AUDIOSYSTÉMY

Přijímač s mechanikou CD se zvukem s vysokým rozlišením s technologií Bluetooth®

MAP-S1

Obrázek modelu Přijímač s mechanikou CD se zvukem s vysokým rozlišením s technologií Bluetooth®

MOC

22 950,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Přijímač s mechanikou CD se zvukem s vysokým rozlišením s technologií Bluetooth®
Snímky modelu Přijímač s mechanikou CD se zvukem s vysokým rozlišením s technologií Bluetooth®

Jak to umělec skutečně zamýšlel

Vychutnejte si nejjemnější nuance zvuku studiové kvality díky zvuku s vysokým rozlišením. Všechny prvky od signálu k reproduktoru spojuje vášeň pro hudbu. Budete mít pocit, jako kdyby interpret vystupoval přímo před vámi.

Zvuk s vysokým rozlišením bez kompromisů

Vylepšete svoji sestavu Hi-Fi kompaktním přehrávačem zvuku MAP-S1, který zprostředkovává vysoce kvalitní zvuk, jenž se blíží originální nahrávce. Technologie Digital Sound Enhancement Engine HX (DSEE HX) obnovuje kvalitu komprimovaných hudebních souborů. Připojte všechny své reproduktory a zesilovače – nechybí ani vestavěný přehrávač disků CD.

Výkon 100 W

Výstupní výkon

I přes svou kompaktní velikost poskytuje tento systém výkon 100 W.

Technologie NFC jedním dotykem

Připojení pomocí technologií NFC a Bluetooth®

Dotkněte se chytrým telefonem podporujícím technologii NFC přehrávače MAP-S1 a streamujte hudbu bezdrátově.

Porty USB

Doplňte svou sestavu

K dispozici jsou dva výstupy pro reproduktory a také analogový vstup a výstup. Chytrý telefon, tablet nebo počítač můžete připojit k přednímu či zadnímu portu USB.

Poslech hudby v té nejlepší kvalitě

Ať posloucháte zvuk s vysokým rozlišením, disky CD nebo skladby ve formátu mp3, dopřejte si poslech v nejvyšší možné kvalitě. Přehrávač MAP-S1 podporuje zvukové formáty s vysokým rozlišením, jako jsou DSD, FLAC, WAV a ALAC, a rovněž formáty mp3, Apple AAC, ATRAC a Windows WMA, přičemž kvalitu těchto souborů obnovuje na úroveň blížící se původní nahrávce.

Jak funguje zvuk s vysokým rozlišením

Zvuk s vysokým rozlišením převádí analogový zvuk na digitální při vyšší, přesnější frekvenci než u disků CD. Zvuk s vysokým rozlišením může mít frekvenci 24 bitů / 96 kHz, což zachytí více detailů a výsledkem je naprosto realistická hudba.

Zvuk s vysokým rozlišením
DSSE HX

Obnovte všechny komprimované soubory

Technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE HX) zvýší rozlišení souborů hudby (mp3, ACC, ATRAC a WMA) téměř na úroveň zvuku s vysokým rozlišením. DSEE HX obnoví širokospektrální zvuk a reprodukuje soubory se zvukem blízkým původní nahrávce.

Vychutnejte si každý tón

Tradiční zesilovače vyžadují několik převodů digitálního signálu na analogový, což vždy ovlivní kvalitu. S-Master od Sony je 100% digitální: výkon a efektivita bez zkreslení. S-Master HX snižuje šum pro přesnost v rozsazích nad 40 kHz.

Digitální zesilovač S-Master HX

Srdce vašeho zvukového systému

Vaše sestava Hi-Fi se díky přehrávači MAP-S1 dostane na novou úroveň. Dva výstupy umožňují připojit reproduktory a k dispozici je také analogový vstup a výstupy. K domácí síti se připojíte prostřednictvím portu LAN. A pro zapojení a přehrávání poslouží dva porty USB.

