Chytřejší funkce televizorů s platformou Android TV

Své oblíbené aplikace si najdete snadno a rychle pomocí hlasu, není třeba čekat.

Přes 5000 aplikací – nejvíc z chytrých TV

Zjistěte více v obchodě Google Play

Dokonalý zážitek se službou Netflix

Doporučeno službou Netflix
Netflix doporučuje televizory s Android TV

Služba Netflix vytvořila způsob, jak rozeznat výkonnější televizor se snadnějším přístupem k aplikacím a funkcemi. Televizory doporučené službou Netflix vám umožní užít si pořady a filmy pomocí speciálního tlačítka a hlasového ovládání.

Režim Netflix Calibrated Mode
Vychutnejte si kvalitu režimu Netflix Calibrated Mode

Tento režim byl vyvinut speciálně pro původní pořady služby Netflix a v televizoru reprodukuje stejnou kvalitu obrazu jako na hlavní studiové kopii. V režimu Netflix Calibrated Mode je plně zachována autorova vize a záměr.

Technologie Dolby Vision a Dolby Atmos
Získejte úplný zážitek s technologií Dolby

Některé televizory s platformou Android TV jsou kompatibilní s technologií Dolby Vision® a Dolby Atmos®, které zajišťují skutečně pohlcující obrazový i zvukový zážitek v celém prostoru kolem vás.

Snadné ovládání více zařízení pomocí chytrého dálkového ovladače
Snadné ovládání s chytrým ovladačem

Připojte k chytrému televizoru OLED set top boxy a další zařízení přes HDMI a všechna je ovládejte jedním ovladačem. Díky tenčímu designu s vestavěným mikrofonem a vylepšeným rozložením tlačítek je jeho použití rovněž opravdová hračka.

Podpora funkcí Apple AirPlay / Apple HomeKit

S funkcí Apple AirPlay můžete streamovat video a zvuk ze svého zařízení iPhone, iPad nebo počítače Mac. Sledujte filmy a pořady například prostřednictvím aplikace Apple TV nebo dokonce i prohlížeče Safari a podělte se se všemi o své fotografie.

Podpora funkcí Apple AirPlay / Apple
Odesílejte obsah na obrazovku pomocí Chromecast built-in

Služba Chromecast vám umožňuje přenášet oblíbená videa, hry a aplikace z mobilního zařízení v plné kvalitě do televizoru. Stačí jednou klepnout na tlačítko přenosu na obrazovce zařízení se systémem Android nebo iOS a váš oblíbený obsah získá větší rozměry. Přeneste obsah a poté můžete pokračovat v procházení obsahu na telefonu či tabletu.

Logo funkce Chromecast built-in