TELEVIZORY

81 až 94cm (32" až 37") televizory

81 až 94cm (32" až 37") televizory Sony přinášejí spoustu dobrých věcí v malém provedení. Jsou dokonalé pro menší prostory, nabízejí ohromující zvuk, bohaté barvy a rozlišení Full HD v kompaktní velikosti.

81cm (32") televizor od Sony
Malý velikostí, velký funkcemi 

81cm (32") televizory LED přinesou do vašich kuchyní, studentských pokojů a bytů zábavu. Užijte si obraz v rozlišení Full HD nebo HD Ready, úžasný zvuk a báječné funkce, jako je Zobrazení sociálních sítí a režim Fotbal Live, za dostupnou cenu. I hry získají nebývalou intenzitu a vtáhnou vás do akce jako nikdy dříve.

Jasný a zřetelný

Bílé podsvícení LED obrazovek 81cm (32") televizorů zajistí světlo v každém rohu obrazovky, čímž docílí výrazného kontrastu. Obraz bude realističtější a jemné detaily budou lépe viditelné. Technologie Clear Resolution Enhancer snižuje úroveň šumu, a zajišťuje tak ostrý a čistý obraz s vylepšeným podáním hloubky.

Jasný a zřetelný obraz 81cm (32") chytrých televizorů od Sony
Připravte se na realitu 

S technologií X-Reality Pro™ budou večerní zprávy i nejnovější trháky Blu-ray™ vypadat lépe. Výkonný procesor našich 81cm (32") televizorů LED snižuje šum a zjemňuje obraz až do posledního pixelu, aby byla kvalita obrazu naprosto dokonalá. I při streamování videa a fotografií ze smartphonu si všimnete lepšího obrazu a jemnějších detailů.

Realistický obraz 81cm (32") televizoru od Sony
Dálkový ovladač pro 81cm (32") chytré televizory od Sony
Stačí jediný dotyk

S dálkovým ovladačem One Flick Entertainment našich 81cm (32") televizorů budete mít vše v malíku. Tento výkonný dálkový ovladač s intuitivním rozhraním BRAVIA® nabízí snadné procházení kanálů, fotografií, videí a webového obsahu. Víte, co hledáte? Využijte funkci Rychlé spuštění a za okamžik jste u svých oblíbených pořadů a filmů.