Přejít k obsahu
Televizory

Chytré televizory

Vychutnejte si vynikající obraz a možnosti připojení prostřednictvím našich nejlepších chytrých televizorů.

Chytrý dálkový ovladač pro váš chytrý televizor

Vezměte ovladač a relaxujte díky funkci One-Flick Entertainment pro chytré televizory. Ovladač je vybaven technologií Bravia® a jeho zdokonalené funkce vám umožní snadné procházení fotografií, hudby, filmů a obsahu z webu. Pospícháte? Ušetřete čas díky funkci rychlého spuštění – další z praktických funkcí dostupných u chytrých televizorů Sony.

Dálkový ovladač pro chytré televizory Ultra HD od společnosti Sony

Zvuk, který vás nenechá v klidu

Od šepotu po exploze – díky chytrým televizorům Sony zní vše mnohem lépe. Revoluční technologie, jako jsou ClearAudio+ a Voice Zoom, vylepšují zřetelnost a zajišťují, že vám už nikdy neunikne ani slovo. Hloubky, středy a výšky jsou dokonale vyvážené díky technologii Clear Phase, takže si budete moci vychutnat špičkový zvuk, ať již sledujete cokoli.

Dvojice sledující chytrý televizor 4K s technologií ClearAudio+ od společnosti Sony
Sdílení obsahu s přáteli na chytrých televizorech od společnosti Sony

Společné sledování z opačných konců světa

Ať sledujete důležité utkání nebo závěrečnou epizodu seriálu, sdílejte snadno své postřehy prostřednictvím chytrého televizoru od Sony. Zobrazení sociálních sítí – vestavěná funkce našich chytrých televizorů – vám umožní odesílat a sledovat tweety v reálném čase o všem, co právě sledujete. Chcete přátelům a rodině říci o filmu, který jste právě viděli? Aktivujte si Skype™ a pusťte se do toho.