MOC

4 290,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

Zvuk

Typ reproduktoru
Plný rozsah
Zvukové režimy
Clear Audio+, DSEE, LIVE SOUND, EXTRA BASSTM, REŽIM STAMINA

Velikost a hmotnost

Rozměry (Š x V x H)
Přibl. 246 mm x 97 mm x 106 mm (š/v/h)
Hmotnost
Přibl. 1100 g

Bezdrátová připojení

technologie NFC
Ano
Funkce handsfree
Ano

Bluetooth®

Systém komunikace
Verze: 5,0
Kompatibilní profily
A2DP/AVRCP/HSP/HFP
Podporované kodeky
SBC, AAC, LDAC
Frekvenční rozsah přenosu
20–20 000 Hz (se vzorkováním 44,1 kHz)
Frekvenční rozsah
2,4GHz pásmo

Rozhraní

Vstupní a výstupní konektory
USB A (Pouze pro DC OUT)

Aplikace

KOMPATIBILNÍ APLIKACE PRO SMARTPHONY
Sony | Music Center / Fiestable

Obecné funkce

Výdrž baterie
Přibl. 24 h
Zdroj napájení
Interní dobíjecí baterie
Port napájení přes USB pro smartphony
USB A (5 V, 1 A)
Ochrana proti vodě 
IP67
Spotřeba energie
Přibl. 7,5 W

Eco funkce a úspora energie

Spotřeba energie (v pohotovostním režimu)
Přibl. 0,3 W

Barevná provedení

redbluecreamblack

Obsah balení

  • Kabel USB
Placeholder

Funkce

Logo EXTRA BASS™️

Vychutnejte si výkonný zvuk kdekoli

Dopřejte si hluboký, řízný zvuk kdekoli chcete s reproduktorem vybaveným funkcí EXTRA BASS™. Dva pasivní zářiče vylepšují ve spojení s širokopásmovými reproduktory nízké tóny a basům dodávají novou energii.

Naprosto prachuvzdorný

Díky krytí IP67 můžete reproduktor SRS-XB33 vzít na pláž, do lesa, na poušť, zkrátka kamkoli chcete – nepřestane hrát ani v prašném prostředí.

Zcela omyvatelný vodou a vodotěsný

Díky krytí IP67 je reproduktor vodotěsný a odolný proti slané vodě – takže se nemusíte bát jej používat ani u moře či u bazénu – a není žádný problém ho umýt

Odolnost především

Reproduktor SRS-XB33 byl podroben rozsáhlým rázovým zkouškám, které ověřily, že může být vystaven nevyhnutelným úderům, nárazům a odírání, které jsou součástí každodenního používání. I když reproduktor SRS-XB33 upustíte, bude stále funkční.

Dlouhá životnost baterie

Výdrž baterie až 24 hodin znamená, že reproduktor SRS-XB33 na večírku vydrží déle než vy. I se zapnutým osvětlením v režimu EXTRA BASS™ si užijete až 14 hodin zábavy.

Přenosný reproduktor SRS-XB33 s jednotkou reproduktoru X-Balanced

Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit zvyšuje kvalitu zvuku a výkon

Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit vyvinutá společností Sony dosahuje vysoce kvalitního zvuku a velkého akustického tlaku pro bohatší, hlubší zážitek z poslechu, který si více vychutnáte.

Jak funguje jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit

Na rozdíl od kruhové membrány u běžných reproduktorů je nově vyvinutá jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit přenosného reproduktoru XB33 opatřena membránou, která nemá kruhový tvar. Ten nejen umožňuje maximalizovat plochu membrány reproduktoru a přispět tak ke zvýšení akustického tlaku pro říznější basy, ale současně omezuje amplitudu výkyvu měniče při zachování stejného akustického tlaku. Výsledkem je menší zkreslení. Asymetrický design této jednotky a optimalizované vyvážení navíc podporují čistší zvukový projev a rozšíření zvukové scény.

