α Library

Seznamte se se světem produktů řady α značky Sony v bezplatné aplikaci α Library pro iPhony, iPady a telefony a tablety se systémem Android. 

Objevte svět α.

Vyhledávejte. Učte se. Užívejte si.

Když si nainstalujete aplikaci α Library, můžete si stáhnout nejnovější katalog objektivů celé řady α od značky Sony a budete mít k dispozici také výkonné vyhledávací funkce. Součástí je technický průvodce světem objektivů, který vám přiblíží celou nabídku technologií používaných v objektivech řady α značky Sony od základních až po ty nejlepší. V aplikaci α Library máte k dispozici nejnovější informace v článcích z webů Sony a můžete si zde prohlédnout úchvatné snímky od známých umělců. 

Hledat
Hledat

V digitálním katalogu objektivů Sony α Lenses si snadno a pohodlně vyhledáte všechny důležité informace. Můžete vybírat objektiv na základě kategorie, ohniskové vzdálenosti nebo třeba podle scény.

Učte se
Učte se

Nabízíme přehledný zdroj tipů pro fotografování; průvodce objektivy plného praktických informací pro výběr vhodného modelu a v každém vydání navíc představíme fotografické techniky v určité situaci a pro konkrétní objekty. 

Pohoda
Pohoda

Sledujte rozhovory a sloupky, ve kterých vám představíme známé umělce z celého světa, a využijte možnost přístupu k nejnovějším informacím ze všech webů Sony. 

* Obrazovka displeje je ilustrativní.

1. Digitální katalog

Vyhledejte si objektiv podle typu či ohniskové vzdálenosti nebo třeba na základě scény

2. Technologie

Seznamte se s důležitými technologiemi, které se skrývají v našich prvotřídních vyměnitelných objektivech

3. α Picks

Podívejte se na vybrané fotografie pořízené různými objektivy řady α od Sony

4. α Universe

Objevujte a sdílejte úžasné snímky od nadšených fotografů, jako jste vy sami

5. Lekce

Seznamte se se základními technikami fotografování, které nabízí náš ucelený zdroj fotografických tipů

6. Nové objektivy

Díky produktovým informacím z katalogu α Lenses vám neuniknou žádné novinky

7. Základní informace

Prostudujte si základní informace o jednotlivých objektivech řady α

8. α Magazine

Sledujte sloupky a úžasné snímky nejuznávanějších umělců

Přehledný rejstřík objektivů
Přehledný rejstřík objektivů

Vyberte si objektiv podle kategorie či ohniskové vzdálenosti nebo třeba na základě scény.

Přehledný průvodce

Podrobné popisy objektivů

Každý objektiv řady α je představen do nejmenšího detailu – od příslušenství, s nímž jej lze použít, po fotografie, které ilustrují, jaké snímky jste schopni s objektivem pořídit.

Přehledný průvodce
Učte se

Jedná se o univerzální zdroj fotografických tipů a praktických informací, které vám pomohou vybrat správný objektiv i techniku fotografování. 

Znalosti a technologie
Znalosti a technologie

Naučte se základní informace o objektivech α a technologiích, které využívají. Získáte tak jasnější představu o tom, který produkt nejlépe odpovídá vašim potřebám.

Základní tipy pro fotografování

α Lessons je ucelený zdroj fotografických tipů plný praktických informací pro výběr vhodného objektivu a fotografické techniky pro různé situace a konkrétní objekty představené v každém článku.

Základní tipy pro fotografování
Pohoda

Využijte možnost přístupu k nejnovějším informacím z webových komunit Sony a sledujte sloupky a práce nejlepších umělců z celého světa.

Každý objektiv má svůj příběh

Nabídka α Picks představuje fotografie pořízené různými objektivy řady α od Sony. Objevte celou řadu jedinečných objektivů, díky kterým se vám otevře svět dosud nepoznaných možností.

Přístup ke všem webům přímo z katalogu α Lenses

Využijte možnost přístupu k aktuálním novinkám a nejrůznějším materiálům z celého světa v nejnovějších článcích ze všech webů Sony.

Přístup ke všem webům přímo z katalogu α Lenses
Galerie fotografického umění
Galerie fotografického umění

Každé vydání magazínu α Magazine se zaměřuje na konkrétní téma, například portréty nebo cestování. Vše je doplněno úžasnými snímky, rozhovory a profily světově uznávaných umělců.

Snímky obrazovky

Přečtěte si před použitím aplikace.