S filmy dodávanými s televizorem BRAVIA XR™ si užijete zážitek jako v kině

Čeká na vás obrovské množství filmů, které jsou vám k dispozici. Díky technologii BRAVIA XR a funkcím Pure Stream™ a IMAX® Enhanced obdržíte vše, co sledujete, s ohromujícím obrazem a znamenitou kvalitou zvuku.
Služba BRAVIA CORE je dostupná na všech modelech řady BRAVIA XR: Z9J, A90J, A80J, X95J a X90J.

BRAVIA CORE

Vybrané televizory zahrnují:

MOŽNOST UPLATNIT 5 NEBO 10 FILMŮ
12 NEBO 24 MĚSÍCŮ STREAMOVÁNÍ

S televizory A80J, X95J a X90J získáte možnost uplatnit 5 filmů a 12 měsíců neomezeného streamování
S televizory Z9J a A90J získáte možnost uplatnit 10 filmů a 24 měsíců neomezeného streamování

Vyberte si ze stovek nejnovějších titulů i klasických trháků, na které se můžete podívat

Nové filmy i klasické trháky jsou tu. Využijte své kredity služby BRAVIA CORE a vyberte si, na co se chcete podívat. Filmy jsou dostupné v kvalitě až 4K HDR.
 

Neomezené streamování nejlepších filmů

Předplatné ke službě BRAVIA CORE vám poskytne přístup k nabídce úžasných filmů, které můžete bez omezení streamovat v kvalitě až 4K HDR, ať už jste kdekoli.

Sledujte obsah s funkcí Pure Stream™, která vám zajistí nejlepší kvalitu obrazu při streamování

Platforma BRAVIA CORE nabízí funkci Pure Stream™ a streamování rychlostí až 80 Mb/s. Širokou nabídku obsahu si tak můžete vychutnat v kvalitě 4K UHD. Aktivace této funkce v nabídce nastavení platformy BRAVIA CORE je velmi snadná, a jakmile ji zapnete, získáte možnosti adaptivního streamování.

Užijte si doma formát IMAX® díky technologii IMAX® Enhanced

Vychutnejte si neskutečně jasný obraz s rozlišením 4K HDR optimalizovaný pro televizory BRAVIA XR pomocí patentované technologie Digital Media Remastering. Vybrané tituly lze přehrávat s rozšířeným poměrem stran, díky čemuž obraz uvidíte v plném měřítku a rozsahu, takže vás pohltí jako nikdy předtím.
V kombinaci s technologií DTS, díky které vás zvuk pohltí tak, že se vám rozbuší srdce, si s knihovnou titulů IMAX® Enhanced na platformě BRAVIA CORE užijete zážitky jako v kině z pohodlí domova.

Platforma BRAVIA CORE nabízí knihovnu titulů IMAX® Enhanced

Díky stále se rozrůstající knihovně filmových titulů IMAX® Enhanced a platformě BRAVIA CORE můžete sledování domácího kina na televizoru BRAVIA XR TV pozvednout na novou úroveň. Užijte si největší knihovnu titulů IMAX Enhanced s charakteristickým obrazem a zvukem IMAX, který je digitálně remasterovaný a optimalizovaný, takže nabízí nejlepší divácký zážitek na televizorech BRAVIA XR.*
*Nabídka a dostupnost titulů se liší podle oblasti/jazyka

Poznejte své oblíbené filmy i z druhé strany s funkcí Studio Access

Zajímají vás příběhy ze zákulisí z produkce vašich oblíbených filmů? Služba BRAVIA CORE vám přináší celou řadu bonusových záběrů, rozhovorů a dalšího obsahu.

Propagační plakát k filmu Jumanji: Další level na obrazovce televizoru BRAVIA
Zjistěte, co vedlo experty v oblasti zábavy k tvorbě služby BRAVIA CORE

Zjistěte, jak mohou televizory BRAVIA XR vybavené službou BRAVIA CORE vylepšit vaši zábavu.

