BEZDRÁTOVÉ REPRODUKTORY

Přenosný bezdrátový reproduktor s technologií Bluetooth® a Wi-Fi®

SRS-X88

Obrázek modelu Přenosný bezdrátový reproduktor s technologií Bluetooth® a Wi-Fi®

whiteblack

MOC

11 918,50 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Přenosný bezdrátový reproduktor s technologií Bluetooth® a Wi-Fi®
Snímky modelu Přenosný bezdrátový reproduktor s technologií Bluetooth® a Wi-Fi®
Snímky modelu Přenosný bezdrátový reproduktor s technologií Bluetooth® a Wi-Fi®
Snímky modelu Přenosný bezdrátový reproduktor s technologií Bluetooth® a Wi-Fi®
Snímky modelu Přenosný bezdrátový reproduktor s technologií Bluetooth® a Wi-Fi®
Snímky modelu Přenosný bezdrátový reproduktor s technologií Bluetooth® a Wi-Fi®

Jak to umělec skutečně zamýšlel

Vychutnejte si nejjemnější nuance zvuku studiové kvality díky zvuku s vysokým rozlišením. Všechny prvky od signálu k reproduktoru spojuje vášeň pro hudbu. Budete mít pocit, jako kdyby interpret vystupoval přímo před vámi.

Vynikající zvuk, úžasný design

Jednoduše zvyšte kvalitu své hudby se zařízením SRS-X88 – kompaktním bezdrátovým reproduktorem, který umožňuje poslech zvuku s vysokým rozlišením. Užijte si svou hudební knihovnu, ať už na vašem smartphonu, počítači nebo prostřednictvím hudební služby. Dva výškové reproduktory, dva středopásmové reproduktory, subwoofer a dva pasivní zářiče přispívají k bohatému a strhujícímu zvuku.

Jak funguje zvuk s vysokým rozlišením

Za pojmem „zvuk s vysokým rozlišením“ se skrývá několik digitálních procesů, které umožňují překódování a následné přehrávání hudby s vyššími vzorkovacími frekvencemi, než jsou ty standardně užívané u disků CD.

44,1 KHZ / 16 BITŮ [CD]
96 KHZ / 24 BITŮ [VYSOKÉ ROZLIŠENÍ]

Vytvořeno pro výjimečný zvuk

Pět výkonných zesilovačů z kvalitních materiálů dodává zvuk dvěma výškovým reproduktorům, dvěma středopásmovým reproduktorům a subwooferu, které se navzájem doplňují a vytvářejí hudbu, která je potěšením pro váš sluch.

 • 7pásmový reproduktor + 2 pasivní zářiče
 • Výškový reproduktor
 • Magnetic Fluid
 • Subwoofer
 • Dva pasivní zářiče

S-Master™ HX

Technologie digitálního zesilovače S-Master HX™ vytvořená pro zvuk s vysokým rozlišením omezuje zkreslení a šum napříč širokou škálou frekvencí – pro bohatý, plný zvuk.

Obohacená hudba

Technologie DSEE HX™ povýší vaši hudbu ze stávající úrovně na kvalitu blízkou zvuku s vysokým rozlišením a dodá vám pocit, jako byste byli přímo v nahrávacím studiu nebo na koncertě.

Režim ClearAudio+

Režim ClearAudio+ vylepšuje zvuk, abyste si vždy mohli vychutnat poslech čisté a nezkreslené hudby.

Vychutnejte si každý tón

Běžné zesilovače vyžadují více převodů z digitálního signálu na analogový, což snižuje kvalitu zvuku. Zesilovač S-Master je 100% digitální a přináší větší výkon, vyšší efektivitu a menší rozměry. Digitální zesilovač S-Master HX zvládne zvuk ve vysokém rozlišení, redukuje šum a zajišťuje maximální přesnost nezbytnou u vysokých frekvencí (nad 40 kHz).

Obnovte všechny komprimované soubory

Technologie Digital Sound Enhancement Engine HX (DSEE HX) zvýší kvalitu zvuku komprimovaných digitálních souborů (mp3, ACC, ATRAC a WMA) tak, že se bude blížit vysokému rozlišení. Technologie DSEE HX obnovuje širokospektrální zvuk, který se během procesu komprese ztrácí, a reprodukuje vaše digitální hudební soubory s bohatým a přirozeným zvukem, který se blíží kvalitě původní nahrávky.

LDAC: Bezdrátový poslech ve vysoké kvalitě

LDAC je nová zvuková technologie společnosti Sony, která vám umožňuje vychutnávat si vysoce kvalitní bezdrátové audio prostřednictvím připojení Bluetooth®. S třikrát vyšším počtem přenesených dat poskytuje technologie LDAC lepší zážitek z bezdrátového poslechu u veškeré hudby.

Zvuk s technologií AirPlay

Zvuk s technologií AirPlay

Vychutnávejte si hudbu ze zařízení s technologií AirPlay.

Technologie NFC jedním dotykem a Bluetooth®

Technologie NFC jedním dotykem a Bluetooth®

Stačí klepnutím spárovat kompatibilní zařízení prostřednictvím technologie NFC. Bezdrátový přenos je možný po připojení k rozhraní Bluetooth®.

