Zábava na televizoru s velkou obrazovkou

Pokud hledáte pohlcující zábavu, zvažte nákup televizoru s velkou obrazovkou. Dechberoucí hloubka a detaily vás přiblíží ke skutečnému zážitku ze sledování jako v kině nebo na stadionu. A díky inovativní technologii a designu naše televizory s velkou úhlopříčkou skvěle zapadnou i do těch nejmenších obývacích prostor.

Proč potřebujete velkou obrazovku

Zažijte kouzlo filmů a vzrušení z živých sportovních přenosů v pohodlí svého domova. Větší obrazovka přináší ještě více pohlcující zážitek, který si užije větší počet osob sedících po celé místnosti. Díky většímu obrazu a titulkům můžete televizor pohodlně sledovat i z větší dálky.


Umocněte svůj zážitek ze sledování

Pouze televizor s velkou obrazovkou s velkou plochou zobrazení a pohlcujícím zvukem může věrně napodobit vzrušení ze sledování filmů v kině nebo z návštěvy stadionu. Větší obrazovku však mohou doprovázet problémy se zvukem, rozmazáním a kontrastem. Kvůli větší vzdálenosti bočních reproduktorů se může zdát, že zvuk, který slyšíte, je dál od akce. Unikátní obrazová a zvuková technologie od společnosti Sony tyto problémy řeší, a poskytuje tak věrný zážitek ze sledování.

Rozdělená obrazovka scény cválajících koní pro porovnání obrazu před a po jeho zpracování.
Obraz jako živý

Naše procesory X1 přesně analyzují data a zpracovávají informace, snižují šum a rozmazání scén a díky vylepšeným barvám a kontrastu maximalizují kvalitu obrazu. A výsledek? Opravdu realistický obraz pro naprosto pohlcující zážitek ze sledování.   

Scéna s dinosaury na televizoru s velkou obrazovkou, která ilustruje jak se zvuk pohybuje s akcí.
Zvuk se pohybuje s akcí

Aby byl zvuk co nejrealističtější, na mnoha televizorech s velkou obrazovkou vychází přímo z obrazovky a doprovází akci. Zvuk tedy uslyšíte z místa, kde se akce zrovna odehrává. Takže například mluvené slovo uslyšíte z místa, kde zrovna stojí postava.

Myslíte si, že máte málo místa? Omyl.

Díky technologickému pokroku si velkou obrazovku můžete užít i v malých prostorech. Obrazovky s vysokým rozlišením Vám umožní sedět blíže akci, kterou díky úzkým rámečkům můžete sledovat na velké ploše obrazovky, aniž byste museli zvětšit celkovou velikost svého televizoru.

Snímek zobrazující pozorovací vzdálenost.
Přibližte se k akci 

Dnešní 4K televizory s vylepšeným rozlišením mají ostrý a plynulý obraz, i když sedíte blízko nebo se díváte na větší obrazovku. Obecně doporučujeme nastavit výšku televizoru na dvě třetiny vzdálenosti mezi televizorem a místem, ze kterého sledujete.

Pozorovací vzdálenost: ①55˝: 90 cm ②65˝: 120 cm ③75˝: 140 cm ④85˝: 140 cm

Snímek zobrazující větší plochu obrazovky díky tenčím rámečkům.
Větší plocha obrazovky

Naše nové televizory se pyšní tenčími rámečky, takže si můžete vybrat větší obrazovku, aniž byste museli zvětšit celkovou velikost televizoru. Váš zážitek ze sledování tak bude o to lepší, protože se nebudete muset soustředit na rámeček kolem obrazovky.