Detailní záběr kuželového reproduktoru se slídovou membránou

Kuželová slídová celulární membrána a krytka proti prachu

Odolný a lehký kuželový reproduktor se slídovou celulární membránou (MRC) a krytkou proti prachu přispívá ke kvalitnějšímu zvuku.

Ilustrace znázorňující postranní pasivní zářiče

Postranní pasivní zářiče

Optimalizované umístění postranních pasivních zářičů zajišťuje čistou reprodukci basů.

Logo režimu ŽIVÝ ZVUK

Uslyšíte hudbu jako naživo

Stiskněte tlačítko režimu ŽIVÝ ZVUK, a poslechněte si hudbu ve zcela novém provedení. Oživte svůj večírek jedinečným zážitkem prostorového zvuku a vytvořte festivalovou atmosféru naprosto kdekoli.

Ilustrace zobrazující, jak funguje režim LIVE SOUND

Jak funguje režim ŽIVÝ ZVUK

Reproduktory modelu SRS-XB33 byly pečlivě navrženy tak, aby poskytovaly skutečný prostorový zážitek. Naše hranaté reproduktory s technologií DSP vysílají hudbu do širšího prostoru, a vytvářejí tak festivalovou atmosféru, ať jste kdekoli.

Reproduktor SRS-XB33 s párty osvětlením

Rozsviťte večírek

Bez párty osvětlení to není žádná zábava. Reproduktor SRS-XB33 je vybaven osvětlením a barevnými světelnými proužky, které blikají do rytmu. Můžete dokonce změnit barvu proužkového světla, aby odpovídalo vaší náladě.

Pořádně to roztočte s funkcí Party Connect

S funkcí Party Connect si můžete vychutnat stejnou skladbu z více reproduktorů. Pomocí technologie BLUETOOTH® propojíte až 100 kompatibilních bezdrátových reproduktorů a hudba i osvětlení se synchronizují, aby všichni mohli tancovat ve stejném rytmu. Vyberte náhodný vzor nebo nastavte světla tak, aby blikala v kruhu.

Logo aplikace Sony

Ovládejte večírek pomocí aplikace Sony | Music Center

Režírujte svůj večírek z tanečního parketu díky aplikaci Sony | Music Center – vybírejte své oblíbené seznamy skladeb, připravte další skladbu nebo měňte možnosti osvětlení a režimy zvuku.

Logo Fiestable

Aplikace Fiestable

Pokud si stáhnete aplikaci Fiestable, budete moci ovládat osvětlení reproduktoru SRS-XB33 a také používat ovládací gesta na obrazovce smartphonu.

Telefonování v režimu handsfree

Reproduktor s funkcí hlasitého odposlechu nabízí pohodlný způsob hovoru hands-free, ať už se jedná o konferenční hovor pro práci, nebo chat s přáteli.

Reproduktor SRS-XB33 položený na bok a postavený na výšku

Postavte ho na výšku nebo položte na bok

Ať už umístíte reproduktor SRS-XB33 na šířku nebo na výšku, bezpečně dosedne, takže se na něj vždy najde místo všude, kde si chcete udělat párty.

Loga NFC™ a BLUETOOTH®

Streamujte hudbu pomocí BLUETOOTH® a NFC™

Technologie NFC (Near Field Communication) a Bluetooth® odstraňují nutnost kabelových připojení a složitých postupů nastavení. Jednoduše dotykem připojte k reproduktoru zařízení podporující technologii NFC a dosáhnete rychlého, bezproblémového připojení. Poté můžete zahájit přenos hudební sbírky. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Připojte se pomocí Bluetooth® a můžete začít.

Loga USB-C™ a USB

Nabíjecí porty USB Type-C® a USB

Reproduktor SRS-XB33 můžete nabíjet pomocí kabelu USB Type-C®. Pokud vašemu smartphonu začne docházet energie, stačí ho zapojit do portu USB reproduktoru a baterii dobít.