Vychutnejte si krásu

V čem se BRAVIA® liší

Revoluční technologie zvýšení rozlišení v našich nejnovějších televizorech oživuje vše, na co se díváte, v úchvatné kvalitě rozlišení 4K. Objevte svět aplikací, filmů a hudby s možností bezproblémového použití prostřednictvím televizoru Sony s platformou Android TV a užijte si vše na našich dosud nejtenčích modelech.

Prohlédněte si nabídku

Obraz

Vychutnejte si intenzivnější zážitek a sledujte, jak vše ožije

4K procesor X1 – jeden čip změní vše

Náš nový 4K procesor X1 vylepšuje kontrast, barvy a zřetelnost na nejvyšší úroveň. Zřetelnost je zlepšena díky inteligentnímu zvýšení rozlišení a redukci šumu, barvy jsou vylepšeny individuálně a dynamický rozsah kontrastu je optimalizován po jednotlivých snímcích.

Přesné vylepšení detailů

Zřetelnost

Přesné vylepšení detailů odstraňuje šum a zvyšuje úroveň detailů u všeho, co sledujete, bez ohledu na zdroj, a zajišťuje tak jasnější a ostřejší obraz.

Přesné mapování barev

Barva

Přesné mapování barev nezávisle analyzuje každou scénu a každý pixel, takže jsou dynamicky používány dokonalé odstíny a barevné tóny zajišťující syté a přirozené barvy.

Dynamické vylepšení kontrastu

Kontrast

Vylepšení dynamického kontrastu zvyšuje jas jasných částí obrazovky a zajišťuje opravdovější, hlubší odstíny černé v tmavých částech.

Zřetelnost

Spatřete každý oživený detail

Vzrušující svět mimořádné čistoty

Technologie 4K X-Reality PRO využívající 4K procesor X1

Zásluhou technologie 4K X-Reality PRO využívající 4K procesor X1 má každý pixel nádherné rozlišení. Jednotlivé části každé scény jsou analyzovány v reálném čase, vyčištěny a poté sladěny s naší obrazovou databází – pro přirozené detaily, ať sledujete cokoli.

4K X-Reality PRO
Běžný televizor
4K X-Reality PRO
4K televizor SONY se 4K procesorem X1

Vylepšete vše, co sledujete, a zvyšte rozlišení

Algoritmus Super Resolution ve 4K procesoru X1 využívá naši vyvíjející se databázi k adaptivnímu vylepšení obsahu Full HD a 4K, které zvyšuje čistotu filmů, televizních pořadů a digitálních médií, v realistickém rozlišení 4K.

4K procesor X1 – ostřejší a čistší obraz

4K procesor X1 ve spolupráci s technologií 4K X-Reality PRO vyostřuje obraz v reálném čase, a to pomocí zdokonalené redukce šumu a vylepšení detailů.

 • 4K procesor X1
 • Věrnost zobrazení
 • Detekce plochých oblastí
 • Digitální redukce šumu
 • Algoritmus Noise Crusher

TV s technologií 4K X-Reality PRO

Barva

Všechny barvy, o nichž jste snili

Ožijí všechny barvy

Displej TRILUMINOS™ využívající 4K procesor X1

Zásluhou výkonného zpracování a dynamického řízení barev přinášejí displej TRILUMINOS a 4K procesor X1 emoce do každé scény sytými a živými odstíny červené, zelené a modré.

S technologií TRILUMINOS
Bez technologie TRILUMINOS
Širší paleta barev

Širší paleta barev

Čím více pastelek máte k dispozici při kreslení obrázku, tím bude obrázek živější a přirozenější. Displej TRILUMINOS je v porovnání s běžným displejem LED právě jako použití více barevných pastelek.

Širší rozsah barev

Více z každé barvy

Displej TRILUMINOS se odlišuje obtížně reprodukovatelnými barvami. Spatřete jemné odstíny a tóny zelené, červené a modré.

 • 4K procesor X1
 • Běžné

Přesné mapování barev – 4K procesor X1

Přesné mapování barev ve 4K procesoru X1 jednotlivě a skvěle vylepšuje a optimalizuje barvy v reálném čase. Dokonale řídí každou barvu, aby zajistilo bohaté a přirozené výsledky, dokonce i na televizorech bez displeje TRILUMINOS.

TV s displejem TRILUMINOS

Kontrast

Zachyťte každý odstín

Nedostižné podsvícení

Technologie X-tended Dynamic Range PRO využívající 4K procesor X1

Technologie X-tended Dynamic Range PRO oživuje každou scénu pomocí jasnějších vysokých jasů a hlubších odstínů černé, a poskytuje tak daleko širší rozsah jasu než běžný televizor LED.

Jak funguje technologie X-tended Dynamic Range PRO

Podsvícení využívá jedinečný algoritmus, který zesiluje špičkový jas objektů na obrazovce ztlumením podsvícení pro tmavé oblasti, čímž poskytuje mnohem širší rozsah jasu.

Běžný televizor

Konstantní jas na celé obrazovce.

