S filmy dodávanými s televizorem BRAVIA XR™ si užijete zážitek jako v kině

Čeká na vás obrovské množství filmů, které jsou vám k dispozici. Díky technologii BRAVIA XR a funkcím Pure Stream™ a IMAX® Enhanced obdržíte vše, co sledujete, s ohromujícím obrazem a znamenitou kvalitou zvuku.
Služba BRAVIA CORE je dostupná na všech modelech řady BRAVIA XR: Z9J, A90J, A80J, X95J a X90J.

Vyberte si ze stovek nejnovějších titulů i klasických trháků, na které se můžete podívat

Nové filmy i klasické trháky jsou tu. Využijte své kredity služby BRAVIA CORE a vyberte si, na co se chcete podívat. Filmy jsou dostupné v kvalitě až 4K HDR.
 

Neomezené streamování nejlepších filmů

Předplatné ke službě BRAVIA CORE vám poskytne přístup k nabídce úžasných filmů, které můžete bez omezení streamovat v kvalitě až 4K HDR, ať už jste kdekoli.

Sledujte obsah s funkcí Pure Stream™, která vám zajistí nejlepší kvalitu obrazu při streamování

Služba BRAVIA CORE nabízí funkci Pure Stream™ a streamování rychlostí až 80 Mb/s. Širokou nabídku obsahu si tak můžete vychutnat v kvalitě 4K UHD. Aktivace této funkce v nabídce nastavení služby BRAVIA CORE je velmi snadná, a jakmile ji zapnete, získáte možnosti adaptivního streamování.

Snímek filmu Spider-Man: Daleko od domova na obrazovce BRAVIA s logem IMAX ENHANCED
Užijte si doma formát IMAX® díky technologii IMAX® Enhanced

Získejte přístup do rozsáhlé knihovny titulů s technologií IMAX® Enhanced a vychutnejte si doma dokonalý zážitek ze sledování filmů. Obsah optimalizovaný pro televizory BRAVIA XR vám nabídnou remasterovaný obsah IMAX® a pohlcující zvuk DTS.

Poznejte své oblíbené filmy i z druhé strany s funkcí Studio Access

Zajímají vás příběhy ze zákulisí z produkce vašich oblíbených filmů? Služba BRAVIA CORE vám přináší celou řadu bonusových záběrů, rozhovorů a dalšího obsahu.

Propagační plakát k filmu Jumanji: Další level na obrazovce televizoru BRAVIA
Zjistěte, co vedlo experty v oblasti zábavy k tvorbě služby BRAVIA CORE

Zjistěte, jak mohou televizory BRAVIA XR vybavené službou BRAVIA CORE vylepšit vaši zábavu.

