Přejít k obsahu
TELEVIZORY

102cm (40") televizory BRAVIA®

Nepodceňujte výkon našich 102cm (40") televizorů. Jsou příjemně veliké a nabízejí obraz vynikající kvality, realistický zvuk a další funkce, které zajistí úžasný divácký zážitek.

102cm (40") chytrý televizor od Sony

Vše, co od televizoru žádáte

Ať už začínáte budovat domácí kino nebo chcete rozjasnit malou místnost, naše 102cm (40") chytré televizory jsou pro vás to pravé. Užijte si živý a kvalitní obraz, jednoduché připojení ke smartphonu i nadčasový design, který doplní váš interiér.

Posviťme si na zábavu

102cm (40") televizory LED nabízí jasný, odvážný a krásný obraz. Bílé podsvícení obrazovky rozjasňuje každý pixel a zajišťuje intenzivní kontrast, zvýrazňuje detaily ve stínech a zdokonaluje divácký zážitek. I nejrychlejší akční sekvence jsou díky technologii Motionflow XR™ plynulé.

102cm (40") televizory LED od Sony s čistým obrazem

Jasný jako den

Technologie Clear Resolution Enhancer 102cm (40") televizorů nabízí ostrý obraz. Snížení šumu redukuje rozostření a poskytuje jasný a ostrý obraz se zdokonaleným podáním hloubky. Detaily a struktury jsou jemné a všechno, co vidíte na obrazovce, je maximálně realistické.

102cm (40") chytré televizory od Sony s realistickým obrazem
Dvojice užívající si režim ClearAudio+ 102cm (40") chytrého televizoru od Sony

Když zvuk ožívá

Nízké i vysoké tóny získají s našimi 102cm (40") televizory novou podobu. Reproduktor Bass Reflex produkuje bohaté nízké i vysoké tóny, které jsou následně optimálně doladěny funkcí ClearPhase. Digitální zesilovač S-Master dodává zvuku autentičnost, aby byl věrný zdroji.