Přejít k obsahu
Snímky modelu Externí blesk pro fotoaparáty s výměnnými objektivy α
Snímky modelu Externí blesk pro fotoaparáty s výměnnými objektivy α
Snímky modelu Externí blesk pro fotoaparáty s výměnnými objektivy α

Skvělý společník na cesty

Někdy je třeba cestovat nalehko, a proto se vám nechce nosit velký a těžký blesk. Tento kompaktní lehký blesk váží jen 63 g a bez problémů se vejde do pouzdra k fotoaparátu i do cestovní brašny. Napájí se přes fotoaparát, takže ani nepotřebuje vlastní baterie.

Posviťte si na svůj objekt

Vestavěný blesk s nízkým výkonem, kterým je vybavena většina kompaktních fotoaparátů, nedokáže uspokojivě osvětlit objekty na vzdálenost více než dva metry. Tento model se skvělým směrným číslem GN20 dokáže úžasně nasvítit jak portréty a skupinové scény, tak i mnohé další situace.

Profesionální práce s náklonem blesku

Na rozdíl od fixních vestavěných blesků většiny kompaktních fotoaparátů lze tento blesk snadno naklonit do požadovaného úhlu a pracovat s přirozeně vypadajícím efektem odrazu světla jak při snímání portrétů, tak i v dalších každodenních situacích.

Tak snadné použití

Nemějte obavy z náročných ovládacích prvků, nastavení či displejů. Stačí připravit blesk do pozice pro snímání a můžete začít fotografovat. S tímto externím bleskem budou vaše záběry i bez velkého úsilí vypadat velmi profesionálně.

Specifikace
  • Externí blesk se směrným číslem GN20 (objektiv 50 mm, ISO 100, m)

  • Mimořádně lehký a kompaktní design – ideální na cesty a každodenní použití

  • Poutavé provedení ladí s tělem fotoaparátu

  • Baterie nejsou třeba: blesk je napájen prostřednictvím patice pro příslušenství fotoaparátu

  • Nastavitelný úhel polohy hlavy blesku, ideální pro přirozeně vypadající záběry s efektem záblesku s odrazem pro portréty a každodenní situace

  • Doba nabíjení blesku přibl. 0,1–5 sekund

  • Přibližná hmotnost: 63 g

  • Dodává se s širokým panelem, pouzdrem a krytem konektoru

Zjistěte více o funkcích pro úsporu energie a našem závazku týkajícím se udržitelné budoucnosti. Navštivte náš web o ekologii