TELEVIZORY

Dotykový dálkový ovladač televizoru One-Flick

RMF-ED004

Obrázek modelu Dotykový dálkový ovladač televizoru One-Flick

MOC

1 388,48 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Dotykový dálkový ovladač televizoru One-Flick
Snímky modelu Dotykový dálkový ovladač televizoru One-Flick
Snímky modelu Dotykový dálkový ovladač televizoru One-Flick

Vše začíná dotykem

Intuitivní ovládání

Ovládání televizoru je nyní maximálně intuitivní. Procházejte pohodlně obsah obrazovky pomocí oblasti touchpadu – není ani třeba mířit dálkovým ovladačem na obrazovku televizoru. S vestavěnou technologií NFC můžete jediným dotykem bezdrátově sdílet fotografie z chytrého telefonu na obrazovce televizoru.

Stačí jen jeden dotyk

Obsah, např. televizní programy, webové klipy či fotografie, můžete prostřednictvím mimořádně citlivého touchpadu různými pohyby prstů procházet, označovat, posunovat a více.

Obsah telefonu na obrazovce televizoru jedním dotykem

Sdílejte fotografie, videa a více rychle z chytrého telefonu nebo tabletu bezdrátově přímo na obrazovku televizoru. To vše jen díky zrcadlení jedním dotykem pomocí NFC. Nejsou potřeba žádná hesla. Žádné nastavování. Jen snadné připojení jedním dotykem.

Přeneste obsah malé obrazovky na velkou

Přenášejte obsah zařízení Xperia™ Tablet či chytrého telefonu na velkou obrazovku. Připojte dálkový ovladač a na obrazovku televizoru streamujte obsah prostřednictvím technologie Bluetooth® nebo Wi-Fi®.

Ovládejte celou sadu

Rozlučte se se složitým nastavováním ovladačů. Pokud váš systém domácího kina již zahrnuje zařízení Infrared (IR) Blaster, budete jej moci ovládat pomocí dálkového ovladače One-Flick.

Skvělé funkce, tenký design

Bohatá nabídka funkcí ještě neznamená objemný design. Dálkový ovladač One-Flick je tenký a lehký, takže pohodlně a snadno padne do dlaně.

Specifikace
  • Touchpad s intuitivním ovládáním

  • NFC zrcadlení jedním dotykem

  • 2,4GHz bezdrátové připojení

  • Kompatibilní se zařízením IR Blaster

Obsah balení

Návod k použití (Bezpečnostní upozornění)

Přečtěte si informace o našich energeticky úsporných funkcích a o našem závazku vůči životnímu prostředí ve snaze zachovat udržitelnou budoucnost Navštivte náš web o ekologii