Obrázek osoby s nasazenými sluchátky Sony, která jedním prstem poklepává na mušli sluchátek, na rozostřeném pozadí Obrázek osoby s nasazenými sluchátky Sony, která jedním prstem poklepává na mušli sluchátek, na rozostřeném pozadí

Funkce přístupnosti vhodné pro všechny,
ať už jsou vaše potřeby jakékoli

Věříme, že by technologie měla svět učinit interaktivnějším, kreativnějším, zábavnějším a inkluzivnějším. Při vývoji našich audiozařízení využíváme inkluzivního designu zaměřeného na člověka. Díky tomu můžeme poskytovat zážitky „Kando“ všem uživatelům bez ohledu na jejich věk, schopnosti nebo prostředí, ve kterém se nachází.

Jednoduché ikony oka, ucha a ruky Jednoduché ikony oka, ucha a ruky

Usnadnění pro osoby se zrakovým postižením

Získejte podporu v oblasti zraku díky těmto funkcím a aplikacím

Asistované ovládání přehrávače Walkman®

Díky funkci čtení obrazovky TalkBack0 můžete přistupovat k funkcím a informacím na obrazovce bez nutnosti přímého pohledu na displej nebo jeho přesného dotykového ovládání. Po zapnutí funkce čtečky obrazovky TalkBack stačí přejet dvěma prsty nahoru a dolů, čímž se obrazovka přepne, a umožní tak si poslechnout názvy použitelných funkcí a nastavení. Pomocí běžných tlačítek na zařízení můžete i nadále nastavovat hlasitost, přehrávat, zastavovat či přetáčet skladby vpřed a vzad.
Snímek zlatého přehrávače Sony Walkman pořízený pod úhlem, aby byla vidět tlačítka na jeho boční straně
Obrázek loga aplikace Sony Headphones Connect

Jednoduché ovládání sluchátek pomocí aplikace Sony | Headphones Connect

Aplikace Sony | Headphones Connect podporuje funkci čtečky obrazovky dostupnou ve smartphonech, díky čemuž umožňuje ovládání podporující funkce přístupnosti. Pomocí aplikace Sony | Headphones Connect si můžete upravit nastavení sluchátek a zvuku dle svých preferencí a potřeb.
Objevte aplikaci Sony | Headphones Connect
Snímek loga aplikace Sony | Music Center

Jednoduché bezdrátové ovládání reproduktorů pomocí aplikace Sony | Music Center

Aplikace Sony | Music Center podporuje funkci čtečky obrazovky dostupnou ve smartphonech. Aplikace sdružuje funkce poslechu na jednom místě a umožňuje snadné ovládání funkcí bezdrátového reproduktoru a správu zařízení přímo ze smartphonu.
Více o aplikaci Music Center

Usnadnění pro osoby se sluchovým postižením

Ovládejte zvuk a přizpůsobte si jej, aby odpovídal vašim preferencím

Sluchátka do uší s otevřeným kruhovým provedením

Díky svému jedinečnému otevřenému kruhovému provedení umožňují sluchátka LinkBuds uživatelům poslouchat okolní zvuky a zároveň si užívat přísunu nejrůznějších informací, hudby a dalších druhů zábavy. Kruhový reproduktor má otevřený střed membrány pro zvukovou transparentnost, takže si můžete bez obtíží povídat s přáteli a spojit se s okolím.
Snímek bílých sluchátek Sony LinkBuds. Jedno sluchátko do uší je vyfotografováno zezadu a druhé z boku

Poslechněte si více ze světa kolem vás

Díky režimu okolního zvuku0 uslyšíte okolní svět i při poslechu hudby. Aplikace Sony | Headphones Connect umožňuje upravovat okolní zvuk na 20 různých úrovních či využít nastavení Focus on Voice (zaměření na hlas). Můžete si tak povídat, aniž byste si museli sundat sluchátka.
Snímek uživatelského rozhraní funkce Ambient Sound Control (řízení okolního zvuku)

Bezpečný poslech pomocí aplikace Sony | Headphones Connect

Zkontrolujte, jak bezpečně posloucháte hudbu, porovnáním údajů o akustickém tlaku zaznamenaným pro vaše sluchátka s pokyny Světové zdravotnické organizace (WHO). Můžete přijímat oznámení od OS při příliš vysokých úrovních hlasitosti.
Obrázek loga aplikace Sony Headphones Connect

Usnadnění pro osoby s pohybovým postižením

Ovládejte zařízení jednodušeji díky řadě praktických funkcí

Funkce Speak-to-Chat pro každodenní pohodlí

Funkce Speak-to-Chat využívá vestavěné mikrofony a pokročilé zpracování zvukových signálů k rozpoznání vašeho hlasu a náležité reakci na něj. Jakmile s někým začnete hovořit, funkce Speak-to-Chat pozastaví hudbu a přestane potlačovat okolní zvuk. Když dohovoříte, hudba se automaticky znovu spustí01.
Kresba osoby s nasazenými sluchátky, která hovoří s osobou bez sluchátek. Vlevo nahoře se nachází ikona pro pozastavení

Funkce adaptivního nastavení zvuku automaticky upraví nastavení podle toho, co zrovna děláte

Adaptivní nastavení zvuku je chytrá funkce, která zjistí, kde se nacházíte a co děláte, a poté upraví nastavení pro okolní zvuk tak, aby zajistila ideální zážitek z poslechu. Dokonce rozpozná polohy, které často navštěvujete, jako je vaše pracoviště, tělocvična či vaše oblíbená kavárna, a přepíná zvukové režimy, aby odpovídaly situaci.
Snímek digitální mapy s ikonami domova, tělocvičny, kanceláře a školy v modrých špendlících

Ovládání na dosah ruky

Sluchátka se vyznačují intuitivním dotykovým ovládáním, které usnadňuje správu zařízení. Pouhým dotykem ovládacího prvku na boku sluchátek0 můžete například přepínat z režimu potlačení okolního hluku do režimu okolního zvuku, přehrávat nebo pozastavovat hudbu, přeskakovat skladby a provádět další úkony.
Ikona ruky s ukazujícím prstem, který se dotýká kruhu

Rychlá pozornost

Pokud potřebujete vnímat okolí, jednoduše položte ruku na kryt nebo na sluchátko.0 Hudba se tím ztiší a vy tak uslyšíte okolní zvuky.
Kresba dvou osob, které spolu hovoří, jedna z nich se prstem dotýká sluchátka. Vlevo nahoře se nachází ikona pro pozastavení

Seznamte se s našimi přenosnými audiopřehrávači Walkman®

Seznamte se s našimi bezdrátovými reproduktory

Zjistěte více o funkcích přístupnosti společnosti Sony