Přejít k obsahu
TELEVIZORY

152cm (60") televizory BRAVIA®

U našich 152cm (60") televizorů naleznete vše pohromadě. Inovativní design, vynikající zvuk a dechberoucí kvalita obrazu otevírají dveře k nové úrovni zábavy. 

Hudba taková, jakou chcete.

S našimi 152cm (60") televizory si můžete vybrat z řady fantastických funkcí, a vyladit si tak sledování podle sebe. Zvyšte hlasitost a dopřejte si výkonný zvuk, který oživí hudbu, hry i filmy, užijte si sledování s obrazovkou Full HD nebo se spojte s přáteli pomocí funkcí Photo Share a Zobrazování sociálních sítí – je to na vás.

Dvojice užívající si 152cm (60") televizor LED od Sony
152cm (60") televizory od Sony s ostrým obrazem

Přineste si kino domů

Funkce jako obrazovka Full HD a prostorový zvuk přemění filmový večer na soukromý filmový večírek s přáteli a rodinou. Panoramatická velikost našich 152cm (60") chytrých televizorů vytváří ve vašem obývacím pokoji atmosféru kina, takže si své oblíbené pořady, filmy a hry můžete ještě více užít.

Jasný a čistý

S našimi 152cm (60") televizory LED vypadá vše jasněji. Teplé světlo osvětluje celou obrazovku a vytváří fantastický kontrast. Detaily, o nichž jste předtím neměli ponětí, vyskakují ze stínu a vše vypadá lépe, živě a realisticky.

Nejlepší 152cm (60") televizory od Sony s čistým obrazem
Funkce 3D se 152cm (60") chytrými televizory LED od Sony

Ponořte se do 3D

Vstupte do nové dimenze zábavy s našimi 152cm (60") chytrými 3D televizory. Stačí si nasadit dodané brýle a můžete se bavit při sledování disků 3D Blu-ray Discs™, webových videí a televizního vysílání s realistickou hloubkou pole. Poté se připojte na web a sdílejte obsah, streamujte videa a navštivte své oblíbené stránky.

Ještě lepší rozlišení HD

Díky technologii X-Reality PRO™ našich nejlepších 152cm (60") televizorů je vynikající kvalita zvuku standardem. Tento výkonný procesor analyzuje každý záběr na obrazovce, snižuje šum a vylepšuje nedokonalosti. Výsledkem je úžasný obraz, který podtrhuje výkon displeje Full HD.

Skvělá grafika videoher s našimi vynikajícími 152cm (60") televizory
Futuristický design 152cm (60") televizorů od Sony

Spojení moderního designu se světem médií

152cm (60") televizory LED nabízí spojení formy a funkce s unikátním designem Wedge. Jsou tenké a stabilní a poskytují dostatečný prostor na výkonný zvukový systém, který zajistí bohatý zvuk. S funkcí One-Flick Entertainment snadno prozkoumáte svět médií – potřebujete k tomu jen dálkový ovladač.