SRS-NS7

Vaše osobní přenosné kino

Přizpůsobte si zážitek ze zvuku Dolby Atmos® a vychutnejte si 360° prostorový zvuk díky reproduktoru SRS-NS7 a televizoru BRAVIA XR™. Tento reproduktor vytváří osobní kino, které vám přinese zcela nový způsob poslechu.

360° prostorový zvuk se díky televizorům BRAVIA XR™ přizpůsobí vašim uším

První bezdrátový reproduktor na krk na světě kompatibilní s Dolby Atmos® s modely BRAVIA XR značky Sony. Vyzkoušejte, jak pohlcující může být 360° prostorový zvuk při sledování filmů s Dolby Atmos® prostřednictvím našich nejnovějších televizorů BRAVIA XR s bezkonkurenční nabídkou zvukových funkcí.

Nechte se pohltit scénou

360 Spatial Sound Personalizer

Reproduktor SRS-NS7 analyzuje tvar vašich uší a pracuje s dodávaným bezdrátovým vysílačem WLA-NS7, čímž kolem vás vytváří ideální uspořádání virtuálních reproduktorů Dolby Atmos. Nechte se pohltit scénou a ocitněte se přímo ve středu dění. 

Zažijte 360° prostorový zvuk

Chcete zažít simulovaný 360° prostorový zvuk pomocí technologie 360 Spatial Sound Personalizer? Nasaďte si sluchátka a poslechněte si ho na vlastní uši.

Podívejte se, co říkají odborníci ze Sony Pictures

Zažijte 360° prostorový zvuk

Dva odborníci na zvukové inženýrství z týmu postprodukce společnosti Sony Pictures mluví o zvukovém zážitku ze systému SRS-NS7 a o tom, jak jej vylepšuje technologie 360 Spatial Sound Personalizer.

Soukromý filmový zážitek jen pro vás

Díky aplikaci Sony | 360 Spatial Sound Personalizer si můžete vychutnat optimalizovaný zvukový zážitek. Aplikace zachycuje a analyzuje tvar vašeho ucha a v kombinaci s televizory BRAVIA XR vám na míru vytvoří prostorové zvukové pole.

Bezdrátový vysílač WLA-NS7 připojený k nástěnnému televizoru BRAVIA
Připojení

Připojte dodávaný bezdrátový vysílač WLA-NS7 ke svému televizoru BRAVIA XR pomocí optického kabelu a kabelu USB.

Bezdrátový vysílač WLA-NS7 se sluchátky značky Sony
Spárování

Spárujte reproduktor na krk SRS-NS7 s dodaným bezdrátovým vysílačem WLA-NS7 prostřednictvím připojení Bluetooth®.

Dvě obrazovky smartphonu ukazující, jak aplikace zachycuje tvar ucha
Přizpůsobení

Zachyťte tvar svého ucha pomocí aplikace Sony | 360 Spatial Sound Personalizer a vychutnejte si zvuk podle svých představ.

Vneste atmosféru stadionu do svého domova

360 Reality Audio

Hudba působí neskutečně opravdově díky funkci 360 Reality Audio. Otevřete si na smartphonu kompatibilní hudební službu a nechte se zcela pohltit, jako byste byli přímo na koncertu.

Strhující zvuk všude kolem vás

Křišťálově čistá akustika a silný akustický tlak se spojují a přinášejí bohatší a hlubší zážitek z poslechu, který si více vychutnáte.

Pohled zepředu na reproduktor SRS-NS7 se zvýrazněnou reproduktorovou jednotkou X-Balanced Speaker Unit
Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit

Optimální velikost reproduktoru v kompaktním těle. Zvyšuje akustický tlak a snižuje zkreslení, čímž zajišťuje čistou hudbu a vokály.

Obrázek muže s reproduktorem SRS-NS7 a zvukovými vlnami reproduktoru směřujícího vzhůru
Reproduktor směřující vzhůru

Poskytuje čistý zvuk, aniž byste rušili ostatní. Nechte se naplno pohltit filmy a hudbou, a to dokonce i o půlnoci.

Pohled zepředu na reproduktor SRS-NS7 se zvýrazněným pasivním zářičem
Pasivní zářič

Zvyšuje nízkofrekvenční odezvu pro čistý zvuk basů. Uslyšíte ohromné filmové zvukové efekty a hluboké tóny.

Obraz a zvuk, dokonale synchronizované

Dodávaný bezdrátový vysílač

Dodávaný bezdrátový vysílač WLA-NS7 pomáhá minimalizovat zpoždění zvuku. Můžete se tak plně ponořit do sledování filmů a užít si dokonalý soulad obrazu a zvuku díky technologii Dolby Atmos.