Televizor s technologií X-tended Dynamic Range PRO

Proměnlivý jas napříč celou obrazovkou pro lepší kontrast, detaily a vyjádření barev.

Vylepšení dynamického kontrastu – 4K procesor X1

Zásluhou vylepšení dynamického kontrastu ve 4K procesoru X1 dochází nepřetržitě k optimalizaci rozsahu jasu, snímek po snímku. Úrovně se přizpůsobují dění na obrazovce, dokonce i u televizorů bez technologie X-tended Dynamic Range.

BĚŽNÝ TELEVIZOR
TELEVIZOR SE 4K PROCESOREM X1

Televizory s X-tended Dynamic Range

Vysoký dynamický rozsah a mnohem více

Signál s vysokým dynamickým rozsahem (HDR) umožňuje přenášet mnohem více informací než současný standardní signál používaný v televizorech a filmech, a přináší tak vyšší kontrast, více detailů a živější barvy.

Vše v rozlišení 4K

Zažijte vzrušení z rozlišení 4K

Čeká na vás svět obsahu v rozlišení 4K

Vzhledem k tomu, že je stále více pořadů a filmů streamováno v úchvatném rozlišení 4K Ultra HD, se naše nejnovější televizory nemohou dočkat, až vám to vše přinesou ve fantastické čistotě.

Design

Zamilujte si to, co vidíte, i když je obrazovka prázdná

Ladný design

Řada X90C – náš nejtenčí 4K televizor všech dob s úchvatným designem

Při tloušťce pouhé 4,9 mm, díky čemuž je řada X90C tenčí než smartphone, a díky zapuštěné obrazovce bez rámu si můžete vychutnat obraz, který se doslova vznáší a zcela vás pohltí, a zapomenout na to, že se díváte na televizi.

Wedge

Řada X93C/X94C s designem Wedge – pro každý účel existuje dokonalý tvar

Televizory s tvarem Wedge spojují estetické prvky s funkční krásou, šetří místo, pyšní se menší základnou a jsou navrženy tak, aby obsahovaly větší reproduktory pro působivější zvuk.

Spojení televizorů BRAVIA® s platformou Android TV™

Váš chytrý televizor je nyní ještě chytřejší. Pomyslete na své oblíbené funkce smartphonu či tabletu. Nyní si je můžete užít ještě ve větším a lepším provedení s televizory BRAVIA®.

 • Životní styl
 • Funkce
 • Aplikace
 • Příslušenství

Televizory BRAVIA® s Android TV

Zvuk

Zažijte každou emoci se zvukem, který vás nenechá v klidu

Zvuk s vysokým rozlišením

Zvuk s vysokým rozlišením – přesně podle interpreta

V nahrávacím studiu a na živých koncertech jsou hlavní nahrávky pořizovány ve vyšší kvalitě, než jakou poskytují disky CD. Zásluhou zvuku s vysokým rozlišením můžete zažít bohatý zvuk, jako kdyby interpret vystupoval přímo před vámi.

Co je zvuk s vysokým rozlišením?

Zvuk s vysokým rozlišením zachovává u televizorů řady X93/X94 během převodu analogového signálu na digitální mnohem více detailů s vyšší přenosovou rychlostí a rozlišením než disk CD. Výsledek: autentičtější zvuk, který se blíží původní představě interpreta.

Běžné audio
Zvuk s vysokým rozlišením
DSEE HX

DSEE HX

Vychutnejte si více detailů všeho, co posloucháte. Modely řady X93 a X94 jsou vybaveny technologií DSEE HX, která analyzuje zdroje zvuku a rozšiřuje vysoké frekvence téměř až na kvalitu zvuku s vysokým rozlišením.

Zvuk dovedený k dokonalosti díky režimu ClearAudio+

Režim ClearAudio+ dokáže zajistit televizoru působivý, emotivní zvuk.

Digital Sound Enhancement Engine

Technologie DSEE obnovuje ztracené frekvence v hudbě (zejména vysoké frekvence), čímž vytváří přirozený a prostorověji působící zvuk.

DSEE
Zvuk bez technologie Clear Phase
Běžný televizor
Zvuk s technologií Clear Phase
Televizor s technologií Clear Phase 

Zvuk s technologií Clear Phase

Technologie Clear Phase analyzuje zvuk a vzorkuje frekvenční odezvu reproduktorů a s využitím těchto informací odstraňuje jakékoli extrémy v přirozené odezvě reproduktorů. Výsledkem je čistý, přirozený zvuk.

Technologie S-Force Surround Sound PRO

Zatímco některé systémy pro vylepšení zvuku pracují pouze s jedním kanálem, technologie S-Force Surround Sound PRO používá přímé vícekanálové zpracování, a poskytuje tak realističtější a působivější zvuk v celém prostoru.

 • S-Force PRO
 • Běžný typ

Televizory s režimem ClearAudio+

Podívejte se na instruktážní videa k televizoru

Podívejte se na instruktážní videa k televizoru

Máte dotazy ohledně nastavení a používání televizoru? Nebo ohledně jeho připojení k jinému zařízení? V našich instruktážních videích uvidíte postupy krok za krokem.