Podmínky

Tato propagační akce začíná 24. února 2021 a končí 31. prosince 2023. Tato propagační akce může být dle rozhodnutí společnosti Sony kdykoli ukončena nebo prodloužena. Tato propagační akce je dostupná v Europě* na chytrých televizorech Sony, na které je tato propagační akce zaměřena. Cílovými modely chytrých televizorů Sony („oprávněné televizory“) jsou modely Z9J, A90J, A80J, A83J, A84J, X95J, X90J, X92J, X93J a X94J.
Do 24. února 2024 zakupte oprávněný televizor a zaregistrujte se na platformě BRAVIA CORE™, čímž získáte nárok na nabídky této propagační akce. Tato propagační akce vás opravňuje nárokovat (za následujících podmínek): i) 10 filmových kreditů pro televizory Z9J a A90J nebo 5 filmových kreditů pro zbytek oprávněných televizorů (jeden filmový kredit postačuje k získání jednoho filmu). Filmové kredity lze použít k výběru z nejméně 300 filmů. Platnost filmových kreditů vyprší 12 měsíců od jejich připsání na váš účet BRAVIA CORE, avšak prostřednictvím streamovacího přístupu můžete sledovat filmy získané pomocí kreditů až do 23. února 2026, a to za podmínek služby BRAVIA CORE; a ii) 24 měsíců předplatného služby Video-on-Demand (video na vyžádání) BRAVIA CORE pro televizory Z9J a A90J nebo 12 měsíců pro ostatní oprávněné televizory. Doba předplatného začíná okamžikem registrace vašeho účtu BRAVIA CORE. Na konci doby předplatného váš přístup k obsahu videa na vyžádání skončí.
Pro získání přístupu k této propagační akci se musíte do 23. února 2024 na svém oprávněném televizoru přihlásit a vytvořit účet pro platformu BRAVIA CORE. Jakmile se zaregistrujete, obdržíte e-mail s potvrzením účtu a na váš účet budou automaticky přidány filmové kredity BRAVIA CORE a předplatné pro službu videa na vyžádání. Chcete-li vytvořit účet BRAVIA CORE, musí vám být nejméně 18 let a musíte souhlasit s podmínkami propagační akce, podmínkami použití platformy BRAVIA CORE, podmínkami služby a zásadami ochrany osobních údajů. Uplatnění této propagační akce vyžaduje, aby na vašem oprávněném televizoru byla aktuální verze aplikace BRAVIA CORE. Poslední verze aplikace BRAVIA CORE je dostupná v obchodě Google Play.
Transakce na platformě BRAVIA CORE vyžadují kredity aplikace. V rámci platformy BRAVIA CORE nelze provádět peněžité transakce nebo dokupovat kredity. Dostupné filmové tituly mohou být bez předchozího upozornění změněny. Všechny tituly jsou nabízeny v nejvyšším dostupném formátu včetně standardního rozlišení, vysokého rozlišení, 4K, 4K HDR nebo 4K IMAX ® Enhanced. Dostupnost se liší podle trhu a titulu. Obsah IMAX® Enhanced umožňuje plně si vychutnat zážitek IMAX® Enhanced – tituly s funkcí IMAX® Enhanced jsou dostupné pouze na televizorech s certifikací IMAX® Enhanced.
Prostřednictvím jednoho účtu BRAVIA CORE můžete streamovat až na 4 oprávněných televizorech současně. Platforma BRAVIA CORE není dostupná nebo nemusí být podporována ve všech zemích a ve všech jazycích. Společnost Sony si vyhrazuje právo platformu BRAVIA CORE kdykoli změnit, pozastavit k ní přístup nebo ji ukončit. BRAVIA CORE nabízí funkci Pure Stream™, která umožňuje streamování rychlostí 30–80 MB/s. Pro získání přístupu k funkci Pure Stream™ rychlostí 30 MB/s musíte mít internet o minimální rychlostí 43 MB/s. Pro získání přístupu k funkci Pure Stream™ nejvyšší kvality, která je dostupná při rychlosti 80 MB/s, musíte mít internet o minimální rychlosti 115 MB/s. Platforma BRAVIA CORE neodpovídá za omezení sítě nebo dostupné šířky pásma. Mohou být uplatněna omezení a podmínky poskytovatele síťových služeb.
Nabídky této propagační akce včetně filmových kreditů nelze vyměnit za peníze, jsou nepřevoditelné, nelze je kombinovat s ostatními nabídkami nebo slevami. Filmové kredity nemají žádnou hotovostní nebo vratnou hodnotu a nejsou určeny k prodeji nebo opakovanému prodeji. Nabídky této propagační akce se mohou změnit bez předchozího oznámení.
Promotér: Sony Europe B.V. 

„SONY“ je registrovaná ochranná známka společnosti Sony Corporation. „BRAVIA“ a „BRAVIA CORE“ jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Sony Corporation. Google TV a související loga jsou ochranné známky společnosti Google LLC. Obchod Google Play je ochranná známka společnosti Google LLC. IMAX ® je registrovaná ochranná známka společnosti IMAX Corporation. Názvy ostatních produktů a společností uvedené v tomto dokumentu mohou být ochrannými známkami jejich příslušných vlastníků. Ikony a obrázky jsou simulované a slouží pouze pro ilustraci. Veškerá práva, která nejsou v tomto dokumentu výslovně udělena, jsou vyhrazena. Všechny podmínky mohou být bez předchozího upozornění změněny.
*Tato propagační akce je dostupná v následujících evropských zemích: Albánie, Andora, Belgie, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Česká republika, Chorvatsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Gibraltar, Grónsko, Island, Irsko, Izrael, Itálie, KOSOVO, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Makedonie, Malta, Moldávie, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, město Vatikán a Velká Británie.

XPERIA 5 II Newsletter Subscription
.
.
.
.