Přejít k obsahu
TELEVIZORY

216 až 254cm (85" až 100") televizory

Pokud se chcete úžasně bavit, už nic nehledejte – naše televizory s velkou obrazovkou jsou tím pravým řešením. Díky rozlišení 4K, prostorovému zvuku a interaktivním funkcím vás nikdy nepřestanou ohromovat.

Muž sledující 216cm (85") televizor od Sony

Televizor v hlavní roli

S jedním z našich 216cm (85") televizorů se váš obývací pokoj zaplní přáteli a příbuznými, kteří budou unešení vzhledem široké obrazovky s rozlišením 4K. Až se bude hrát zápas, režim Fotbal Live vás vtáhne do hry a prostorový zvuk svým výkonem zážitek ještě vylepší.

Velká obrazovka ještě nikdy nevypadala tak dobře

Rozlišení 4K našich velkých televizních obrazovek s pokročilou technologií zpracování obrazu nabízí 8 miliónů pixelů ohromujících detailů. Obraz je vždy zjemněn vysokými detaily, realistickými texturami a zřetelnou přirozeností.

Rozlišení 4K nabízí čtyřikrát více detailů než Full HD
Televizor Sony s velkou obrazovkou s funkcí sdílení obrazovky

Vydejte se do světa jediným kliknutím

Díky chytré technologii 216cm (85") televizorů se nikdy nebudete dívat sami. Vyměňujte si fotografie s přáteli pomocí funkce Photo Share a prohlédněte si své momentky na velké obrazovce. Bavte se s rodinou přes Skype™ při sledování filmu díky službě Zobrazení sociálních sítí a využívejte režim Fotbal Live.

Jasné barvy ožívají

Displej TRILUMINOS™ našich 216cm (85") televizorů zvýrazní to nejlepší v celé škále barev. Široký rozsah odstínů dodává obrazu intenzitu, technologie X-tended Dynamic Range™ prohlubuje tmavé odstíny a obrazovku rozjasňuje. Technologie 4K X-Reality PRO™ vše vylepšuje na kvalitu blízkou 4K a zdokonaluje obraz.

216 až 254cm (85" až 100") televizory od Sony s živoucími barvami
Dálkový ovladač pro 216cm (85") televizory od Sony s velkou obrazovkou

Ovládání médií pouhým pohybem prstu

S dálkovým ovladačem One-Flick Entertainment můžete snadno procházet filmy, videa i fotografie a funkce Rychlé spuštění vás okamžitě přenese do akce. Design Wedge poskytuje více prostoru pro pokročilý zvukový systém, který vás obklopí realistickým zvukem.