Přehrávač disků CD

Přehrávač disků CD

Oprašte svou sbírku CD a vychutnejte si starou oblíbenou hudbu v ostře a přesně vykreslené zvukové kvalitě.

Digitální rádio

Digitální rádio DAB

Vyberte si z široké nabídky rádiových stanic DAB, které vám poskytnou čistý zvuk s menším rušením, nebo si nalaďte rádio FM a AM.

Porty USB

Porty USB

Připojte si chytrý telefon, tablet nebo paměťové zařízení USB k přednímu portu USB a poslouchejte své oblíbené seznamy skladeb. K dispozici je zadní port USB pro počítač, takže si můžete vychutnat zvuk s vysokým rozlišením.

Opravdu vytříbený poslech

Přehrávač MAP-S1, to je styl a nápaditost. Ať ho postavíte na polici nebo skříňku, jeho kompaktní hliníkový design bude ze všech stran vypadat dobře. Konstrukce rovněž přispívá ke snížení vibrací, a tedy i nízkému zkreslení.

Hliníkový design

Skvěle funguje s reproduktory SS-HW1

Reproduktory s vysokým rozlišením SS-HW1 jsou vyladěny tak, aby přehrávač MAP-S1 co nejlépe využily: jsou vybaveny 13cm basovým reproduktorem s kuželovou membránou na bázi slídových vláken, který minimalizuje nežádoucí rezonance. Výškový reproduktor se širokým rozsahem reprodukuje rozšířené vysoké frekvence s nebývalou zřetelností.

Připojte se ke své hudbě

Plynulé streamování pomocí technologií Wi-Fi®, DLNA nebo AirPlay

Od vaší hudební sbírky vás dělí pouze připojení – hudbu můžete bezdrátově streamovat ze smartphonu, tabletu a notebooku pomocí technologií Wi-Fi®, DLNA a Airplay. Vychutnejte si hudební služby online, například Spotify® a Deezer. Díky portu Ethernet můžete poslouchat skladby z počítače. Pomocí technologie NFC jedním dotykem můžete zařízení okamžitě spárovat přes Bluetooth® A vše se dá ovládat z mobilního zařízení prostřednictvím aplikace SongPal.

Navrženo pro jakýkoli způsob poslechu

Díky celé řadě hudebních služeb online včetně Spotify a Deezer získáte během okamžiku přístup k nejnovějším melodiím.

Hudební služby online
Připojení pomocí technologie NFC a Bluetooth®

Poslech jedním dotykem

Chcete-li zahájit bezdrátové streamování hudby, stačí se dotknout přehrávače MAP-S1 chytrým telefonem či tabletem vybaveným technologií NFC a připojení je navázáno. Případně lze streamovat zvuk ručně, pomocí párování přes rozhraní Bluetooth®.

Sjednoťte svou hudbu

Snadné ovládání streamování díky nové aplikaci SongPal

Aplikace SongPal umožňuje snadné a intuitivní ovládání poslechu. Jednoduše si ji nainstalujte do mobilního telefonu a získejte kontrolu nad přehráváním hudby, nastavením zařízení a dalšími prvky – prostřednictvím jediné aplikace.

Specifikace a funkce
Vylepšete svoji sestavu Hi-Fi kompaktním přehrávačem zvuku MAP-S1, který zprostředkovává vysoce kvalitní zvuk, jenž se blíží originální nahrávce. Technologie Digital Sound Enhancement Engine HX (DSEE HX) obnovuje kvalitu komprimovaných hudebních souborů. Připojte všechny své reproduktory a zesilovače – nechybí ani vestavěný přehrávač disků CD.
  • Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

  • Převzorkování DSEE HX obnoví kvalitu komprimovaných souborů

  • Digitální zesilovač S-Master HX pro čistou kvalitu zvuku

  • Snadná možnost připojení Bluetooth® díky jednodotykové technologie NFC

  • Wi-Fi® a DLNA a technologií AirPlay pro přenášení hudby

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí