MOC

16 699,21 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

Velikost a hmotnost

Rozměry (Š x V x H)
225 x 74 x 262 mm
Hmotnost
4 kg

Funkce

DSEE
ANO
Impedance reproduktoru
4-16 ohmů
Frekvenční odezva
10 Hz - 100 kHz (+0 dB, -3 dB)
Poměr signálu k šumu
100 dB

Výkon

Výstup (DIN)
23 W + 23 W
Příkon – zapnuto (W)
65 W
Požadavky na příkon
220–240 V, 50/60 Hz

Rozhraní

Vstupní a výstupní konektory
Analogový vstup audia (1), Koaxiální digitální vstup (1), Optický digitální vstup (1), Rozhraní USB (2), Výstup audia (1), Výstup na sluchátka (1), Výstup reproduktoru (1)

Barevná provedení

silver

Funkce

Obrázek modelu Stereofonní zesilovač s převodníkem DAC USB se zvukem s vysokým rozlišením

Zvuk s vysokým rozlišením

Zvuk s vysokým rozlišením pozvedne vaši digitální hudbu na novou úroveň. Převedením analogové hudby na digitální vyšší rychlosti, než je tomu u disků CD (24 bitů/192 kHz oproti rychlosti 16 bitů/44,1 kHz u disků CD), dokáže zvuk s vysokým rozlišením poskytnout zvuk v kvalitě lepší než disky CD, takže se přiblížíte originální studiové nahrávce.

Technologie DSEE

Technologie DSEE zvyšuje kvalitu souborů s komprimovanou hudbou. Při kompresi originálního zdroje hudby se ztratí vysokofrekvenční prvky hudby. Technologie DSEE je obnovuje a zajišťuje vysoce kvalitní zvuk, jenž se přibližuje originální nahrávce na disku CD.

Obrázek modelu Stereofonní zesilovač s převodníkem DAC USB se zvukem s vysokým rozlišením

Kompatibilní audiopřehrávače

Zesilovač s převodníkem USB DAC je kompatibilní se všemi hlavními audiopřehrávači, včetně služeb pro online streamování, jako je například Spotify a Deezer. Nebudete tedy muset měnit způsob poslechu hudební sbírky, abyste si mohli vychutnat skvělý zvuk s vysokým rozlišením. Případně si můžete stáhnout speciální počítačovou aplikaci Hi-Res Audio Player PC od společnosti Sony.

Obrázek modelu Stereofonní zesilovač s převodníkem DAC USB se zvukem s vysokým rozlišením

Více možností připojení

Vzhledem k různým vstupům a výstupům (včetně USB, konektoru optického digitálního audiokabelu, koaxiálních digitálních a linkových konektorů vstupu) budete moci připojit cokoli od chytrých telefonů a tabletů po počítače a další audio komponenty.