PŘEDSTIHNĚTE REALITU

Mistři světla

Televizory Sony reprodukují širší rozsah jasu, který odráží skutečný svět věrněji než většina jiných televizorů. A díky širšímu a lepšímu kontrastu zobrazují také více detailů a přirozenější barvy.

Tajemství technologie Sony 4K HDR

Vysoký dynamický rozsah 4K

Široký dynamický rozsah je novým standardem kvality obrazu, neboť nabízí širší rozsah barev a lepší kontrast a zřetelnost. 4K televizor Sony s technologií HDR vylepšuje obraz ještě více pomocí technologií 4K X-Reality PRO™, X-tended Dynamic Range™ PRO a TRILUMINOS Display™ a přináší dříve nedostupnou úroveň realismu, takže budete mít pocit, že jste součástí sledované scény.

Bez Sony 4K HDR
Se Sony 4K HDR
Sony 4K HDR
Standardní dynamický rozsah

Bezkonkurenční kontrast – tmavší černá, jasnější světlé plochy.

Backlight Master Drive™ 

Technologie Backlight Master Drive™, kterou řídí 4K HDR Processor X1™ Extreme, dokáže zobrazit nevídaný dynamický rozsah s neuvěřitelně tmavou černou a oslnivě jasnými plochami. Tento systém podsvícení disponuje mimořádně hustou sítí diod LED, jedinečným algoritmem ztmavení jednotlivých oblastí i optikou.

Backlight Master Drive
ŘÍZENÍ PODSVÍCENÍ
Řízení podsvícení
BACKLIGHT MASTER DRIVE

Oddělené řízení diod LED

Naprostá kontrola, dokonalé zpracování

Abychom z technologie Backlight Master Drive™ vytěžili maximum, nový inovativní algoritmus řídí mimořádně hustou síť diod LED. Každá dioda je řízena samostatně – výsledkem je úchvatně přesný obraz.

Světlo tam, kde je potřeba

Vylepšená technologie paprsku LED

Technologie Backlight Master Drive™ disponuje jedinečnou konstrukcí směřující světlo diod LED do jednoho místa, čímž se snižují rozptyl světla a odlesky, které lze běžně vidět u jiných televizorů s podsvícením Full Array LED. Technologie zajišťuje, že diody LED vyzařují přímý paprsek. Vzniká tak zřetelný obraz s jasnými barvami a tmavší černou.

Běžná kvalita

Běžná kvalita

Vylepšená technologie paprsku LED

Vylepšená technologie paprsku LED

Úžasně jasný, neuvěřitelně tenký

Slim Backlight Drive+

Naše inovativní technologie Slim Backlight Drive+ chytře vede světlo tam, kde je na obrazovce nejvíc potřeba. Zajišťuje výjimečný jas a hlubší tmavé tóny než běžné ultratenké televizory LED.

Jak funguje technologie Slim Backlight Drive+

Technologie dvou vrstev pro dokonalejší podsvícení směruje světlo tam, kde je potřeba

Technologie Slim Backlight Drive+ má dvě vrstvy, které vedou světlo, přičemž umožňuje přesné ovládání místního ztlumení a lepší kvalitu než běžné televizory Edge LED Naše jedinečná čtyřhranná struktura LED společně s algoritmem podsvícení X-tended Dynamic Range™ PRO přináší vynikající jas a nádherný kontrast v neuvěřitelně tenkém provedení.

Běžné podsvícení Edge LED

Běžné podsvícení Edge LED

Běžné podsvícení Full Array LED

Běžné podsvícení Full Array LED

Slim Backlight Drive

Slim Backlight Drive

Zachycuje plný rozsah tmavých a světlých odstínů

Technologie X-tended Dynamic Range PRO

Technologie X-tended Dynamic Range PRO díky vyvážení světelného výkonu na celé obrazovce, ztlumení některých oblastí a zesílení jiných dosahuje několikrát většího rozsahu jasu než u běžných televizorů s LED podsvícením a vylepšuje jakýkoli zdroj na kvalitu blízkou HDR s širším rozsahem jasu.

Technologie X-tended Dynamic Range PRO
X-TENDED DYNAMIC RANGE PRO
Běžný televizor
BĚŽNÝ TELEVIZOR

Špičkový výkon

Jak funguje technologie X-tended Dynamic Range PRO™

Díky technologii X-tended Dynamic Range PRO s mimořádně přesnou regulací podsvícení jsou tmavé oblasti ještě tmavší a jasné scény ještě jasnější, což každou scénu oživuje nejširším možným rozsahem jasu.

Jak funguje technologie X-tended Dynamic Range PRO

Špičková technologie, neuvěřitelný kontrast

Díky různým technologiím podsvícení a kouzlu technologie X-tended Dynamic Range™ PRO naše televizory dodají každé scéně mimořádný kontrast, takže obraz působí opravdu reálně.

ZD9

ZD9

16násobný XDR kontrast

Backlight Master Drive™
X-tended Dynamic Range™ PRO

XE94/93

XE94/93

10násobný XDR kontrast

Slim Backlight Drive+
X-tended Dynamic Range™ PRO

X90E

XE90

5násobný XDR kontrast

Technologie X-tended Dynamic Range™ PRO

Optimalizace jasu snímek po snímku

4K Processor X1™ s vylepšením dynamického kontrastu

Televizory 4K s 4K procesorem X1 dramaticky vylepšují rozsah jasu, dokonce i bez technologie X-tended Dynamic Range PRO. Umožňuje to vylepšení dynamického kontrastu, které optimalizuje rozsah jasu snímek po snímku podle toho, co se odehrává na obrazovce.

  • Film
  • Sport

Vychutnejte si širší rozsah jasu

Díky 4K procesoru X1 uvidíte více jasných a černých odstínů v každém snímku

S 4K procesorem X1
S 4K PROCESOREM X1
Bez 4K procesoru X1
BEZ 4K PROCESORU X1