Zábava, kterou milujete. Se společnosti Google.

Sledujte přes 700 000 filmů a pořadů na jednom místě. Služba Google TV přenese váš obsah z různých aplikací a předplacených služeb a roztřídí jej pro vás. K vyhledání konkrétního titulu stačí říct jeho název. Nebo hledejte obecnější doporučení.

Filmy a pořady vybrané přímo pro vás

Objevte nové filmy a pořady pomocí doporučení, která vám nabízíme podle toho, co sledujete nebo co vás zajímá. Můžete dokonce i přidat seznam ze svého telefonu, takže doporučované položky budou vždy aktuální.

Google Play nabízí přes 7 000 aplikací a her

Další informace naleznete v obchodě Google Play.

Dokonalý zážitek se službou Netflix

Doporučeno službou Netflix
Naše chytré televizory doporučuje služba Netflix

Služba Netflix vytvořila způsob, jak rozeznat výkonnější televizor se snadnějším přístupem k aplikacím a funkcemi. Televizory doporučené službou Netflix vám umožní užít si pořady a filmy pomocí speciálního tlačítka a hlasového ovládání.

Režim Netflix Calibrated Mode
Vychutnejte si kvalitu režimu Netflix Calibrated Mode

Tento režim byl vyvinut speciálně pro původní pořady služby Netflix a v televizoru reprodukuje stejnou kvalitu obrazu jako na hlavní studiové kopii. V režimu Netflix Calibrated Mode je plně zachována autorova vize a záměr.

Technologie Dolby Vision a Dolby Atmos
Získejte úplný zážitek s technologií Dolby

Některé chytré televizory jsou kompatibilní s technologií Dolby Vision® a Dolby Atmos®, které zajišťují skutečně pohlcující obrazový i zvukový zážitek v celém prostoru kolem vás.

Chytré dálkové ovládání připojené bezdrátově ke konzoli PS4, přehrávači Blu-ray, televizoru, set-top boxu a reproduktoru.
Ovládejte všechna zařízení jedním chytrým dálkovým ovládáním

Všechna chytrá zařízení můžete ovládat naším chytrým dálkovým ovládáním. Díky přístupu ke službám videí na vyžádání jedním tlačítkem si můžete během okamžiku užívat oblíbené pořady a filmy.

Streamujte ze svého zařízení

Vysílejte snadno filmy, pořady, fotografie a další obsah ze svého telefonu přímo do televizoru. 

Osoba drží smartphone s obrazem kanoisty vysílaným do televizoru připevněného na zeď nad dřevěnou skříní
Snímky zobrazují systém Android TV, ženu využívající hlasové vyhledávání a vysílání obsahu ze smartphonu do televizoru pomocí technologie Chromecast
Užijte si chytřejší zábavu

Snadná zábava s televizorem s platformou Android TV. Objevte přes 400 000 filmů a pořadů na jednom místě. Asistent Google pro hlasové ovládání. A s technologií Chromecast built-in můžete vysílat fotografie, videa a hudbu do televizoru.

XPERIA 5 II Newsletter Subscription
.
.
.
.