Zábava na televizoru s velkou obrazovkou

Pokud hledáte pohlcující zábavu, zvažte nákup televizoru s velkou obrazovkou. Dechberoucí hloubka a detaily vás přiblíží ke skutečnému zážitku ze sledování jako v kině nebo na stadionu. A díky inovativní technologii a designu naše televizory s velkou úhlopříčkou skvěle zapadnou i do těch nejmenších obývacích prostor.

S velkoplošným televizorem prožijete i doma vzrušení, jako byste byli součástí akce

I když se nemůžete zúčastnit akcí na stadionu, v divadle nebo v koncertní síni, oblíbenou zábavu si nyní můžete užít doma. Velkoplošné televizory Sony vám dají možnost pocítit stejné vzrušení, protože reprodukují mimořádně kvalitní obraz i zvuk.


Umocněte svůj zážitek ze sledování

Pouze televizor s velkou obrazovkou s velkou plochou zobrazení dokáže napodobit vzrušení ze sledování filmů v kině nebo zápasů na stadionu. Když se však zvětší velikost obrazovky, mohou se objevit problémy s rozmazáním a kontrastem. Jedinečný procesor Cognitive Processor XRTM od Sony tyto problémy opravuje a nabízí úžasné rozlišení a pohyb odpovídající skutečnosti.

Dva snímky porovnávající kvalitu obrazu fotbalového hřiště před hráčovou kopačkou
Sledujte veškerý obsah v ohromujícím rozlišení 4K

Technologie XR 4K Upscaling od Sony využívá jedinečnou databázi a převádí veškerý obraz do rozlišení 4K, přičemž vylepšuje jeho barvy a kontrast. Výsledek? Tak detailní rozlišení, že uvidíte i stehy na fotbalovém míči.

Dva snímky porovnávající kvalitu obrazu hráče při skoku přes dalšího útočícího hráče
Rychlejší scény? Stále stejně plynulý obraz

Díky technologii XR Motion Clarity™ od Sony budou i ty nejrychlejší akční scény působit hladce a plynule. Videozáznamy jsou přesně a čistě zpracovány, aby vám neunikl ani moment akce.

Skupinka čtyř mužů sledujících fotbalové utkání na televizoru Sony z různých úhlů
Sledujte obraz ve vynikající kvalitě i ze strany

Při sledování televizoru ze strany obvykle klesá kvalita obrazu. Díváte-li se na televizor Sony, dobrou kvalitu obrazu i barev, kterou zajišťuje panel X-Wide Angle, si můžete užít i při pozorování ze stran, takže obsah může sledovat více diváků. 

Zažijte vzrušení pohlcujícího zvuku

Na televizoru s velkou obrazovkou s bočními reproduktory dál od sebe někdy slyšíte zvuk daleko od místa, kde se akce odehrává. Nejen, že procesor Cognitive Processor XRTM od Sony tento problém řeší, ale také přináší zážitek z prostorového zvuku, díky kterému si připadáte, jako byste byli součástí dění.

Technologie Acoustic Surface Audio
Zvuk, který sleduje akci

Díky jedinečné technologii Acoustic Surface Audio od společnosti Sony přichází zvuk z místa, kde se akce na obrazovce právě odehrává. S takto pohlcujícím zvukem uslyšíte každý výstřel a každý gól, jako by se odehrával přímo před vámi.

Systém reproduktorů s technologií S-Force Front Surround
Veškerá vaše zábava se odehrává s 3D prostorovým zvukem

Váš obsah bude doplněn skutečným prostorovým zvukem. Technologie XR Surround vytváří prostorový zvuk ze stran a ve svislém směru, takže k dosažení zážitku z 3D zvuku nepotřebujete reproduktory instalované ve stropu nebo nasměrované nahoru.

Myslíte si, že máte málo místa? Omyl.

Díky technologickému pokroku si velkou obrazovku můžete užít i v malých prostorech. Obrazovky s vysokým rozlišením Vám umožní sedět blíže akci, kterou díky úzkým rámečkům můžete sledovat na velké ploše obrazovky, aniž byste museli zvětšit celkovou velikost svého televizoru.

Snímek zobrazující pozorovací vzdálenost.
Přibližte se k akci 

Dnešní 4K televizory s vylepšeným rozlišením mají ostrý a plynulý obraz, i když sedíte blízko nebo se díváte na větší obrazovku. Obecně doporučujeme nastavit výšku televizoru na dvě třetiny vzdálenosti mezi televizorem a místem, ze kterého sledujete.

Pozorovací vzdálenost: ①55˝: 90 cm ②65˝: 120 cm ③75˝: 140 cm ④85˝: 140 cm

Snímek zobrazující větší plochu obrazovky díky tenčím rámečkům.
Větší plocha obrazovky

Naše nové televizory se pyšní tenčími rámečky, takže si můžete vybrat větší obrazovku, aniž byste museli zvětšit celkovou velikost televizoru. Váš zážitek ze sledování tak bude o to lepší, protože se nebudete muset soustředit na rámeček kolem obrazovky.