Přejít k obsahu
TELEVIZORY

190 až 203cm (75" až 80") televizory

Objevte budoucnost zábavy s našimi 190 až 203cm (75" až 80") televizory LED. Kvalita obrazu dosahuje nových úrovní a snadné připojení nabízí výkonné streamování médií pouhým kliknutím.

Jediný televizor, nekonečné možnosti 

Zdokonalený divácký zážitek je u našich 190cm (75") televizorů LED standardem. Ohromující grafika 4K, realistický zvuk a odvážný design se spojují a vdechují nový život všemu, co vidíte a slyšíte. Díky úžasné interaktivitě se váš obývací pokoj změní na nejmodernější zábavní centrum.

Připevněný 190cm (75") televizor LED od Sony

Nic už nebude vypadat jako dříve

Technologie 4K nabízí čtyřikrát více detailů než rozlišení Full HD, a dodává tak 190cm (75") televizorům LED mimořádně kvalitní obraz. Díky rozlišení 8 miliónů pixelů získají struktury a detaily všeho, co sledujete, her i pořadů, mimořádnou čistotu.

Rozlišení 4K nabízí čtyřikrát více detailů než Full HD

Barva a intenzita

Užijte si živoucí barvy se 190cm (75") televizory LED. Displej TRILUMINOS™ zvýrazňuje každý barevný tón od sytě rudé po zelenou v odstínu trávy a dodává mu realistický nádech. Technologie 4K X-Reality PRO™ zvyšuje obraz na 4K a technologie X-tended Dynamic Range™ mu zase dodá hloubku.

190cm (75") televizor LED od Sony s čistým obrazem
Dálkový ovladač pro 190 až 203cm (75" až 80") televizory od Sony

Zábava na dosah ruky

Vyhledejte na 190cm (75") televizorech pořady či webový obsah během několika sekund s ovladačem One-Flick Entertainment nebo obsah jen procházejte, dokud něco zajímavého nenajdete. Unikátní design Wedge je natolik tenký, že se hodí téměř kamkoli, a navíc nabízí dostatečný prostor pro výkonný zvukový systém.