4K televizory s technologií HDR

Zažijte více při sledování prostřednictvím našich 4K HDR televizorů a užijte si čtyřikrát více detailů oproti rozlišení Full HD. Čtěte dál, zjistěte více o technologii 4K a kupte si 4K HDR televizor.

Odhalte detaily díky technologii 4K HDR

Vysoký dynamický rozsah 4K

Aby tento televizor dosáhl dokonalé kvality obrazu, kombinuje vynikající zřetelnost rozlišení 4K a jas, barvy a detaily širokého dynamického rozsahu (HDR). Dříve skryté oblasti tmavých stínů a slunečního světla jsou nyní zřetelné a plné detailů.

4K HDR
Překonejte rozlišení Full HD
Technologie 4K: Překonejte rozlišení Full HD

Díky 4K televizorům od Sony vypadá vše lépe. Filmy, televizní pořady, fotografie, obsah smartphonu – vše je vylepšeno na kvalitu 4K díky revolučním technologiím 4K X-Reality™ PRO, X-tended Dynamic Range™ PRO a displejům TRILUMINOS™. Budoucí změny formátu technologie 4K též nejsou problémem: naše televizory UHD podporují kodek HEVC.

Modely kompatibilní s rozlišením 4K HDR

Řekněte si, co chcete sledovat

Mocí vlastního hlasu najdete oblíbené pořady ještě rychleji. S funkcí hlasového vyhledávání už není potřeba se složitě proklikávat nebo něco psát. Stačí si říct.

Hlasové vyhledávání
Obsahová lišta
Objevte vše během chvilky

Poznejte novou generaci zábavy, kde jsou tradiční televizní kanály a internet dokonale integrovány do jednoduchého uživatelského rozhraní. Jediné tlačítko vám pomůže v mžiku objevit naprosto vše.

Stvořeno k poslechu

Režim ClearAudio+

Užijte si poslech stejně přirozený jako obraz, který sledujete. Režim ClearAudio+ vyladí zvuk televizoru a zaručí emocionálně bohatý zážitek, který jako by vás obklopil. Hudba i rozhovory jsou čistější a zřetelnější nehledě na to, co právě sledujete.

Režim ClearAudio+