Připojení Wi-Fi®

Připojení k síti DLNA

Přehrávejte hudbu ze svého domácího počítače a serveru.

Poslouchejte hudbu v jiné místnosti

Nechte se provázet stejnou úžasnou skladbou v celém domě. Poslech ve více místnostech je řízen aplikací Sony | Music Center. Využijte aplikaci Sony | Music Center Link k seskupení vybraných soundbarů a reproduktorů Sony a můžete streamovat hudbu z různých hudebních služeb, smartphonu, počítače nebo sítě DLNA do různých místností svého domova.

Snadný přístup k hudbě

Užijte si snadný přístup k bohatému výběru hudby díky technologii Chromecast built-in (dříve Google Cast™) a službě Spotify Connect.

Chromecast built-in

Chromecast built-in

Streamujte hudbu, online vysílání rozhlasových stanic a podcasty ze svého smartphonu, tabletu nebo notebooku do audiozařízení. Stačí jednou klepnout na tlačítko přenosu.

Služba Spotify

Spotify Connect

Přehrávejte hudbu ze služby Spotify pomocí audiozařízení a jako dálkový ovladač použijte aplikaci Spotify.

Streamujte pomocí technologie Chromecast built-in

Streamujte hudbu, podcasty a rozhlasové vysílání z více než 100 audioaplikací, například Google Play™ Music a jiných.

Media Object


Podívejte se na něj v akci

 • Streamovací služby
 • Kvalita zvuku
 • Baterie smartphonu
 • Flexibilní možnosti poslechu

Sjednoťte svou hudbu

Snadné streamování díky nové aplikaci Sony | Music Center

Aplikace Sony | Music Center umožňuje snadné a intuitivní ovládání při poslechu. Aplikaci stačí nainstalovat do vybraných smartphonů a získáte kontrolu nad přehráváním hudby, nastavením zařízení a dalšími prvky – vše prostřednictvím jedné aplikace.

Skvělé možnosti připojení

Můžete být stále ve spojení se svou hudbou. Užívejte si bezdrátový přístup jedním dotykem, připojujte se přes USB a vychutnejte si zvuk ve vysokém rozlišení nebo přes analogový vstup znovu objevujte staré dobré nahrávky ve vylepšené kvalitě. 

 • Jedním dotykem
 • Digitální možnosti připojení
 • Analogový signál v novém kabátě

Vaše hudba, vaše možnosti

Více možností poslechu díky podpoře široké řady kodeků

Model SRS-X88 byl navržen tak, aby spojil skutečně kvalitní poslech s digitálním pohodlím, a je kompatibilní s celou řadou oblíbených kodeků, v komprimované i nekomprimované podobě, na počítačích Mac i jiných počítačích.

Design, který mluví sám za sebe

Design šetřící prostor

Model SRS-X88 byl navržen tak, aby dělal dojem – je spojením stylu a obsahu. Jeho zvýrazněný obvod je znakem designu šetřícího prostor a dotváří elegantní systém, který bude v každém prostoru působit přirozeně.

Elegantní styl, fantastický zvuk

Reproduktor SRS-X88 představuje kombinaci kompaktní elegance a minimalistického designu. Výrazný zvuk nemusí být vždy podmíněn mohutnými reproduktory.

Dokonale vhodný na každé místo

Díky stylovému provedení představuje reproduktor SRS-X88 elegantní doplněk do každé místnosti – obývacího pokoje, kuchyně nebo i ložnice.

Specifikace a funkce
Jednoduše zvyšte kvalitu své hudby s reproduktorem SRS-X88 – kompaktním bezdrátovým reproduktorem, který umožňuje poslech zvuku s vysokým rozlišením. Vychutnejte si svou hudební knihovnu, ať už je to na vašem smartphonu, počítači nebo prostřednictvím hudební služby. Dva výškové reproduktory, dva středopásmové reproduktory, subwoofer a dva pasivní zářiče přispívají k bohatému a strhujícímu zvuku.
 • Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

 • Technologie DSEE HX povýší vaši hudbu na kvalitu blízkou zvuku s vysokým rozlišením.

 • Digitální zesilovač S-Master HX pro čistou kvalitu zvuku

 • 5 reproduktorů (2 typu magnetic fluid), 5 zesilovačů

 • Snadná možnost připojení Bluetooth® díky jednodotykové technologie NFC

Typ reproduktoru
2.1k
Velikost reproduktoru
Výškový reproduktor (přední): Průměr přibl. 20 mm x 2 / středopásmový reproduktor: Průměr přibl. 40 mm x 2 / Subwoofer: Průměr přibl. 69 mm x 1
Výstupní výkon
90 W
Vstupní a výstupní konektory
Ethernet, USB A, USB B, Vstup konektoru Stereo Mini Jack
Frekvenční rozsah přenosu
20–20 000 Hz (se vzorkováním 44,1 kHz)
WiFi®
Ano
AirPlay
Ano
Chromecast built-in
Ano
Spotify Connect
Ano

Obsah balení

Dálkový ovladač (RMT-CX9), Napájecí adaptér, Baterie AAA pro dálkový ovládač, Nástroj na sejmutí mřížky reproduktorů, Průvodce spuštěním Wi-Fi®, Provozní pokyny, Záruční list

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů