MOC

999,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Čtečka paměťových karet SD UHS-II
Snímky modelu Čtečka paměťových karet SD UHS-II

Funkce

Jedna z nejrychlejších ve své třídě

S touto rychlou čtečkou paměťových karet MRW-S1 si můžete vychutnat rychlejší čtení karet SD UHS-II, mezi které patří například karty řady SF-G. Kompatibilita s vysokorychlostním přenosem umožňuje plně využít potenciál vysokorychlostních karet. Také vám zprostředkuje plný výkon paměťových karet SD UHS-I i jiných rychlostních tříd.

Udrží s vámi tempo

Čtečka karet MRW-S1 podporuje rozhraní SuperSpeed USB 3.1 1. generace, které vám umožní využít vysoký výkon karet řady SF-G na maximum. V porovnání s rychlostí běžného slotu pro kartu SD na počítači se tedy můžete těšit na výrazně rychlejší kopírování a zálohování souborů.

Zálohování, které vám ušetří čas i prostor

Čtečka karet MRW-S1 zkracuje dobu přenosu, abyste se mohli rychle vrátit k úpravám. Proto je dokonalou volbou pro zálohování snímků s vysokým rozlišením a videí v rozlišení 4K z karet SD UHS-II.

Kdykoli po ruce

Čtečka se pyšní rozměry 57 x 31 x 11 mm a hmotností 20 g, což z ní činí zařízení kapesní velikosti. To znamená, že ji s sebou můžete vzít kamkoli.

Specifikace

Čtečka paměťových karet MRW-S1 zajišťuje rychlý přenos velkých objemů dat z karet SD UHS-II (například z karet řady SF-G) do počítače. To z ní činí dokonalé řešení pro výrazné zvýšení efektivity pracovního postupu po snímání.
  • Kompatibilní s paměťovými kartami SD UHS-II

  • Rozhraní SuperSpeed USB (USB 3.1, 1. generace) zajišťuje rychlý přenos dat

  • Využijte na maximum rychlost, kterou karty SD řady SF-G nabízí

  • Port USB-A umožňující přímé používání s počítačem

  • Mimořádně kompaktní a lehká

Rozhraní
UHS-II / USB 3.1 1. generace
Typ portu
Standard A
Hmotnost (přibližně)
20 g
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí