Přejít k obsahu
TELEVIZORY

127cm (50") televizory BRAVIA®

Dopřejte si to pořádné vzrušení s našimi nejlepšími 127cm (50") televizory. Od kvality křišťálově čistého obrazu až po snadnou konektivitu – mají vše, co jste kdy potřebovali pro lepší divácký zážitek.

Ponořte se do detailů

Naše 127cm (50") televizory podtrhují detaily ve všem, co sledujete. Díky displeji Full HD je obraz svěží, čistý a úchvatný, ať sledujete sci-fi hitovku na disku Blu-ray™ nebo video ze smartphonu. Prohlédněte si své oblíbené fotografie na velké obrazovce – s jasnými barvami, bohatou texturou a ostrými liniemi získají novou podobu.

Nejlepší 127cm (50") televizory od Sony s detailním obrazem

Bodujte s režimem Fotbal

Fanoušci fotbalu jsou nadšeni: naše 127cm (50") chytré televizory s režimem Fotbal Live vás přenesou do hry. Zvuková nastavení se upravují automaticky a přinášejí řev stadionu do vašeho obývacího pokoje. Praktické rozhraní streamuje zprávy a to nejlepší z předních zdrojů na celém webu.

127cm (50") chytrý televizor od Sony se skvělými funkcemi
Dvojice užívající si režim ClearAudio+ na 127cm (50") televizoru od Sony

Zvuk, který inspiruje

Zvyšte hlasitost a vychutnejte si kvalitní zvuku 127cm (50") televizorů. Režim ClearAudio+ zdokonaluje nízké i vysoké tóny, a zajišťuje tak ostřejší zvuk. Funkce Voice Zoom zdůrazňuje dialogy, aby vám neuteklo ani slovo, a technologie S-Force Front Surround se zase postará o výkonný zvuk, který zaplní celou místnost.

Dálkový ovladač pro 127cm (50") chytré televizory od Sony

Stačí jediný dotyk

S dálkovým ovladačem One-Flick Entertainment dodávaným se 127cm (50") chytrými televizory budete mít vše v malíku. Stisknutím tlačítka můžete prozkoumávat svět filmů, hudby a programů nebo surfovat na webu. S rozhraním BRAVIA® se snadno zorientujete a díky rychlému spuštění pustíte pořady za několik sekund.