Tak pohlcující. Tak opravdová.

Nechte se pohltit zvukem, který je kolem vás a je tak opravdový, jako kdybyste byli na koncertu nebo v nahrávacím studiu. Díky technologii 360 Reality Audio hudba nikdy nebyla tak podmanivá a opravdová.

Co je 360 Reality Audio?

360 Reality Audio je technologie, která přináší nový hudební zážitek pomocí technologie prostorového zvuku založené na objektech a vytvořené společností Sony.

Jednotlivé zvuky, jako jsou vokál, sbor, klavír, kytara, basová kytara a dokonce i zvuky živého publika, lze umístit do 360° sférického zvukového pole, což interpretům a tvůrcům poskytuje novou cestu, jak vyjádřit svou kreativitu. Posluchači mohou být pohlceni zvukovým polem přesně tak, jak zamýšleli interpreti a tvůrci.

Jak to funguje

Zažijte technologii 360 Reality Audio pomocí smartphonu, sluchátek a předplatného prémiové služby streamování hudby.

aplikace streamovací služby

Stáhněte si aplikaci pro streamování hudby do smartphonu

streamovací služba

Předplaťte si prémiové streamování hudby

libovolná sluchátka

Poslouchejte pomocí sluchátek

Jak zní

Nasaďte si sluchátka a přehrajte toto video, abyste porozuměli koncepci technologie 360 Reality Audio a slyšeli, jak zní.

Prémiové služby streamování hudby

Vychutnejte si rozrůstající se knihovnu skladeb pro technologii 360 Reality Audio prostřednictvím našich partnerů poskytujících služby streamování hudby.

Reakce interpretů na technologii 360 Reality Audio

Zjistěte, jak interpreti, mezi které patří Mark Ronson, A$AP FERG, JAKE MILLER, Lauren Jauregui, lovelytheband, MAX, MØ, SNAKEHIPS, TOM ODELL, TOVE STYRKE a Gilles Peterson, reagují na poslech pohlcujícího zvuku svých vlastních skladeb mixovaných s využitím technologie 360 Reality Audio.

Dlouhý rozhovor a to nejlepší z živého vystoupení

Zjistěte, jak na interprety zapůsobilo, když si poslechli své vlastní živé vystoupení přehrávané s využitím technologie 360 Reality Audio.

Vylepšete své zážitky individuálním přizpůsobením

Vybraná sluchátka a aplikace Sony | Headphones Connect vám umožní optimalizovat zvukové pole prostřednictvím analýzy individuálního tvaru vašich uší a vychutnat si tak vrcholný a pohlcující hudební zážitek.

Jak provést individuální přizpůsobení

Aplikace Sony | Headphones Connect

Zaregistrujte se pro hudební službu a poté propojte Sony | Headphones Connect s vybranými sluchátky

Pořídit a analyzovat

Pořiďte a analyzujte snímky svých uší

analyzovat

Výsledek analýzy použijte v aplikaci hudební služby pro ještě podmanivější hudební zážitek