Snímky modelu Napájecí adaptér AC USB se 4 porty
Snímky modelu Napájecí adaptér AC USB se 4 porty

Funkce

Možnost současného nabíjení čtyř zařízení

Díky čtyřem portům USB pro současné nabíjení čtyř zařízení je tento napájecí adaptér AC USB skvělým řešením, jak v rodině se spoustou zařízení ušetřit místo pro napájení, nebo jak na cestách současně nabít všechny mobilní zařízení.

6,0A výstup (celkem) pro rychlé nabití 

Jeden z portů poskytuje výstup 2,4 A, který je 5x rychlejší než běžné napájecí adaptéry AC, a umožňuje tak rychlé nabíjení větších zařízení, například tabletů. Zbývající tři porty vám umožní nabíjet svá zařízení až 3x rychleji v porovnání s běžnými napájecími adaptéry AC.

Bezpečné nabíjení od Sony

Náš napájecí adaptér AC disponuje konstrukcí odolnou proti působení tepla a jedinečnou technologií inteligentního řízení výkonu, které opakovaně zajistí bezpečný a spolehlivý výkon.

Vysoká odolnost

Použití vysoce kvalitních materiálů zajišťuje skvělou odolnost a zároveň bezpečný a spolehlivý výkon. Testování je prováděno pro více než 5000 připojení kabelu USB a pro 3000 zapojení do napájecí zásuvky.

100 – 240 V: celosvětové použití

Ideální na cesty; podpora napětí 100 až 240 V umožňuje nabíjet zařízení kdekoli na světě.

Kompatibilní se zařízeními USB

Nabíjet můžete nejen smartphony, ale také tablety, fotoaparáty a další zařízení s rozhraním USB.

Specifikace
Tento napájecí adaptér AC USB se čtyřmi porty USB typu A a kabelem umožňuje rychlé a efektivní nabíjení přenosných nabíječek, tabletů, smartphonů a dalších zařízení.
  • Doporučujeme používat s přenosnými nabíječkami USB typu A od společnosti Sony

  • 5V, 6A výstup (celkem) pro rychlé nabití

  • Čtyři porty USB typu A umožňují nabíjet čtyři zařízení USB současně

  • 1m (40palcový) nebo 50cm (20palcový) napájecí kabel

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí