První televizor s kognitivní inteligencí na světě – nový rozměr obrazu a zvuku

První televizor s kognitivní inteligencí na světě
První televizor
s kognitivní inteligencí na světě
S filmy dodávanými s televizorem BRAVIA XR™ si užijete zážitek jako v kině
Zážitek jako v kině u vás doma. Užijte si filmy dodávané s BRAVIA XR™

Získejte 10 filmů a užijte si 24 měsíců neomezeného streamování

Herní televizory nové generace
Herní televizory nové generace

Ideální pro PlayStation 5

Co je kognitivní inteligence?

Způsob vnímání světa je založen na informacích, které z očí a uší přicházejí do mozku. Konvenční umělá inteligence detekuje a analyzuje prvky, jako jsou barva, kontrast a detaily, pouze jednotlivě. Procesor Cognitive Processor XR provádí křížovou analýzu všech prvků najednou stejně jako náš mozek.

Analyzuje stovky informací – úplně stejně jako lidský mozek

Za účelem dosažení tohoto realističtějšího pocitu rozděluje procesor Cognitive Processor XR obrazovku na stovky oblastí, ve kterých rozpoznává jednotlivé objekty, a to lépe než kdy předtím. Procesor navíc dokáže za sekundu zanalyzovat několik stovek tisíc různých prvků, ze kterých se skládá obraz – úplně stejně jako naše mozky.

Obrazy jako způsob, kterým naše oči vnímají svět 
Rozdělená obrazovka s obrazem páva předvádí, jak lze úpravou barev, kontrastu, ostrosti a pohybu dosáhnout vyváženého obrazu
Každý prvek pomáhá vytvořit vyvážený realistický obraz

Oproti běžným televizorům, kde jsou všechny prvky obrazu na stejné úrovni, televizory BRAVIA XR s křížovou analýzou upravují prvky tak, aby ve vzájemné korelaci působily co nejlépe. Výsledkem je naprostá harmonie a maximálně přirozený obraz.

Obraz ženy ve vlaku znázorňující vylepšení televizoru BRAVIA XR v oblasti zaostření
Zaostřuje přesně tak jako naše oči

Televizory BRAVIA XR fungují stejně jako naše oči – určí hlavní ohnisko scény a zvýší úroveň jednotlivých detailů objektu. Ten tím získá realistickou hloubku ostrosti a vynikne stejně jako v opravdovém světě. 

Vytváří realističtější a podmanivější zvukové prostředí, s jakým se setkáte ve skutečném životě
Televizor zobrazující zpívající ženu a zvukové vlny vycházející z jejího mikrofonu
Zvuk je umístěný tak, aby vás vtáhl do akce

Díky pokročilému zpracovávání zvuku, které napodobuje lidské ucho tím, že určuje místo, odkud zvuk vychází, a slaďuje ho s obrazem na obrazovce, vás televizory BRAVIA XR vtáhnou přímo do středu dění.

Žena sledující televizor v obývacím pokoji se zvukovými vlnami, které vycházejí z virtuálních reproduktorů nad, za a před ní
Zážitek z virtuálního zvuku mimořádných rozměrů 

Zprostředkováním zvuku ve vodorovném i svislém směru televizory BRAVIA XR vytvářejí skutečný prostorový zážitek. Analyzují a převádějí zvuk na 5.1.2kanálový prostorový zvuk, čímž vytváří opravdovou 3D zvukovou scénu. 

Přináší vám více vzrušení a emocí prostřednictvím obrazovky

Jak to vypadá ve skutečnosti? To je otázka, na kterou se televizory BRAVIA XR snaží odpovědět pomocí „kognitivní inteligence“. Ví, jak vidíme a slyšíme, takže se mohou více přiblížit lidské perspektivě, a poskytovat tak zážitek, který je blíže reálnému světu a vtáhne vás hlouběji do každé scény.

Poslechněte si o filozofii televizorů BRAVIA XR 

Poslechněte si, co vedlo tým inženýrů, který stojí za vývojem nových televizorů BRAVIA XR, k vytvoření zcela nového typu televizního procesoru.

Objevte inspiraci za designem televizorů BRAVIA XR

Tvůrčí tým, který stojí za designem televizorů BRAVIA XR, vám poví o jejich minimalistickém konceptu, jehož součástí jsou úzké rámečky a provedení One Slate, které vám i doma zajistí skutečně pohlcující zážitek.

Podívejte se na oznámení nového televizoru BRAVIA XR

Zjistěte více o řadě BRAVIA XR s procesorem Cognitive Processor XR a o tom, jak vám obraz a zvuk zajistí realistický zážitek. Pusťte si rozhovory, ve kterých zjistíte více o službě BRAVIA CORE, televizorech ideálních pro systém PlayStation®5 a televizorech s platformou Google TV.

Podívejte se na ukázku televizoru BRAVIA XR

Objevte technologie řady BRAVIA XR a zjistěte více o novinkách týkajících se obrazu a zvuku a nových funkcích, které tyto televizory zcela odlišují od ostatních.

XPERIA 5 II Newsletter Subscription
.
.
.
.