Přejít k obsahu
Televizory

3D televizory

Ponořte se do akce s 3D televizory. Prohlédněte si níže uvedenou řadu televizorů a vyberte si ten správný model – pak už se můžete bavit při sledování filmů, pořadů a procházení webu ve třech rozměrech.

Poznejte nový rozměr zábavy

Užijte si doma podívanou jako v kině s nejlepšími 3D televizory – nasaďte si 3D brýle a ponořte se do akce. Kvalitní obrazová technologie vylepšuje každý záběr a precizní zvuk podtrhuje děj a vzbuzuje emoce. A výsledek? Zcela pohlcující podívaná.

Film ve 3D na 3D televizoru
Nejlepší 3D televizor od společnosti Sony s jasným obrazem

Nové pojetí 3D zobrazení

Naše 3D televizory eliminují zdvojený obraz a snižují blikání ze světel. Obraz je vždy jasný, ať už televizi sledujete v přítmí či ve světle. Nastavitelné 3D brýle zabraňují přístupu světla, takže se můžete nerušeně soustředit na film.

Ohromující kvalita obrazu

Technologie X-Reality PRO vyčistí obraz, čímž sníží jeho šum, a díky technologii Motionflow XR se i ta nejrychlejší akce zobrazí plynule. Bílé diody na 3D televizorech LED rozjasní obrazovku, takže každý záběr, 2D i 3D, bude plný barev a detailů.

Chytrý 3D televizor se skvělou kvalitou obrazu
3D televizor LED od společnosti Sony s čistým zvukem

Ještě přirozenější zvuk

Technologie Clear Phase zajistí dokonalou frekvenční odezvu a technologie S-Force PRO Front Surround zase přirozenou zřetelnost zvuku. Funkce Voice Zoom zdůrazní dialogy a mnohé naše 3D televizory obsahují také reproduktory s dlouhým zvukovodem.

Svět na dosah

Streamujte filmy a programy z webu nebo si prohlížejte obsah chytrého telefonu. Když dávají důležitý zápas, využijte funkci Zobrazení sociálních sítí na 3D televizoru, posílejte tweety v reálném čase a sledujte akci s přáteli pomocí aplikace Skype™.

Sdílení na sociálních sítích s chytrými 3D televizory od společnosti Sony
Dálkový ovladač pro 3D televizory

Stačí jeden dotyk

S funkcí One-Flick Entertainment se ve 3D televizorech snadno zorientujete. Díky jednoduchému dálkovému ovladači a efektivnímu rozhraní BRAVIA® můžete v chytrém 3D televizoru rychle procházet televizní kanály, fotografie a obsah na internetu.