Přenosný reproduktor SRS-NS7 na skříni s bezdrátovým vysílačem WLA-NS7 připojeným k nástěnnému televizoru BRAVIA
Stvořený pro nepřetržitou zábavu

Tento přenosný bezdrátový reproduktor nabízí hodiny pohodlného sledování filmů, televizních pořadů a koncertů díky flexibilnímu a ergonomickému designu, který přiléhá bezpečně kolem krku.

Dokonale přiléhá

Flexibilní styl

Flexibilní pásek na zadní straně reproduktoru vám pomůže najít dokonalé uchycení pro naprosté pohodlí, zatímco vy si užíváte zábavu. 

Grafika baterie při plném nabití zobrazující 12hodinovou výdrž baterie
Perfektní výbava pro zábavu

Výdrž baterie při filmovém maratonu vám nemusí dělat starosti. Můžete přehrávat ty nejdelší filmy a televizní pořady díky výdrži až 12 hodin a až 5 hodin při maximální hlasitosti.

Grafika dvou kruhů, z nichž jeden ukazuje rychlé 10minutové nabíjení a druhý 60minutovou výdrž baterie
Zvýšení výkonu

Pokud se vám uprostřed pořadu vybije baterie, rychlé nabití za 10 minut pomocí výstupu USB typu C vám poskytne až hodinu přehrávání navíc.

Prémiové a přitom praktické
360° pohled na reproduktor SRS-NS7360° pohled na reproduktor SRS-NS7360° pohled na reproduktor SRS-NS7360° pohled na reproduktor SRS-NS7360° pohled na reproduktor SRS-NS7360° pohled na reproduktor SRS-NS7360° pohled na reproduktor SRS-NS7360° pohled na reproduktor SRS-NS7360° pohled na reproduktor SRS-NS7360° pohled na reproduktor SRS-NS7360° pohled na reproduktor SRS-NS7360° pohled na reproduktor SRS-NS7360° pohled na reproduktor SRS-NS7360° pohled na reproduktor SRS-NS7360° pohled na reproduktor SRS-NS7360° pohled na reproduktor SRS-NS7360° pohled na reproduktor SRS-NS7360° pohled na reproduktor SRS-NS7360° pohled na reproduktor SRS-NS7360° pohled na reproduktor SRS-NS7360° pohled na reproduktor SRS-NS7360° pohled na reproduktor SRS-NS7360° pohled na reproduktor SRS-NS7360° pohled na reproduktor SRS-NS7360° pohled na reproduktor SRS-NS7360° pohled na reproduktor SRS-NS7360° pohled na reproduktor SRS-NS7360° pohled na reproduktor SRS-NS7360° pohled na reproduktor SRS-NS7360° pohled na reproduktor SRS-NS7
Pohled zepředu na přenosný reproduktor SRS-NS7, na kterém je vidět textilní povrchová úprava
Přední část potažená látkou

Látková povrchová úprava zajišťuje pocit pohodlí, díky kterému je radost jej nosit a mít.

Silikonový pásek na krk a zadní vrstva měkká na dotek

Tento reproduktor na krk, u kterého se snadno odstraňují nečistoty, představuje praktický reproduktor pro každodenní použití díky pásku na krk se silikonovou úpravou a zadní vrstvě měkké na dotek.

Pohled zezadu na přenosný reproduktor SRS-NS7, na kterém je vidět měkký silikonový pásek na krk
Obrázek tří misek naplněných udržitelnými materiály
Myslíme na udržitelnost

Nejen, že jsou naše produkty navrženy tak, aby byly stylové, ale také chrání životní prostředí. Obalový materiál reproduktoru SRS-NS7 obsahuje méně než 5 procent plastů, a odráží tak závazek společnosti Sony snížit dopad svých produktů a postupů na životní prostředí.

Specifikace a funkce

Bezdrátový reproduktor na krk s technologií 360 Spatial Sound Personalizer spočívá pohodlně na vašich ramenou a nabízí skutečně pohlcující filmový a hudební zážitek.
  • Technologie 360 Spatial Sound Personalizer vytváří za pomoci technologie Dolby Atmos® prostorový zvuk jako v kině

  • Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker směřující vzhůru zajistí pohlcující zážitek z poslechu, aniž byste rušili ostatní

  • Flexibilní a ergonomický, dobře padnoucí design pro celodenní nošení

  • Výdrž baterie až 12 hodin, 10 minut rychlého nabíjení vám zajistí hodinu přehrávání

  • Provedení s krytím IPX4 odolné proti stříkající vodě

TYP REPRODUKTORU
Plný rozsah
VELIKOST REPRODUKTORŮ
32 x 33 mm
VÝDRŽ BATERIE
Přibl. 12 h
VSTUPNÍ A VÝSTUPNÍ KONEKTORY
USB Type-C®
FREKVENČNÍ ROZSAH PŘENOSU
20–20 000 Hz (se vzorkováním 44,1 kHz)
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů