PROBUĎTE ZVÍDAVOST

Nekonečná zábava

Objevujte hry a fotografie, hudbu a filmy, internet a aplikace. Díky platformě Android TV od Sony jste připraveni otevřít zcela nové světy zábavy

Buďte v klidu a mluvte

Už žádné psaní textu. Hlasové vyhledávání vám umožní snadno najít skvělý obsah a nabídky – stačí jen mluvit. Objevte vše, co máte rádi napříč službami, jako jsou Netflix, Hulu, Google Play™ Movies & TV, YouTube™ a Spotify®.

Váš nový chytrý život

Odesílejte obsah na větší, lepší obrazovku pomocí služby Chromecast built-in

Služba Chromecast built-in vám umožňuje přenášet oblíbená videa, hry a aplikace z mobilního zařízení v plné kvalitě do televizoru. Stačí jednou klepnout na tlačítko přenosu na obrazovce zařízení se systémem Android nebo iOS a váš oblíbený obsah získá větší rozměry. Přeneste obsah a poté můžete pokračovat v procházení obsahu na telefonu či tabletu.

  • Režim Netflix Calibrated Mode
  • Doporučeno službou Netflix
  • Tlačítko Netflix
  • Bezplatné zkušební období

Zábava bez hranic

Vaše oblíbené aplikace na obrazovce televizoru

Vše je přímo na obrazovce – nejnovější online filmy, hry, hudba a televizní pořady – vše máte na dosah. Vychutnejte si obrovskou nabídku zábavy zcela novým způsobem.

Podpora funkcí Apple AirPlay / Apple HomeKit

S funkcí Apple AirPlay můžete streamovat do televizoru ze zařízení iPhone, iPad nebo počítače Mac. Sledujte filmy a pořady prostřednictvím oblíbených aplikací jako iTunes nebo dokonce prohlížeč Safari. Sdílejte své fotografie se všemi v místnosti.

Podpora funkcí Apple AirPlay / Apple HomeKit