Zábava na televizoru s velkou obrazovkou

Pokud hledáte pohlcující zábavu, zvažte nákup televizoru s velkou obrazovkou. Dechberoucí hloubka a detaily vás přiblíží ke skutečnému zážitku ze sledování jako v kině nebo na stadionu. A díky inovativní technologii a designu naše televizory s velkou úhlopříčkou skvěle zapadnou i do těch nejmenších obývacích prostor.

Umocněte svůj zážitek ze sledování

Pouze televizor s velkou obrazovkou s velkou plochou zobrazení dokáže napodobit vzrušení ze sledování filmů v kině nebo zápasů na stadionu. Když se však zvětší velikost obrazovky, mohou se objevit problémy s rozmazáním a kontrastem. Jedinečný procesor Cognitive Processor XRTM od Sony tyto problémy opravuje a nabízí úžasné rozlišení a pohyb odpovídající skutečnosti.

Dva snímky porovnávající kvalitu obrazu fotbalového hřiště před hráčovou kopačkou
Sledujte veškerý obsah v ohromujícím rozlišení 4K

Technologie XR 4K Upscaling od Sony pro zvýšení rozlišení na úroveň 4K převádí veškerý obraz do rozlišení 4K, přičemž vylepšuje jeho barvy a kontrast. Výsledek? Tak detailní rozlišení, že uvidíte i stehy na fotbalovém míči.

Rychlejší scény? Stále stejně plynulý obraz

Díky technologii XR Motion Clarity™ od Sony budou i ty nejrychlejší akční scény působit hladce a plynule. Videozáznamy jsou přesně a čistě zpracovány, aby vám neunikl ani moment akce.

Dva snímky porovnávající kvalitu obrazu hráče při skoku přes dalšího útočícího hráče
Skupinka čtyř mužů sledujících fotbalové utkání na televizoru Sony z různých úhlů
Sledujte obraz ve vynikající kvalitě i ze strany

Při sledování televizoru ze strany obvykle klesá kvalita obrazu. Díváte-li se na televizor Sony, můžete si užít dobrou kvalitu obrazu i barev, kterou zajišťuje panel X-Wide Angle, i při pozorování ze stran – takže obsah může sledovat více diváků.

Zažijte vzrušení pohlcujícího zvuku

Na televizoru s velkou obrazovkou s bočními reproduktory dál od sebe někdy slyšíte zvuk daleko od místa, kde se akce odehrává. Nejen, že procesor Cognitive Processor XRTM od Sony tento problém řeší, ale také přináší zážitek z prostorového zvuku, díky kterému si připadáte, jako byste byli součástí dění.

Technologie Acoustic Surface Audio
Zvuk, který sleduje akci

Díky jedinečné technologii Acoustic Surface Audio od společnosti Sony přichází zvuk z místa, kde se akce na obrazovce právě odehrává. S takto pohlcujícím zvukem uslyšíte každý výstřel a každý gól, jako by se odehrával přímo před vámi.

Systém reproduktorů s technologií S-Force Front Surround
Veškerá vaše zábava se odehrává s 3D prostorovým zvukem

Váš obsah bude doplněn skutečným prostorovým zvukem. Technologie XR Surround vytváří prostorový zvuk ze stran a ve svislém směru, takže k dosažení zážitku z 3D zvuku nepotřebujete reproduktory instalované ve stropu nebo nasměrované nahoru.

Myslíte si, že máte málo místa? Omyl.

Díky pokročilé technologii obrazu a provedení si velkou obrazovku můžete užít i v malých prostorech. Obrazovky s vysokým rozlišením vám umožní sedět blíže akci, kterou díky úzkým rámečkům můžete sledovat na maximální ploše, aniž by bylo nutné zvětšit celkovou velikost televizoru.