Zvuk a obraz
v dokonalé harmonii

Nechte se zcela unést

Televizory BRAVIA poskytují nevídaný zážitek ze sledování v podobě dokonalé harmonie zvuku a obrazu. Kromě toho, že se můžete nechat unášet úžasnou kvalitou obrazu, si nyní můžete vychutnávat i výrazný a čistý zvuk vycházející přesně z míst, odkud by vycházet měl – to vše se zcela usnadňujícím hlasovým ovládáním a v nádherném provedení.

Maximální věrnost s televizory řady A8

Ponořte se do děje díky televizoru s úchvatnou zřetelností, barvami a kontrastem a dopřejte si dosud nevídaný zážitek jako v kině.
 

Špičkový kontrast s televizory řady XH95

Kombinace hlubších odstínů černé a jasnějších barev tvoří špičkový kontrast ze všech úhlů na té nejlepší obrazovce LCD 4K od společnosti Sony.
 

Obrázek znázorňující reprodukci zvuku na televizoru BRAVIA
Úplný zážitek z poslechu

Reproduktory za obrazovkami našich televizorů řady A8 vysílají výrazný a čistý zvuk přímo z místa dění. U televizorů řady XH95 se kolem obrazovky nachází výškové reproduktory pro lokalizaci zvuku, které přesně řídí umístění zvuku a nepřetržitě optimalizují jeho výstup, což zaručuje, že jej uslyšíte z té správné části obrazovky a ve vysoké kvalitě.

Vstupte do zábavnějšího světa a nechte se jím unášet

Nechte se zcela unést naší novou řadou Sony BRAVIA – je jednodušší a rychlejší než kdy dříve díky hlasovému ovládání a okamžitému přístupu k více než 5000 aplikací. Naše televizory lze zároveň bez potíží synchronizovat se zařízeními pro domácnost.

Obrázek s aplikacemi na televizoru BRAVIA
Váš domov a televizor BRAVIA v dokonalé harmonii

Hladké okraje, design One Slate a nenápadný stojan. Díky tomu se budete moci plně soustředit přímo na to, co sledujete, nikoli na samotný televizor. A prvotřídní dvoustranný stojan vám navíc umožní televizor zvednout, abyste pod něj mohli umístit soundbar.