OVLADAČ FOTOAPARÁTU

Kompletní specifikace a funkce

CCB-WD1

Velikost a hmotnost

Rozměry (Š x V x H)
Přibl. 59,0 mm x 40,5 mm x 29,8 mm (Š x V x H) (2 3/8 x 1 5/8 x 1 3/16 palce)
Hmotnost
Přibl. 90 g (3,2 oz) (pouze hlavní jednotka)

Výkon

Zdroj napájení
DC 5,0 V, 1500 mA (dodaný napájecí adaptér AC)

Rozhraní

Vstup / výstup
Víceúčelový konektor / konektor Micro USB, Hi-Speed USB (USB 2.0), konektor LAN

Jiné

Provozní teplota
0 ℃ až +40 ℃ (32 °F až 104 °F)

Obsah balení

  • Napájecí adaptér AC AC-UUE12 (1)
  • Kabel Micro USB (1)
  • Chránič kabelu (1)
  • Multikonektorový kabel (2) (0,4 m / 2,0 m, 1,31 stop / 6,56 stop)
Placeholder

Funkce

Objevte nové možnosti snímání pomocí více fotoaparátů

Propojte každý fotoaparát s ovladačem. Následně tyto dvojice připojte ke svému počítači prostřednictvím přepínacího rozbočovače Ethernet a získejte výkonné ovládání systému více fotoaparátů. Poté můžete ovládat živý náhled a rychlý přenos souborů do počítače, upravovat nastavení fotoaparátů a režimy snímání a získat kontrolu nad tvorbou fotografií i videa. Chcete-li změnit nastavení, vyberte jeden nebo více fotoaparátů.

Využití sítě IP pro flexibilitu systému

Ke každému ovladači fotoaparátu lze přiřadit IP adresu, takže můžete ovládat fotoaparáty i ve vzdálených oblastech. Pevné připojení k síti LAN vám umožní plynulý přenos souborů snímků do vašeho počítače, abyste je poté mohli zobrazovat a spravovat. Tím se výrazně zvýší flexibilita, přesnost snímání z více fotoaparátů i práce se snímky.

Podpora přesné synchronizace videa

Pro snímání videa pomocí více fotoaparátů je k dispozici synchronizace s přesností na jednotlivé snímky. Tato funkce je vhodná zejména pro propracovanou produkci filmů – například při spojování videozáznamů z více fotoaparátů do 360° filmu.

Efektivní centralizovaná správa dat snímků

Rychlé síťové rozhraní vám umožní přenášet snímky z karty fotoaparátu přímo do počítače bezprostředně po zachycení. Díky možnostem přiřazení fotoaparátu a úpravy názvů souborů je správa dat snadná i při manipulaci se záběry z více fotoaparátů, takže můžete předejít nechtěnému přepisování.

Nenápadný, a přesto nezbytný

Ovladač fotoaparátu má kompaktní design – je stejně malý jako tělo modelu RX0. Jeho nenápadný vzhled je ve spoustě snímacích sestav prakticky neviditelný, což je ideální pro situace, kdy by objemný systém fotoaparátů mohl být rušivý.

Propojte každou dvojici fotoaparátu a ovladače a získejte výkon, náhled a kontrolu

Propojte fotoaparát a ovladač fotoaparátu kabelem USB MULTI a získejte v počítači možnosti ovládání, náhledu a přenosu dat. Použitím dodaného napájecího adaptéru AC nebo mobilní baterie USB získáte praktické napájení ovladače, zatímco je stále propojen s fotoaparátem stejným kabelem USB MULTI.

Dodaný chránič kabelu

Použijte dodaný chránič kabelu pro zajištění spojení tří požadovaných kabelů – kabel USB MULTI pro připojení více fotoaparátů, napájecí kabel Micro USB a konektor pro síť Ethernet. Tím zvýšíte spolehlivost celého systému snímání z více kamer.