Action Cam Magazine od Sony

Nevíte, jaká nastavení a příslušenství se hodí pro pořizování videí videokamerou Action Cam? V tom případě si stáhněte aplikaci Action Cam Magazine.

Vždy aktuální a dostupné přes chytré zařízení

Je snadné mít přehled o aplikacích, tipech, produktech a příslušenství pro snímání. Nejnovější čísla časopisu o videokameře Action Cam se automaticky aktualizují na vašem chytrém zařízení a v aplikaci jsou dostupná v části Bookshelf.

ActionCam MAGAZINE

Přečtěte si před použitím aplikace.

Stahování

Aktuální číslo

Action Cam: Průvodce aktivitami

FDR-X3000 / HDR-AS300 / HDR-AS50

Příručka Action Cam: Průvodce aktivitami představuje kamery a příslušenství vhodné pro nejrůznější aktivity a nabízí podrobné informace, interaktivní obsah a videoprezentace.

Horské kolo

100% záběry z vlastního pohledu videokamery Action Cam prostě musíte vidět. Odolná a spolehlivá videokamera Action Cam vám zajistí výkon, který na cestách potřebujete k úžasným snímkům. Toto vydání věnované horským kolům vám ukáže, jak můžete videokameru Action Cam používat způsoby, které by vás zatím nejspíš nenapadly.

Lyže a snowboarding

V časopisu o videokameře Action Cam na téma lyží a snowboardů najdete nejenom filmy a záběry skvělých kousků, ale taky spoustu souvisejícího volitelného příslušenství, funkcí a tipů na záznamy videa videokamerou Action Cam.