XBA-H1

Věrný zvuk je nyní mobilní

Sluchátka do uší řady XBA od Sony stanovují standard pro přenosné audio. Model XBA-H1 je krokem kupředu oproti běžným sluchátkům: používá hybridní reproduktory pro hudbu přesně podle představ interpreta.

SLUCHÁTKA

Sluchátka do uší H1 s technologií Balanced Armature

XBA-H1

Obrázek modelu Sluchátka do uší H1 s technologií Balanced Armature

MOC

3 049,20 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

Úvod do inovací

Model XBA-H1, vyvinutý s ohledem na požadavky hudebníků, přináší díky hybridním reproduktorům čisté vokály a hluboké basy. Ideální volba pro nadšence hledající zážitek z poslechu hudby na cestách.

reproduktory sluchátek

Systém hybridních reproduktorů

Kombinace dynamických reproduktorů a reproduktorů Balanced Armature je navržena pro maximalizaci bohatých basů, plynulé středy a zřetelné výšky, což zaručuje skutečně věrné tóny.

silikonová hlava sluchátek

Možnosti pro koncovky sluchátek

Pohodlné pěnové silikonové koncovky sluchátek mají tři velikosti, takže si můžete být jisti, že vám přesně padnou a nevyklouznou – a minimalizují okolní šum.

Ultrazvukový skok vpřed

Užijte si zvuk vytvořený pro potěšení

Model XBA-H1 využívá výkonnou kombinaci 9mm dynamického reproduktoru a reproduktoru Balanced Armature a přináší tak úchvatně čisté tóny napříč celým rozsahem slyšitelných frekvencí.

  • Věda o zvuku
  • Dynamický reproduktor
  • Balanced Armature (plný rozsah)
záběr zblízka na XBA

Vynalézavost designu

Kromě vynikajícího zvukového výkonu obsahuje design sluchátek do uší XBA-H1 také několik důležitých detailů pro pohodlí a možnost přizpůsobení: například plášť potlačující vibrace a kabely, které se vám nezamotají.

Rozhýbe vás a bude se hýbat s vámi

Ať už jedete vlakem do práce, pracujete v kanceláři nebo se jen tak procházíte, se sluchátky XBA-H1 si užijete svou hudbu naplno. Objevte studiový zvuk přizpůsobený pro venkovní použití.

Specifikace
  • Systém hybridních reproduktorů pro hluboké basy a čisté výšky

  • Součástí je měkký váček pro pohodlné cestování bez zamotaných kabelů

  • Ovládání odezvy basů omezuje výrazné zkreslení basové linky

  • Pohodlné, dobře padnoucí silikonové koncovky

  • Lehké provedení pro cestování s hudbou

Reproduktor
Hybridní 2pásmová
Frekvenční rozsah (Hz)
5–25 000 Hz
Délka kabelu
1,2 m

Obsah balení

Hybridní silikonové koncovky sluchátek (velikosti: 2x SS, 2x S, 2x M, 2x L), Pěnové silikonové koncovky (velikosti: 2x SS, 2x S, 2x M, 2x L), Pouzdro na přenášení, Spona, Seřizovač kabelu

Zjistěte více o funkcích pro úsporu energie a našem závazku týkajícím se udržitelné budoucnosti. Navštivte náš web o ekologii

Hodnocení

Názor uživatelů