Přejít k obsahu
TELEVIZORY

107 až 117cm (42" až 46") televizory

Naše 107cm (42") televizory vás uvedou do světa plného skvělých funkcí. Zdokonalená kvalita obrazu i zvuku zajistí ten nejlepší zážitek z poslechu, sledování i sdílení. 

Vše, po čem toužíte

Hledáte malý televizor s nejnovějšími funkcemi, na jaké jste zvyklí u velkých televizorů? Už jste našli – naše 107cm (42") chytré televizory nabité funkcemi přinášejí dokonalý divácký zážitek. Mají vše, po čem toužíte, od obrazu v rozlišení Full HD až po prostorový zvuk a streamování videa.

107cm (42") chytrý televizor od Sony se skvělými funkcemi
107cm (42") televizor LED od Sony s obrazovkou Full HD

Vyberte si tu správnou malou obrazovku

107cm (42") televizory přinesou do vašich dětských a studentských pokojů báječnou zábavu. Budou se vám líbit jejich funkce, jako je kvalita obrazu Full HD, výkonný zvuk a streamování videa v přijatelné velikosti.

Budiž světlo

Užijte si světla s našimi 107cm (42") televizory LED. Bílé podsvícení projasní celou obrazovku i v každém rohu a zvýší kontrast. Filmy, pořady i fotografie se zobrazí živě a realisticky a jemné detaily dosáhnou nových rozměrů.

107cm (42") chytré televizory od Sony s čistým obrazem
3D film na 107cm (42") televizoru od Sony

Chytrý způsob sledování

Nasaďte si 3D brýle a sledujte realistický obraz 107 cm (42") chytrých televizorů. Úchvatné detaily ještě umocní váš zážitek a díky přirozené hloubce ostrosti bude všechno neuvěřitelně skutečné. V režimu Fotbal Live můžete sledovat zápasy, zprávy a novinky a režim Photo Share vám umožní vyměňovat si snímky s rodinou a přáteli.

Lepší obraz, více možností

Vše, co budete na 107cm (42") chytrých televizorech sledovat, ať už disky Blu-ray Disc™ nebo streamované video, vám díky technologii X-Reality PRO™ nabídne nižší úroveň šumu a dokonalý obraz. S dálkovým ovladačem One-Flick Entertainment je navigace v médiích snadná, takže lehce vyhledáte svůj oblíbený program či film. 

107cm (42") televizor LED nabízí skvělou grafiku pro hry
Dvojice si užívá zvuk 107cm (42") chytrého televizoru LED

Moc zvuku

Se 107cm (42") televizory LED uslyšíte výkon pokročilé technologie zvuku. Režim ClearAudio+, který zvyšuje čistotu a zřetelnost zvuku, vylepší vše od zvuku bouře až po kytarová sóla. Funkce Voice Zoom zdůrazňuje dialogy a technologie S-Force Front Surround vás obklopí přirozeným zvukem.