Snímky modelu Rozbočovač USB se čtečkou karet UHS-II SD / microSD
Snímky modelu Rozbočovač USB se čtečkou karet UHS-II SD / microSD
Snímky modelu Rozbočovač USB se čtečkou karet UHS-II SD / microSD
Snímky modelu Rozbočovač USB se čtečkou karet UHS-II SD / microSD
Snímky modelu Rozbočovač USB se čtečkou karet UHS-II SD / microSD

Funkce

Nejrychlejší čtečka karet UHS-II SD / microSD pro nejkratší doby přenosu

Díky rychlostem až 300 MB/s nabízí čtečka karet UHS-II SD / microSD rozbočovače MRW-S3 nejrychlejší způsob přenosu a kopírování fotografií a videí s vysokým rozlišením pořízených fotoaparáty podporujícími třídu UHS-II. Na konci dlouhého celodenního snímání vám může ušetřit značný čas při zálohování vaší práce a umožní vám zkontrolovat, upravit a sdílet snímky mnohem dříve. 

Nejrychlejší rozbočovač USB

Rozbočovače USB nejsou rychlejší než rozbočovač MRW-S3. Vzhledem k tomu, že podporuje rozhraní USB 3.1 druhé generace, nabízí přenosové rychlosti až 1000 MB/s, takže můžete používat nejen karty UHS-II, například řadu SF-G, s rychlostmi až 300 MB/s, ale také další karty, jako jsou XQD a CFexpress. A rovněž můžete plně využívat schopnosti externích úložných zařízení SSD (Solid State Drive) s vysokorychlostním rozhraním USB pro rychlé zálohování.

Port USB Power Delivery pro 100 W zajišťuje stabilní napájení

Rozbočovač MRW-S3 je kompatibilní s napájecími adaptéry AC USB PD až do 100 W a zajišťuje stabilní a spolehlivé napájení všech připojených zařízení (k portu USB Type-C™ nebo USB standardu A) z napájecího adaptéru AC kompatibilního s technologií USB PD. Profesionální fotografové a kameramani se tak mohou soustředit na svůj pracovní postup, aniž by se museli obávat náhlého odpojení v důsledku nedostatečného napájení. Je doporučen napájecí adaptér AC USB PD s výstupem 35 W nebo vyšším.

Indikátory úrovně napájení přes rozhraní USB

Rozbočovač MRW-S3 je opatřen indikátory úrovně napájení pro porty USB-A i USB-C, takže před připojením zařízení USB můžete zjistit, zda je k dispozici dostatečná energie pro stabilní a spolehlivé připojení. Pokud indikátor LED trvale svítí, port USB je připraven pro maximální úroveň napájení. Blikající indikátor LED signalizuje dostatečné množství energie pro konvenční zařízení USB, ale nikoli s vysokou spotřebou energie. A pokud indikátor LED nesvítí, můžete připojit pouze zařízení USB s vlastním napájením.

Odpojitelný kabel USB-C na USB-C

Rozbočovače USB s trvale připojeným kabelem USB-C jsou nejen nepraktické pro přenášení, ale také u nich může časem dojít k poškození místa, ve kterém je kabel připojen k tělu. Z tohoto důvodu je rozbočovač MRW-S3 opatřen odpojitelným kabelem USB-C na USB-C, takže je minimalizováno opotřebení kabelu a rozbočovač lze navíc v době, kdy není používán, sbalit do tenkého tvaru. Tento krátký kabel je také možné použít pro připojení běžných zařízení s rozhraním USB 3.1 druhé generace nebo jako propojovací kabel pro napájecí adaptér AC USB PD s výkonem až do 100 W díky integrovanému obvodu eMarker.

Výstup HDMI podporující rozlišení 4K s frekvencí 30 sn./s 

Nemáte výstup HDMI na notebooku nebo počítači? Žádný problém. Rozbočovač MRW-S3 obsahuje výstup HDMI, který podporuje rozlišení až 4K s frekvencí 30 sn./s, a umožňuje tak rychle a snadno kontrolovat a upravovat pořízené záběry na televizoru nebo monitoru. A u notebooků s omezeným počtem portů vás zbaví potřeby nosit přídavný hardwarový klíč a uvolní vám další drahocenné porty USB-C.

Elegantní a odolné hliníkové tělo s vlnitým povrchem

Odolná povrchová úprava z broušeného hliníku minimalizuje výskyt škrábanců a otisků prstů. Na dotek příjemný vlnitý povrch oproti tomu nabízí bezpečné uchopení, a tím usnadňuje manipulaci při pravidelném připojování a odpojování zařízení a kabelů během dne.

Kompaktní a lehký

Rozbočovač MRW-S3 měří pouhých 118,7 x 50,3 x 14 mm a váží jen 95 g, takže jej lze snadno přenášet, když fotografujete ve studiu.

Specifikace

Rozbočovač USB MRW-S3 se čtečkou karet UHS-II SD / microSD maximalizuje efektivitu pracovních postupů pomocí vysoké rychlosti, spolehlivosti a stability. Tento rozbočovač je opatřen výstupem HDMI podporujícím rozlišení 4K a rychlou nabíječkou pro smartphony, kompatibilní se zařízeními MacBook a notebooky se systémem Windows. Přenos dat dosahuje rychlosti až 1000 MB/s (připojení USB 3.1 druhé generace) a jsou podporovány paměťové karty UHS-II SD s plnou rychlostí (až 300 MB/s).
  • Podpora rozhraní USB 3.1 druhé generace, které umožňuje dosahovat skutečných přenosových rychlostí až 1000 MB/s

  • Čtečka karet UHS-II SD a microSD s přenosovou rychlostí až 300 MB/s

  • Vstup USB PD IN až pro 100 W s indikátory úrovně napájení přes rozhraní USB pro stabilní a viditelné řízení napájení

  • Výstup HDMI (až do rozlišení 4K)

  • Tenký pro přenášení s odpojitelným kabelem USB-C na USB-C pro minimalizaci opotřebení

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí