Zábava, kterou milujete. Se společnosti Google.

Sledujte přes 700 000 filmů a pořadů na jednom místě. Služba Google TV přenese váš obsah z různých aplikací a předplacených služeb a roztřídí jej pro vás. K vyhledání konkrétního titulu stačí říct jeho název. Nebo hledejte obecnější doporučení.

Filmy a pořady vybrané přímo pro vás

Objevte nové filmy a pořady pomocí doporučení, která vám nabízíme podle toho, co sledujete nebo co vás zajímá. Můžete dokonce i přidat seznam ze svého telefonu, takže doporučované položky budou vždy aktuální.

Google Play nabízí přes 7 000 aplikací a her

Další informace naleznete v obchodě Google Play.

Detailní záběr ženy ovládající televizor na dálku hlasem
Hlasové vyhledávání – stačí jen říci, co chcete sledovat

Najděte oblíbené pořady pomocí hlasového vyhledávání. Na pořad nebo film přejdete vyslovením názvu. Nabídku můžete procházet i tak, že řeknete například „najdi akční filmy“. Začněte stisknutím tlačítka hlasu na dálkovém ovladači.

Obývací pokoj s televizorem a rukou držící smartphone. Obrazovka i displej zobrazují totožný záběr jízdy na kajaku
Streamujte ze svého zařízení

Vysílejte snadno filmy, pořady, fotografie a další obsah ze svého telefonu přímo do televizoru.

Obrazovka zobrazující seriál For All Mankind ve službě Apple TV; v popředí snímku je smartphone
Podporuje funkci Apple AirPlay

S Apple AirPlay můžete streamovat video a audio do vaší televize přímo z vašeho iPhone, iPad nebo Mac. Sledujte filmy a pořady z aplikace Apple TV, vašich oblíbených aplikací nebo dokonce Safari. Sdílejte své fotografie se všemi v místnosti.

Podporuje technologii Apple HomeKit

Technologie Apple HomeKit umožňuje snadné a bezpečné ovládání televizoru od společnosti Sony pomocí aplikace Apple Home a služby Siri instalovaných v zařízení iPhone, iPad, Apple Watch, HomePod nebo Mac. Nastavte si televizor pomocí aplikace Home v několika jednoduchých krocích a ovládejte jej kdykoli klepnutím nebo požádáním služby Siri.

Nechte se unést novými zážitky díky kameře BRAVIA CAM s optimalizovaným zvukem a jasem

Připojte ke svému televizoru BRAVIA XR kameru BRAVIA CAM od Sony a objevte další způsoby, jak si užít televizi. Kamera BRAVIA CAM pozná, kde v místnosti jste a jak daleko, a následně upraví odpovídajícím způsobem nastavení zvuku i obrazu. S automatickým režimem úspory energie dokáže kamera automaticky ztmavit obrazovku, když se zrovna nedíváte.

Dálkové ovládání na světle i ve tmě s podsvícenými tlačítky ve tmě.
Jednoduché ovládání se snadným použitím i za šera

Přepracovaný dálkový ovladač nabízí pohodlné ovládání ve dne i v noci. Naše nové prémiové dálkové ovládání se vyznačuje snadným použitím díky zjednodušeným tlačítkům a podsvícení, takže vše zřetelně uvidíte i za šera. Díky kompaktnímu hliníkovému provedení má tento dálkový ovladač vytříbený vzhled a současně se pohodlně drží v ruce.

Získejte ovladač DualSense pro Playstation 5 zdarma, při nákupu TV řad A90J/A80J/A83J
X90J/X93J