Bezdrátový domácí audiosystém

Poslouchejte hudbu bezdrátově, ať už se jedná o stereofonní nebo prostorový zvuk, přehrávání ve více místnostech nebo streamovací službu. Objevte nové možnosti a užijte si novou úroveň hudební svobody.

Vychutnejte si hudbu bezdrátově v různých místnostech.

Vezměte bezdrátové reproduktory a vytvořte si zvukový systém.

Dva bezdrátové reproduktory vytvoří stereofonní systém.

Streamujte svou oblíbenou hudbu do reproduktorů bezdrátově.

SongPal Link

Užívejte si hudbu v jakékoli místnosti pomocí Wi-Fi®

Aplikace SongPal Link pro přehrávání ve více místnostech vám umožní vychutnat si oblíbenou hudbu z více bezdrátových reproduktorů. S aplikací Sony | Music Center (dříve SongPal) lze ovládat domácí zařízení. Dotykové ovládání umožňuje seskupit hudební přehrávače, spouštět a pozastavovat přehrávání a měnit nastavení.

Přehrávejte bezdrátově prostorový a stereofonní zvuk kdekoli doma

Dopřejte si svobodu a poslouchejte oblíbenou hudbu po svém. 

Bezdrátový reproduktor v pokoji

Poslech ve více místnostech

S aplikací Sony | Music Center si vychutnáte bezdrátovou hudbu v různých místnostech své domácnosti.

Dva lidé v obývacím pokoji sledují televizi s bezdrátovým prostorovým zvukem.

Bezdrátový prostorový zvuk

Zvukový projektor nebo AV zesilovač vám v kombinaci se dvěma bezdrátovými reproduktory nabídnou ještě lepší prostorový zvuk.

Zútulněte si svůj domov s pomocí velké obrazovky a dvou bezdrátových reproduktorů.

Bezdrátový stereofonní systém

Spojte sílu dvou reproduktorů a získáte prostorovější stereofonní zvuk.Funkce Chromecast built-in Multi-room je dostupná pro bezdrátové reproduktory Sony.

Aplikaci Sony | Music Center si můžete stáhnout v aplikaci Google Play™ v zařízení Android, na stránce Sony | Music Center v obchodě Google Play™, nebo z webu iTunes®.

Streamovací služby

Objevujte další hudbu a znovu objevte vlastní hudbu

Díky streamování pomocí technologie DSEE HX™ si vychutnáte nejnovější hity i staré oblíbené skladby. Mimořádný zvuk v kvalitě blízké vysokému rozlišení zaručuje dokonalý zážitek.

Funkce Chromecast built-in (dříve Google Cast™) Multi-room je dostupná pro bezdrátové reproduktory Sony.

Logo Google Cast

Díky reproduktorům s funkcí Chromecast built-in se z telefonu stane dálkový ovladač. Na telefonu, tabletu nebo laptopu stačí klepnout na tlačítko přenosu a z aplikace můžete streamovat hudbu, podcasty nebo seznamy skladeb přímo do reproduktorů.

Logo Spotify

S technologií Spotify Connect™ ovládáte přehrávání hudby na reproduktoru, a to díky aplikaci Spotify nainstalované ve vašich stávajících zařízeních.

Technologie LDAC™ pro zvuk s vysokým rozlišením

Technologie LDAC, kterou vám přináší společnost Sony, představuje nový způsob poslechu kvalitního zvuku i při bezdrátovém přenosu hudby do sluchátek nebo reproduktorů.