Přejít k obsahu
TELEVIZORY

102cm (40") televizory BRAVIA®

Nepodceňujte výkon našich 102cm (40") televizorů. Jsou příjemně veliké a nabízejí obraz vynikající kvality, realistický zvuk a další funkce, které zajistí úžasný divácký zážitek.

Malá obrazovka, velké zážitky

Naše nejlepší 102cm (40") televizory mají vše, co od vysoce kvalitních televizorů očekáváte. Obrazovka LED je čistá, zvuk je plynulý a hluboký a elegantní design zpříjemní každý prostor. Umožňují i synchronizaci se smartphonem a snadné streamování.

Nejlepší 102cm (40") televizory od Sony s ostrým obrazem
102cm (40") chytrý televizor od Sony

Vše, co od televizoru žádáte

Ať už začínáte budovat domácí kino nebo chcete rozjasnit malou místnost, naše 102cm (40") chytré televizory jsou pro vás to pravé. Užijte si živý a kvalitní obraz, jednoduché připojení ke smartphonu i nadčasový design, který doplní váš interiér.

Posviťme si na zábavu

102cm (40") televizory LED nabízí jasný, odvážný a krásný obraz. Bílé podsvícení obrazovky rozjasňuje každý pixel a zajišťuje intenzivní kontrast, zvýrazňuje detaily ve stínech a zdokonaluje divácký zážitek. I nejrychlejší akční sekvence jsou díky technologii Motionflow XR™ plynulé.

102cm (40") televizory LED od Sony s čistým obrazem
Nejlepší 102cm (40") televizory od Sony s možností streamování ze smartphonu

Připojení, sdílení a zrcadlení

Se 102cm (40") chytrými televizory se snadno spojíte se svými přáteli, rodinou a světem. Streamujte obsah uložený ve smartphonu nebo si vyměňujte obrázky prostřednictvím funkce Photo Share a objevujte nové detaily na velké obrazovce. Díky zrcadlení přes kabelové připojení můžete nabíjet telefon a sdílet videa zároveň.

Jasný jako den

Technologie Clear Resolution Enhancer 102cm (40") televizorů nabízí ostrý obraz. Snížení šumu redukuje rozostření a poskytuje jasný a ostrý obraz se zdokonaleným podáním hloubky. Detaily a struktury jsou jemné a všechno, co vidíte na obrazovce, je maximálně realistické.

102cm (40") chytré televizory od Sony s realistickým obrazem
Dvojice užívající si režim ClearAudio+ 102cm (40") chytrého televizoru od Sony

Když zvuk ožívá

Nízké i vysoké tóny získají s našimi 102cm (40") televizory novou podobu. Reproduktor Bass Reflex produkuje bohaté nízké i vysoké tóny, které jsou následně optimálně doladěny funkcí ClearPhase. Digitální zesilovač S-Master dodává zvuku autentičnost, aby byl věrný zdroji.