#SonyCES

Budoucnost je tady

Co si pro vás společnost Sony připravila

Podívejte se na nové produkty a aktualizace od společnosti Sony na veletrhu CES 2020

Dokonalé rozlišení 8K s ohromujícím zvukem a neuvěřitelně realistickým obrazem

Vstupte do úchvatného světa velké obrazovky s rozlišením 8K a vychutnejte si obraz dokonale sladěný se zvukem z obrazovky. Tenký a jednoduchý design One Slate vám umožní nechat se unést akcí.

Hluboká černá obrazovky OLED a čistý, harmonický zvuk

Vysoce výkonný procesor tohoto 4K televizoru OLED vytváří nádherný obraz technologie OLED dokonale sladěný se zvukem. A to vše v dechberoucím designu One Slate.

Tak pohlcující. Tak opravdová.

Nechte se pohltit zvukem kolem vás, který je tak opravdový, jako kdybyste byli na koncertu nebo ve studiu při nahrávání. Díky technologii 360 Reality Audio hudba nikdy nebyla tak podmanivá a opravdová.

Ukázka televizoru a technologie 360 Reality Audio

Navštivte naše stánky na veletrhu CES 2020.

Naše vize do budoucnosti

Nejnovější technologie, kterou společnost Sony nabízí – vše na jednom místě. Podívejte se, co dalšího společnost Sony odhalila na veletrhu CES 2020.

Pomáháme tvůrcům realizovat jejich sny

Společnost Sony poskytuje nejen platformy, technologie a know-how, jež tvůrcům umožňují plně vyjádřit svou vizi, ale také vyvíjí produkty, služby a prostory, které jim umožňují tuto vizi sdílet s publikem po celém světě.

Přinášíme bezpečnost a spolehlivost a přispíváme tak společnosti

Bezpečnost je základní společenskou potřebou a společnost Sony se zaměřuje na její zajišťování. Pomocí svých revolučních technologií, zvláště těch, které souvisejí se zobrazováním a snímáním, může společnost Sony plnit svůj cíl a přispívat k rozvoji průmyslu a společenské infrastruktury.

Přečíst tiskovou zprávu

Skvělá aplikace nejen na CES

Zůstaňte ve spojení se společností Sony na akcích po celý rok. S naší aplikací můžete sledovat předváděcí akce i z domova.

Zaregistrujte se ve službě MySony

Vytvořte si účet MySony a žádné novinky Sony už vám neuniknou.

Podívejte se na naši tiskovou konferenci na veletrhu CES 2020