Přejít k obsahu
Sluchátka

Bezdrátová sluchátka

Zvyšte hlasitost a bavte se s bezdrátovými sluchátky. Zjistěte více o celé níže uvedené řadě a vyberte si ta, která vám budou vyhovovat nejlépe.

Snadný poslech v novém pojetí

Ať už potřebujete bezdrátové koncovky na běhání či sluchátka na velké basy, u společnosti Sony si přijdete na své. S mnoha bezdrátovými sluchátky můžete chytrým telefonem volat handsfree a díky dlouhé životnosti baterii si můžete užít dlouhý poslech.

Muž při tréninku s bezdrátovými sluchátky
Muž na cestách s nejlepšími bezdrátovými sluchátky od společnosti Sony

Přejděte k bezdrátovým sluchátkům

Dopřejte si maximální svobodu s bezdrátovými sluchátky. Ať už si jdete zaběhat či si odpočinout na pláž, kabely vás v pohybu nijak omezovat nebudou. Užijte si oblíbenou hudbu a přijímejte hovory bez obav – na sluchátkách není co zamotat či zničit.

Dopřejte si jen to nejlepší

S kvalitními bezdrátovými sluchátky Sony si můžete díky výkonným reproduktorům, širokému frekvenčnímu rozsahu a kvalitním komponentům dopřát bohatý zvuk v celém spektru. Vyzkoušet můžete také kompaktní bezdrátová sluchátka do uší s měděným kabelem.

Bezdrátová sluchátka v nabíjecím doku
Poslouchejte hudbu z telefonu pomocí bezdrátových sluchátek

V jednoduchosti je krása

S bezdrátovými sluchátky jde vše snadno. Připojte je pomocí Bluetooth® a přijímejte hovory chytrým telefonem s věstavěným mikrofonem či je synchronizujte s přehrávačem mp3. Automatické ladění u vybraných modelů nabízí nejlepší digitální signál.