Podmínky

Program pro přístup k platformě BRAVIA CORE (dále jen „Program”) je v Evropě* dostupný pouze na chytrých televizorech Sony, které jsou jeho součástí. Mezi televizory, které do Programu spadají, patří modely Z9J, A90J, A80J, A83J, A84J, X95J, X90J, X92J, X93J a X94J (dále jen „oprávněné televizory”).
Při koupi oprávněného televizoru získáte i dočasný přístup ke službě BRAVIA Core, na kterou se vztahují následující podmínky: i) omezené filmové kredity 10 filmových kreditů pro televizory Z9J a A90J nebo 5 filmových kreditů pro ostatní oprávněné televizory. Filmové kredity lze použít k výběru z více než 300 filmů (jeden filmový kredit postačuje k získání jednoho filmu). Platnost filmových kreditů vyprší 12 měsíců od jejich připsání na váš účet BRAVIA CORE, avšak filmy získané pomocí kreditů můžete sledovat na platformě BRAVIA CORE až do 23. února 2026, a to za podmínek platformy BRAVIA CORE; a ii) dočasný přístup ke službě Video-on-Demand (video na požádání) 24 měsíců předplatného služby Video-on-Demand na platformě BRAVIA CORE pro televizory Z9J a A90J nebo 12 měsíců předplatného pro ostatní oprávněné televizory. Doba předplatného začíná okamžikem registrace vašeho účtu v platformě BRAVIA CORE. Po vypršení doby dočasného předplatného, jež je součástí oprávněného televizoru, bude váš přístup ke službě Video-on-Demand ukončen. Jakékoli obnovení předplatného se bude řídit smlouvou s poskytovatelem služeb pro platformu BRAVIA CORE a obchodními podmínkami dané služby.
Abyste mohli využívat služeb Programu, do 23. února 2024 se musíte na svém oprávněném televizoru zaregistrovat do platformy BRAVIA CORE. Pokud do stanoveného data nebude registrace provedena, váš přístup ke službám platformy BRAVIA CORE v rámci Programu vyprší. Jakmile se zaregistrujete, obdržíte e-mail s potvrzením účtu a na váš účet BRAVIA CORE budou automaticky připsány filmové kredity a předplatné pro službu Video-on-demand uvedené výše. Služba se řídí podmínkami použití platformy BRAVIA CORE, podmínkami služby a zásadami ochrany osobních údajů. Abyste se mohli registrovat do platformy BRAVIA CORE, musí vám být nejméně 18 let a musíte souhlasit s podmínkami použití platformy BRAVIA CORE, podmínkami služby a zásadami ochrany osobních údajů. K uplatnění Programu je nutné, abyste na vašem oprávněném televizoru měli nainstalovanou nejnovější verzi aplikace BRAVIA CORE. Nejnovější verze aplikace je dostupná ke stažení v obchodě Google Play.
Transakce na platformě BRAVIA CORE vyžadují kredity aplikace. Na platformě BRAVIA CORE nelze momentálně v rámci Programu provádět peněžité transakce nebo dokupovat kredity. Dostupné filmové tituly mohou být bez předchozího upozornění změněny. Všechny tituly jsou nabízeny v nejvyšším dostupném formátu včetně standardního rozlišení, vysokého rozlišení, 4K, 4K HDR nebo 4K IMAX® Enhanced. Dostupnost se liší podle trhu a titulu. Obsah IMAX® Enhanced umožňuje plně si vychutnat zážitek IMAX® Enhanced – tituly s funkcí IMAX® Enhanced jsou dostupné pouze na televizorech s certifikací IMAX® Enhanced.
Prostřednictvím jednoho účtu BRAVIA CORE můžete streamovat až na 4 oprávněných televizorech současně. Platforma BRAVIA CORE není dostupná nebo nemusí být podporována ve všech zemích a ve všech jazycích. Společnost Sony si vyhrazuje právo platformu BRAVIA CORE kdykoli změnit, pozastavit k ní přístup nebo ji ukončit. BRAVIA CORE nabízí funkci Pure Stream™, která umožňuje streamování rychlostí 30–80 Mbps. Pro získání přístupu k funkci Pure Stream™ rychlostí 30 Mbps musíte mít internet o minimální rychlostí 43 Mbps. Pro získání přístupu k funkci Pure Stream™ nejvyšší kvality, která je dostupná při rychlosti 80 Mbps, musíte mít internet o minimální rychlosti 115 Mbps. Platforma BRAVIA CORE neodpovídá za omezení sítě nebo dostupné šířky pásma. Mohou být uplatněna omezení a podmínky poskytovatele síťových služeb.
Společnost Sony neuznává peněžní reklamace, ani reklamace v případě nevyužití kreditů či obsahu platformy BRAVIA CORE. Váš přístup ke službě BRAVIA CORE je nepřenositelný a nevratný. Filmové kredity nemají žádnou hotovostní nebo vratnou hodnotu a nejsou určeny k prodeji nebo opakovanému prodeji.
Sony Europe B.V. 

„SONY“ je registrovaná ochranná známka společnosti Sony Corporation. „BRAVIA“ a „BRAVIA CORE“ jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Sony Corporation. Google TV a související loga jsou ochranné známky společnosti Google LLC. Obchod Google Play je ochranná známka společnosti Google LLC. IMAX ® je registrovaná ochranná známka společnosti IMAX Corporation. Názvy ostatních produktů a společností uvedené v tomto dokumentu mohou být ochrannými známkami jejich příslušných vlastníků. Ikony a obrázky jsou simulované a slouží pouze pro ilustraci. Veškerá práva, která nejsou v tomto dokumentu výslovně udělena, jsou vyhrazena. Všechny podmínky mohou být bez předchozího upozornění změněny.
*Tento Program je dostupný v následujících zemích: Albánie, Andora, Belgie, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Česká republika, Chorvatsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Gibraltar, Grónsko, Island, Irsko, Itálie, Kosovo, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Makedonie, Malta, Moldávie, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, město Vatikán a Velká Británie.

XPERIA 5 II Newsletter Subscription
.
.
.
.