VŠECHNY BEZDRÁTOVÉ REPRODUKTORY

Přenosný bezdrátový reproduktor s technologií Bluetooth® a Wi-Fi®

SRS-ZR5
Obrázek modelu Přenosný bezdrátový reproduktor s technologií Bluetooth® a Wi-Fi®

whiteblack

MOC

6 390,01 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Přenosný bezdrátový reproduktor s technologií Bluetooth® a Wi-Fi®
Snímky modelu Přenosný bezdrátový reproduktor s technologií Bluetooth® a Wi-Fi®
Snímky modelu Přenosný bezdrátový reproduktor s technologií Bluetooth® a Wi-Fi®
Snímky modelu Přenosný bezdrátový reproduktor s technologií Bluetooth® a Wi-Fi®

Funkce

Dva pasivní zářiče a basový reproduktor rozduní basy 

Dunivé basy z kompaktního reproduktoru Dva pasivní zářiče doplňují basový reproduktor a reagují na pohyb vzduchu v celém reproduktoru. Tím v reproduktorové skříni uměle vytváří další prostor. který zajišťuje, že reproduktory proudí více vzduchu. Díky tomu mají i menší jednotky, zejména u frekvencí ve spodní části spektra, výjimečný zvuk. 

Vysoce kvalitní bezdrátové streamování  

Díky nové technologii zvuku LDAC od Sony si můžete přes Bluetooth® vychutnávat bezdrátově zvuk vysoké kvality. Technologie LDAC dokáže objem přenášených dat ztrojnásobit, takže se vaše zážitky z bezdrátového poslechu veškeré hudby dostanou na zcela novou úroveň. 

Režim ClearAudio+™ obohatí vaši hudbu 

Jedinečná technologie Clear Audio+ se opírá o odborné znalosti společnosti Sony v oblasti zpracování digitálního signálu. Výsledkem desítek let snahy o dosažení ideálního zvuku je technologie, která umožňuje poslech bohatého zvuku vysoké kvality. 

Poslech ve více místnostech osvobodí vaši hudbu

Funkce poslechu ve více místnostech ovládaná aplikací Sony | Music Center vám umožní poslech hudby ve všech místnostech vašeho domova. Pomocí aplikace tak můžete propojit vybrané soundbary a reproduktory Sony. Ve skupinovém režimu můžete z několika reproduktorů poslouchat stejnou hudbu, zatímco v individuálním režimu hraje z různých reproduktorů různá hudba.

Poslech jedním dotykem pro okamžité přehrávání hudby

Technologie NFC (Near Field Communication) odstraňuje nutnost kabelových připojení a složitých postupů nastavení. Stačí se dotknout smartphonem nebo jiným zařízením* s technologií NFC značky N na těle zařízení a můžete začít streamovat hudbu. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Zařízení můžete rovněž spárovat ručně v nastavení Bluetooth®. 

Propojte svou hudbu s aplikací Sony | Music Center

Stáhněte si aplikaci Sony | Music Center pro smartphone a tablet a ovládejte svou sbírku hudby. Stačí se připojit pomocí technologie Bluetooth® nebo Wi-Fi® a všechny své oblíbené skladby budete mít na dosah, ať už jsou uložené v počítači, na serveru nebo v oblíbené hudební online službě. Tato aplikace vám také dá možnost upravovat nastavení podle svých představ, a docílit tak skvělého, vyváženého zvuku. Můžete s ní i ovládat poslech ve více místnostech. 

Připojte se přes USB-A a HDMI (ARC)

Díky portu USB-A můžete k bezdrátovému reproduktoru připojit všechna svoje oblíbená zařízení. Ideální pro připojení a streamování souborů mp3. Užijte si také možnost připojení monitoru a televizních obrazovek přes rozhraní HDMI (ARC) a rovněž automatický výběr vstupu.

Jednoduchý způsob přenosu hudby do reproduktorů

Chromecast built-in vám umožňuje streamovat z vašich oblíbených hudebních aplikací z osobního zařízení do reproduktorů. Stačí klepnout na tlačítko přenosu v hudební aplikaci v telefonu nebo tabletu se systémem Android, na iPhonu nebo iPadu, na notebooku Mac® či notebooku se systémem Windows nebo na zařízení Chromebook a vybrat reproduktor nebo skupinu reproduktorů.

Design šetřící prostor 

Hladký povrch a čisté linie zajistí, že toto elegantní zařízení splyne s okolím, ale stále bude svým minimalistickým provedením přitahovat pozornost. Zvýrazněný obvod je znakem designu šetřícího prostor.

Specifikace

S tímto univerzálním bezdrátovým reproduktorem si doma budete moci dopřát zvuk, jaký chcete. S možností připojení Bluetooth® jedním dotykem snadno získáte přístup k veškeré své hudbě a vstup HDMI (ARC) vám umožní přehrávat audio z televizoru . Pokud chcete streamovat zvuk do více místností, zkombinujte jej s přídavnými reproduktory a získáte bohatý prostorový zvuk a výkonný zadní stereofonní zvuk.
  • Snadné připojení Bluetooth® pomocí technologie NFC jedním dotykem

  • Mobilní aplikace Sony |Music Center umožňuje snadné ovládání a přehrávání hudby pomocí více reproduktorů

  • Připojení HDMI® (ARC) k televizoru

  • Vychutnejte si snadné streamování hudby se službami Chromecast built-in a Spotify Connect

  • 2pásmové reproduktory a dva pasivní zářiče zaručují strhující zvuk

Velikost reproduktoru
Basový reproduktor: Průměr přibl. 70 mm x 1, Výškový reproduktor: Průměr přibl. 14 mm x 1
Vstupní a výstupní konektory
Ethernet, vstup konektoru Stereo mini jack, USB A, HDMI® (ARC)
Frekvenční rozsah přenosu
20–20 000 Hz (se vzorkováním 44,1 kHz)
WiFi®
ANO
Chromecast built-in
Ano
Spotify Connect
ANO

Obsah balení

Napájecí kabel AC, Průvodce spuštěním Wi-Fi®, Provozní pokyny, Záruční list

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů