tedy pro sólové vystoupení nebo malé kapely, vyberte nastavení XY, které zajistí přirozený, prokreslený zvuk. 

PCM-A10
Režim Wide Stereo pro venkovní prostory

V případě otevřeného prostoru, venkovní akce nebo konference je vhodné použít nastavení Wide Stereo, které zaznamenává široké spektrum zvuků zajišťující pocit realističnosti a prostorovosti.

Vychutnejte si ohromující kvalitu zvuku

Stejně jako při přechodu obrazu ze standardního rozlišení na HD poznáte, že zvuk s vysokým rozlišením je kvalitnější než formát mp3 nebo disky CD. Uslyšíte každý nádech, úder bicích, každý tón. Takže získáte kvalitu zvuku srovnatelnou se studiovou nahrávkou.

Zvuk Hi-Res

3,2x více přenesených dat

96 kHz
Záznam ve formátu LPCM 

Zvuk je nyní zaznamenávám v kvalitě až 96 kHz / 24 bitů, což je oproti kvalitě CD (frekvence 44,1 kHz a přenosová rychlost 16 bitů) výrazné zlepšení.

Flac
Bezdrátové přehrávání zvuku ve formátu FLAC

Vychutnejte si detaily a dynamiku přesně podle představ interpreta díky podpoře přehrávání formátu FLAC.

Optimální nastavení zvuku
Optimální nastavení zvuku stisknutím tlačítka

Funkce Zkouška slouží jako zvukový technik do kapsy. Aktivujte ji, když se rozehráváte, a rekordér automaticky upraví úrovně nahrávání vašemu hraní. Když pak začnete nahrávat, je přednastavený a připravený dokonale zachytit váš výkon. Ovládání je možné také bezdrátově pomocí aplikace REC Remote.

Navyšte úložný prostor pomocí karty microSD

Interní 16GB paměť můžete rozšířit pomocí karty microSDHC nebo microSDXC, které vám umožní uložit více nahrávek.

microSD
Přímé připojení USB Direct
Technologie Plug and Play a přímé připojení USB 

Vestavěný konektor USB umožňuje připojit rekordér přímo k počítači a využít funkcí snadného nabíjení a přenosu nahrávek bez kabelů.

Nahrávejte z těch nejlepších pozic

Připojte stativ pomocí vestavěného otvoru na stativ a získejte větší flexibilitu, oporu a kontrolu nad tím, kam rekordér umístíte.

Pozice rekordéru

Specifikace a funkce

Záznam zvuku profesionální kvality nebyl nikdy snadnější. Ovládejte rekordér ze smartphonu a automaticky nahrávejte křišťálově čistý zvuk s vysokým rozlišením v optimální zvukové hladině.
  • Nastavitelné mikrofony se hodí do řady nahrávacích situací

  • Malé a lehké provedení

  • Bezdrátové přehrávání – Poslechněte si nahrávky pomocí sluchátek či reproduktoru BLUETOOTH®

  • Ovládejte nahrávání a upravujte nastavení pomocí aplikace BLUETOOTH® pro smartphony

  • Nahrávejte úžasný zvuk s vysokým rozlišením

Vestavěná paměť
16 GB
Max. doba záznamu LPCM 96 kHz, 24 bitů
6 h 35 min
Výdrž baterie při záznamu LPCM 96 kHz, 24 bitů
Přibl. 15 hodin
NFC
Ano
Bluetooth®
Metoda komunikace: Bluetooth® Standard verze 4.0 Maximální dosah komunikace: přibl. 10 m Frekvenční pásmo: pásmo 2,4 GHz (2,4000 GHz – 2,4835 GHz) Kompatibilní profily Bluetooth®: A2DP/AVRCP/SPP Podporovaný kodek: SBC
Vstupní a výstupní konektory
Konektor pro mikrofon / vnější vstup (minikonektor, stereofonní), konektor pro sluchátka (minikonektor, stereofonní), konektor USB (typ A), vysokorychlostní slot pro paměťovou kartu microSD kompatibilní s rozhraním USB
Hmotnost
Přibl. 82 g

Obsah balení

Počítačový aplikační software (Sound Organizer2, uložen ve vestavěné paměti), ochrana proti větru, přenosné pouzdro

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů