Zábava, kterou milujete. Se společnosti Google.

Sledujte přes 700 000 filmů a pořadů na jednom místě. Služba Google TV přenese váš obsah z různých aplikací a předplacených služeb a roztřídí jej pro vás. K vyhledání konkrétního titulu stačí říct jeho název. Nebo hledejte obecnější doporučení.

Filmy a pořady vybrané přímo pro vás

Objevte nové filmy a pořady pomocí doporučení, která vám nabízíme podle toho, co sledujete nebo co vás zajímá. Můžete dokonce i přidat seznam ze svého telefonu, takže doporučované položky budou vždy aktuální.

Google Play nabízí přes 7 000 aplikací a her

Další informace naleznete v obchodě Google Play.

Chytré dálkové ovládání připojené bezdrátově ke konzoli PS4, přehrávači Blu-ray, televizoru, set-top boxu a reproduktoru.
Ovládejte všechna zařízení jedním chytrým dálkovým ovládáním

Všechna chytrá zařízení můžete ovládat naším chytrým dálkovým ovládáním. Díky přístupu ke službám videí na vyžádání jedním tlačítkem si můžete během okamžiku užívat oblíbené pořady a filmy.

Obývací pokoj s televizorem a rukou držící smartphone. Obrazovka i displej zobrazují totožný záběr jízdy na kajaku
Streamujte ze svého zařízení

Vysílejte snadno filmy, pořady, fotografie a další obsah ze svého telefonu přímo do televizoru.

Obrazovka zobrazující seriál For All Mankind ve službě Apple TV; v popředí snímku je smartphone
Podporuje funkci Apple AirPlay

S Apple AirPlay můžete streamovat video a audio do vaší televize přímo z vašeho iPhone, iPad nebo Mac. Sledujte filmy a pořady z aplikace Apple TV, vašich oblíbených aplikací nebo dokonce Safari. Sdílejte své fotografie se všemi v místnosti.

Podporuje technologii Apple HomeKit

Technologie Apple HomeKit umožňuje snadné a bezpečné ovládání televizoru od společnosti Sony pomocí aplikace Apple Home a služby Siri instalovaných v zařízení iPhone, iPad, Apple Watch, HomePod nebo Mac. Nastavte si televizor pomocí aplikace Home v několika jednoduchých krocích a ovládejte jej kdykoli klepnutím nebo požádáním služby Siri.

Získejte ovladač DualSense pro Playstation 5 zdarma, při nákupu TV řad A90J/A80J/A83J
X90J/X93J

Snímky zobrazují systém Android TV, ženu využívající hlasové vyhledávání a vysílání obsahu ze smartphonu do televizoru pomocí technologie Chromecast
Užijte si chytřejší zábavu

Snadná zábava s televizorem s platformou Android TV. Přes 400 000 filmů a pořadů na jednom místě. Ovládejte televizor hlasem. S technologií Chromecast built-in můžete vysílat fotografie, videa a hudbu ze svých zařízení přímo do televizoru.

XPERIA 5 II Newsletter Subscription
.
.
.
.