Nejlepší automobilové audiosystémy

Naše nejnovější produkty byly pečlivě navrženy tak, aby každé skladbě vdechly nový život a nový emocionální rozměr a vy jste si tak mohli svou oblíbenou hudbu vychutnat na maximum.

Jak to umělec skutečně zamýšlel

Vychutnejte si nejjemnější nuance zvuku studiové kvality díky zvuku s vysokým rozlišením. Všechny prvky od signálu k reproduktoru spojuje vášeň pro hudbu. Budete mít pocit, jako kdyby interpret vystupoval přímo před vámi.

Objevte dokonalý audiosystém

Zkombinujte naše prvotřídní komponenty k dosažení bezkonkurenční akustiky

Nové audioprodukty řady GS pro rok 2015 byly navrženy tak, aby překonaly akustické problémy spojené s poslechem hudby v automobilu, a společně vytvářejí celek, který vám přináší ten nejlepší možný zvukový zážitek. Níže si můžete prohlédnout námi doporučované sestavy produktů z této řady.

Podívejte se sami, jak vypadá zvuk s vysokým rozlišením

Podívejte se na naše video, ve kterém zjistíte, jaké technické inovace a špičkové komponenty jsme vložili do zvukových zařízení s vysokým rozlišením.

Navrženo pro dokonalou akustiku

Prvotřídní komponenty pro prvotřídní zvuk

Od prvního mediálního přijímače schopného přehrávat bezztrátový zvuk DSD na světě až po naše revoluční výškové reproduktory se širokým rozptylem – každý aspekt našich nejnovějších produktů pro ozvučení automobilů byl navržen s ohledem na čistý a detailní zvuk. Níže naleznete více informací o každém z těchto produktů.

Mediální přehrávač RSX-GS9

Nový model RSX-GS9 kombinuje výjimečný zvuk s nádherným designem a přináší skutečně úžasný zážitek z poslechu hudby v automobilu.

Zažijte náš nejkvalitnější zvuk

S přijímačem RSX-GS9 si svou oblíbenou hudbu vychutnáte na maximum

Přijímač RSX-GS9 kombinuje prvotřídní komponenty a výjimečné zvukové technologie, včetně první nativní podpory přehrávání zvuku DSD na světě, a vy si tak můžete vychutnat ten nejlepší zážitek z poslechu hudby v automobilu.

4kanálový zesilovač XM-GS4

Náš nový 4kanálový stereofonní zesilovač XM-GS4 dodá vašim oblíbeným skladbám jiskru.

Síla v každé skladbě

Se zesilovačem XM-GS4 budou vaše oblíbené skladby doslova elektrizující

Díky zesilovači XM-GS4 pozvednete audiosystém ve svém automobilu na novou úroveň. Jeho mimořádně široký frekvenční rozsah dosahuje až 100 kHz a je tak ideální pro zesílení jakéhokoli zdroje zvuku, včetně audiosouborů s vysokým rozlišením.

Výškové reproduktory XS-GS1

Naše skvělé nové výškové reproduktory XS-GS1 používají revoluční konstrukci pro montáž na palubní desku a umožňují vám naplnit celý váš automobil mimořádným zvukem.

Nepřerušovaný zážitek

Obohaťte každou oblast svého života o zvuk s vysokým rozlišením

Poprvé v historii si nyní můžete vychutnat stejně výjimečný a kvalitní zvuk v každé oblasti každodenního života. Ať řídíte automobil, cestujete nebo relaxujete v pohodlí domova, svou oblíbenou hudbu uslyšíte vždy přesně tak, jak to zamýšlel její autor.